Elgato Eve Room - Chytrý Interiérový Senzor

Elgato Eve Room - Chytrý Interiérový Senzor

Eve Room vyhodnocuje kvalitu, teplotu a vlhkost vzduchu v domácnosti. Sofistikované čidlo, které analyzuje těkavé organické látky, ti pomůže dosáhnout doma většího komfortu. Snadné ovládání díky Apple HomeKit a integraci Siri.
Kód: APCDELEVRO001 EAN: 4260195391284 Part No.: 1ER109901001
1 790 Kč
1 479 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Elgato Eve Room

Pomáhá dosáhnout většího komfortu.Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnohu času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci.

Elgato Eve Room vyhodnocuje kvalitu, teplotu a vlhkost vzduchu v domácnosti a tato data o osobním prostředí zpřístupňuje v bezplatné aplikaci na iPhonu nebo iPadu. Na základě informací sofistikovaného čidla, které analyzuje těkavé organické látky, dosáhnete toho, že se doma budete cítit lépe.Eve díky revoluční technologii Apple HomeKit nabízí mimořádně snadné ovládání, vyspělé zabezpečení a integraci se Siri. Eve Room napájí trvanlivé, vyměnitelné baterie, takže se obejde bez napájecích kabelů. Snadné přímé připojení technologií Bluetooth Smart bez instalace jakéhokoli rozbočovače nebo brány.Celý ekosystém Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie se vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoli připravena vás podrobně o všem informovat.Technické specifikace

  • Rozměry: 3,2 x 7,9 x 7,9 cm
  • Hmotnost: 94 g
  • Připojení: Bluetooth
  • Zdroj energie: Energie z vyměnitelných baterií AA