DJI OM4 stabilizátor

DJI OM4 stabilizátor

DJI OM 4 je přenosný skládací stabilizátor, umožňující vaše mimořádné okamžiky života zachytit plynulým videem. Stabilizátor je navržený tak, aby doplňoval váš telefon a umožnil vám okamžitě začít nahrávat v profesionální kvalitě.
Kód: SEGBDJIOM4050 EAN: 6958265174643 Part No.: CP.OS.00000108.01
-22 % 4 499 Kč
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

DJI OM 4

Přenosný skládací stabilizátor. 

Ruční stabilizátor

Stabilizátor umožňuje natáčení dokonale stabilních videí a pořizování perfektních fotografií po dobu až 15 hodin. Skládací provedení je ideální i na cesty. Můžete ho vzít kamkoliv. Je určen pro mobilní telefony s max. velikostí 10 x 84 mm. Zařízení navíc můžete ovládat přes mobilní aplikaci DJI Mimo s integrovaným video editorem vybaveným řadou kreativních funkcí a efektů, které vaše nahrávky povýší na novou úroveň.


Snadné ovládání

Jednoduchá tlačítka a intuitivní funkce OSMO Mobile 4 zaručují velice snadné ovládání a poskytují svobodu pohybu. Objevte také užitečné funkce jako DynamicZoom, která vaše video dokonale vykreslí. Díky ActiveTrack 3.0 je sledování témat hračkou. Tato verze přesněji rozpoznává dospělé, děti a zvířata a vy můžete dále vše vyladit pomocí joysticku. Díky kompaktním rozměrům a praktické skládací konstrukci můžete stabilizátor DJI OM 4 pohodlně nosit v tašce nebo batohu a být vždy připraveni na akci. Ergonomický grip navíc zajistí pohodlné ovládání i při delším čase nahrávání.  

Magnetické uchycení telefonu

Uchycení telefonu na držáku funguje na magnetickém principu. Přidejte magnetickou svorku nebo kroužek na svůj telefon, připojte jej ke stabilizátoru DJI OM 4 a můžete začít okamžitě nahrávat. Výkonný motor udržuje váš smartphone stabilní a vaše video bude vždy dokonale hladké.


Ovládání přes mobilní aplikaci

Mobilní aplikace DJI Mimo obsahuje video editor s vestavěnými návody a intuitivními nástroji pro úpravu fotografií a videí. Ve Story módu můžete vyzkoušet připravené šablony, které dotvoří úžasnou atmosféru vašich záběrů pořízených přes DJI OM 4.  

Vytvářejte videa

Pohrajte si s časem a vytvářejte dechberoucí časosběrná videa v režimu Timelapse, přidejte působivé efekty otáčením záběru, nebo zachyťte podrobně každý okamžik zpomalením videa. Rovněž můžete automaticky spojit devět fotografií do širokého panoramatického snímku.

Obecné
  • Typ: Stabilizátor
  • Určení: Pro mobilní telefon