Porovnání
Poslední kusy
Kód: ACDCFIWSTE050
Produktové číslo: FIXSTE-WH

FIXED UV sterilizér s bezdrátovou nabíječkou,White

Sterilizér FIXED představuje kombinaci bezdrátové nabíječky a dezinfekčního zařízení, které pomocí UV záření dokonale vyčistí váš mobilní telefon a zbaví ho všech nebezpečných virů a bakterií. Délka procesu ozařování 10 min. Rozměry max. 180x100x22mm

Detailní popis
Skladem
st 30. 11.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
799 Kč
660 Kč bez DPH

UV sterilizátor FIXED
Vědecké studie potvrdily, že mobilní telefony jsou rájem pro bakterie a viry - dokonce je na nich podle výzkumů 7krát více nežádoucích mikroorganismů než na záchodovém prkénku. Společnost FIXED proto přichází s řešením - tím je UV sterilizátor přímo navržený pro mobilní telefony všech značek. Účinně odstraní 99,99 % mikroorganismů, jako jsou viry a bakterie, a to po celé konstrukci vzhledem ke sterilizaci ve 360°.


A není to vše - kromě toho, že jeho zásluhou bude váš mobil hygienicky čistý, dokáže mu také dobít energii. Bezdrátově výkonem až 5 W, a to pomocí nejrozšířenějšího standardu Qi. Pojme i skutečně velké telefony s úhlopříčkou displeje až 7 palců a celý proces čištění nezabere více než pár minut. A k dispozici je dokonce i funkce aroma difuzéru, která po přidání esenciálního oleje dokáže telefon i krásně provonět.