Kód: FTDFFU9XXX060
Produktové číslo: 16632960

FUJIFILM Instax MINI 9 Yellow

Instantní fotoaparát pro okamžité snímky • rychlost závěrky 1/60 sek/min. • vzdálenost 0.6m • selfie zrcátko • napájení 2AA • barva: žlutá

Detailní popis
Skladem na prodejně
út 12. 7.  u Vás neboihned na 17 prodejnách
1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH

Instax MINI 9

 • Jednoduché ovládání
 • Několik fotografických režimů
 • Zrcátko pro focení selfie
 • Okamžité vyvolání fotografií
 • Bohaté příslušenství v balení
 • Okamžité vyvolání fotografií

Okamžitě připravený na akci

Ovládat analogový fotoaparát může být složité a vyvolání fotografií je pak vyložená alchymie. S instantním fotoaparátem ale budete rozumět všemu i bez návodu. Po vložení baterií stačí stisknout tlačítko u objektivu pro zapnutí. Rozsvítí se jedna z diod, která signalizuje úroveň expozice. Nastavíte tak volič do této polohy a stisknete spoušť. Během pár sekund se fotografie pořídí a máte originální výsledek, který už se nebude nikdy opakovat.

Zvládne všechny scény

Fotoaparát Instax MINI 9 je automatický a sám dokáže určit, kolik má být na fotografii jasu nebo stínu. Expozici určí za vás a vy už jen musíte pootočit volič do správné polohy. Také je podporována funkce Hi-key, díky které získáte velmi světlé a měkké nasvícení scény. V temném prostředí využijete blesk, který je připraven k použití už za pár sekund.

Autoportréty jedna báseň

Na přední straně u objektivu má Instax MINI 9 umístěné zrcátko. Tak, jako se dříve podobná zrcátka dávala do mobilních telefonů, i tady oceníte toto retro řešení a perfektně uvidíte, jak máte na sebe fotoaparát namířený. Speciální předsádka, kterou dostanete s fotoaparátem v balení dokáže ještě více zlepšit vaše selfie. Při autoportrétování se snažte držet Instax 35 až 50 centimetrů od svého obličeje.

Fotka se hned „vytiskne“

Okamžitě po pořízení fotografie se začne vyvolávat. Vyleze bílý papír a trvá několik minut než se na něm objeví to, co jste vyfotili. Třepáním proces neurychlíte, je třeba vydržet a přetrpět napětí. :) Do Instaxu je nutné dokupovat fotopapíry, které jsou určené přesně pro tento typ Instaxu. Velikost každé fotografie bude 46 x 62 mm. Papír drží dlouho věrné barvy. Pouze nedoporučujeme vystavovat fotografie přímému slunečnímu svitu.

Krabice plná příslušenství

V základním balení dostanete s fotoaparátem také stylový popruh pro lepší úchyt. Dvojici baterií pro napájení, vydrží kolem 100 snímků. Předsádku, kterou lze využít pro fotografování selfie nebo makra. A samozřejmě návod, který je přehledně sepsaný v češtině a s názornými obrázky.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

  Objektiv

  Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 60
  Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm) 60
  Typ fotoaprátu Instatní

  Snímač

  Minimální čas závěrky 1/60 s

  Video

  Ozvučení videa Bez zvuku

  Obecné

  Barevné provedení Béžová
  Hmotnost (g) 307
  Hloubka (mm) 68,2
  Šířka (mm) 116
  Výška (mm) 118,3

  Vlastnosti

  Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm) 60

  Baterie

  Výdrž baterie při běžném používání 60 snímků

  Funkce

  Typ fotoaprátu Instatní
  Funkce fotoaparátu vestavěný blesk,selfie zrcátko

  Konstrukce

  Hmotnost (g) 307
  Hloubka (mm) 68,2
  Šířka (mm) 116
  Výška (mm) 118,3
  Barevné provedení Béžová