iBaby Care M7 - video chůvička

iBaby Care M7 - video chůvička

Chytrá chůvička iBaby Care M7 je nenahraditelný pomocník při péči o Vaši ratolest. Dokonale čistý obraz ve dne v noci, rozsahu 360°, možnost pořizovat fotky nebo videa. Integrovaný senzor kvality vzduchu a pohybu nebo možnost oboustranné komunikace.
Kód: APCMIBVCM7001 EAN: 868662000260 Part No.: IB-M7
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iBaby Care M7

Chytrá chůvička se senzorem kvality vzduchu a nočním světlem.Zůstaňte v kontaktu se svým dítětem za každé situace. Chytrá video chůvička iBaby Care M7 představuje naprostou špičku ve své kategorii a zároveň nástupce předchozí generace. Ve spolupráci s ovládací aplikací pro chytré telefony streamuje krystalicky čistý obraz ve full HD ve dne v noci a přitom pokryje prostor v rozsahu 360°. Také vám pomůže nerušeně natáčet videa i fotogragie, které lze ihned sdílet s rodinou nebo přáteli. Umožňuje současnou oboustrannou komunikaci a v případě potřeby přehraje i ukolébavku nebo přečte pohádku. Integrované senzory zvuku a pohybu vás okamžitě upozorní na pláč nebo neklid dítěte a další senzor pohlídá správnou teplotu a vlhkost v dětském pokoji. Nová generace iBaby Care M7 video chůvička vás také upozorní na to, že je potřeba miminku převléknout plenku nebo ho nakrmit. Navíc vás iBaby M7 upozorní na zvýšenou koncentraci nezdravých a škodlivých látek díky citlivému senzoru kvality vzduchu. Během péče o nejmenší členy vaší rodiny také oceníte uklidňující video projekci měsíce a hvězdiček.

Chytrý hlídač teploty, vlhkosti a kvality vzduchu. Správné okolní podmínky jsou nezbytné pro pohodu vašich dětí a klidný spánek. Proto je iBaby M7 vybavena senzory teploty a vlhkosti, takže budete vždy vědět, že je čas vyvětrat nebo přidat teplotu na termostatu. Integrovaný základní senzor kvality vzduchu také sleduje koncentraci nejčastěji se vyskytujících látek, které mohou představovat cigaretový kouř či nezdravé složky parfémů.Kvalitní oboustranný zvuk a přehrávání hudby. Integrovaný mikrofon a reproduktory vám dovolí komunikovat s vašimi dětmi nebo blízkými oběma směry současně. Kvalitu přenosu zvuku výrazně vylepšuje aktivní rušení ozvěny, aby vaše miminko bezpečně poznalo váš hlas. A pokud mu bude v postýlce smutno, můžete mu přehrát některou z nabízených ukolébavek i oblíbenou písničku z vlastní knihovny.Upozornění při pohybu nebo zvuku. Integrované senzory pohybu a zvuku vám umožní oprostit se od neustálého poslouchání nebo sledování vašeho potomka, jak tomu bývá u obyčejných chůviček. Nemusíte už být neustále na přijmu, aplikace vás sama upozorní notifikací na displej telefonu nebo zvukovou výstrahou, kdykoli vás vaše dítě bude potřebovat. Citlivost senzorů lze nastavovat ve 3 úrovních.Noční obloha a SOS tlačítko. iBaby M7 s přehledem pokrývá celkový pozorovací úhel 360° horizontálně a 110° vertikálně pomocí dvou nezávislých os otáčení. Ať ji tedy v dětském pokoji umístíte kamkoli, vždy budete mít přehled o veškerém dění. V případě, že začne vaše miminko plakat či naopak nemůže večer usnout, můžete skrze aplikaci zapnout noční světlo. Rázem dítě uvidí na stěně noční oblohu s hvězdičkami. K tomu můžete pustit i nějakou uklidňující hudbu. Na podstavci iBaby M7 také naleznete nenápadné SOS tlačítko, které po stisknutí vyšle signál do vašeho chytrého telefonu, který se ihned rozezní. Snadno tak můžete nalézt nejen zapomenutý telefon.Krystalicky čistý obraz v rozsahu 360°. Video chůvička iBaby M7 přenáší živý obraz ve full HD rozlišení (1080p). Kvalitu přenosu lze ale snížit až o dva kroky, např. při nevyhovujícím internetovém připojení. Kvalitě obrazu i za horších světelných podmínek pomáhá světelnost 2.0. Ostrý obraz ale přenáší chůvička i při úrovni osvětlení 0 Luxu, neboť disponuje nočním viděním s aktivním přísvitem infračervenými diodami, které lze vypínat nebo zapínat v aplikaci.iBaby Care M7 - video chůvička

iBaby Care M7 unboxing