Kód: SHOSEVSWIT001
Produktové číslo: 10EBW1701
EAN: 4260195392106

Eve Light Switch Connected Wall Switch

Chytrý přepínač světla • ovládání světla odkudkoliv • možnost nastavení různých scén s možností nastavení teploty barev • protokol Thread • vyžaduje neutrální vodič • vysoká bezpečnost • spolupracuje s dalšími zařízeními • ovládání pomocí aplikace i hlasovými příkazy • podpora ekosystému Apple HomeKit

Detailní popis
Skladem
Úterý 26. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 890 Kč
2 388 Kč bez DPH

Smart přepínač osvětlení Eve Light Switch Connected Wall Switch

  • Komplexní kontrola nad osvětlením odkudkoliv
  • Pohodlné nastavení různých scén včetně barevné teploty
  • Technologie Bluetooth & platforma eve Thread
  • Plná spolupráce s ekosystémem Apple HomeKit a dalšími Smart zařízeními
  • Ovládání skrze aplikaci nebo hlasovou asistentku Siri
  • Snadné nastavení plánů pro automatický provoz nezávislý na internetovém připojení
  • Nejvyšší zabezpečení osobních údajů

Budiž světlo. Eve Light Switch.

Co by to bylo za chytrou domácnost bez komplexního a plně zautomatizovaného osvětlení? Se Smart přepínačem Eve Light Switch Connected Wall Switch získáte absolutní kontrolu i nad mnohonásobně propojeným systémem domácího osvětlení (včetně prakticky všech dosavadních vypínačů), a nadto se dočkáte také intuitivních možností nastavení impozantních relaxačních scén či magických odstínů teploty barev. Nebudete muset vyměnit jedinou žárovku! Eve Light Switch vyniká širokou kompatibilitou, a tak báječně doplní skutečně jakýkoliv interiér. Těšte se na futuristické pole funkčnosti a spolupráce s dalšími zařízeními značky Eve (např. s detektorem Motion, vnitřní kamerou Cam či páskem Light Strip), vytvářejte personalizované plány osvětlení a mnoho dalšího. Chytrý přepínač Eve Light Switch Connected Wall Switch je určený pro ekosystémy Apple HomeKit a mimořádně snadno se ovládá skrze mobilní aplikaci, hlasovou asistentku Siri či přes domácí rozbočovač.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze