iMac PRO 27" R 5K 8Core 3.2GHz/32GB/2TBSSD/PV56/CZ

iMac PRO 27" R 5K 8Core 3.2GHz/32GB/2TBSSD/PV56/CZ

iMac s 27" Retina 5K displejem, rozlišení 5120 x 2880, 3,2GHz osmijádrový procesor Intel Xeon W, RAM 32 GB, 2 TB SSD disk, Radeon Pro Vega 56, WiFi, BT 4.2, 4x USB 3, 4x USB-C Thunderbolt 3, slot na kartu SDXC
Kód: POSPAPIM9V10030 Part No.: Z0UR
139 990 Kč
115 694 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

iMac Pro

Všechny síly jsou pro.
Profesionálové iMac milují. Proto jsme jeden postavili přesně pro tebe. Má výkonnou grafiku a procesor spolu s nejvyspělejším úložištěm, pamětí i rozhraními. V elegantní all-in-one konstrukci, které dominuje fantastický Retina 5K displej. Každému, od fotografů přes střihače videa po 3D animátory, od muzikantů přes vývojáře softwaru až po vědce, pomůže iMac Pro proměnit nejlepší nápady v největší díla.


iMac až s 18 jádry. To není překlep.

iMac se čtyřmi jádry umí zabrat. Ale iMac s 10, 14 nebo 18 jádry, to je úplně jiná třída. S frekvencí Turbo Boost až 4,5 GHz je iMac Pro tak silný a flexibilní, že dokáže vybalancovat vícejádrové procesory s fantastickým výkonem pro jednovláknové operace. Procesor s vektorovými instrukcemi AVX-512 a vyspělou architekturou mezipaměti zvládá ještě víc dat - ještě rychleji. Takže můžeš renderovat obrázky, střihat až 8K video, manipulovat s fotkami, pracovat se zvukovými efekty v reálném čase nebo kompilovat svou příští pětihvězdičkovou aplikaci. Závratnou rychlostí.Grafika Vega. Drsný výkon, jemná krása.

iMac Pro má ve standardní výbavě ohromně výkonnou grafiku Radeon Pro Vega. Součástí grafické architektury Vega je až 16 GB vysoce propustné paměti HBM, která přispívá k obrovskému nárůstu výkonu. To znamená vyšší frekvenci snímků, 3D renderování v reálném čase, věrohodnější speciální efekty a plynulé hraní her při nejvyšším nastavení. Taky podporuje výpočty s běžnou i poloviční přesností. Takže operace, které nevyžadují celých 32 bitů přesnosti, zvládne dvakrát rychleji. Jak moc rychle? Rychlostí až 24 teraflops.


Má sloní paměť na obří projekty.

iMac Pro díky čtyřem paměťovým kanálům pojme až 256 GB. Takže na něm můžeš vizualizovat, simulovat a renderovat obrovské 3D modely. Pracovat v několika testovacích prostředích při výkoji pro různé platformy. Mít otevřenou spoustu aplikací současně. A všechno zvládat s neskutečnou lehkostí.Čip Apple T2 Security. Dokonalejší integrace a zabezpečení.

Každý iMac Pro má speciální čip Apple T2 Security druhé generace. Ten v novém technickém řešení integruje několik původně samostatných řadičů - řadič řízení systému, obrazový signálový procesor, řadič zvuku a řadič SSD úložiště. Mac s čipem T2 Security je ještě sofistikovanější. Třeba ve spojení s kamerou FaceTime HD se obrazový signálový procesor čipu stará o dokonalejší mapování tónů, lepší ovládání expozice a automatickou expozici a rovnováhu bílé na základě rozpoznávání obličeje. Navíc je iMac Pro díky čipu T2 Security lépe zabezpečený. Jeho koprocesor Secure Enclave je základem šifrovaného úložiště a bezpečného startování systému. Data na SSD úložišti jsou šifrovaná vyhrazeným AES hardwarem bez jakéhokoli vlivu na výkon SSD. A procesor Intel Xeon se může stoprocentně věnovat výpočetním úlohám. Bezpečný start brání neoprávněnému zásahu do softwaru na nejnižší systémové úrovni a zaručuje, že se při zapnutí počítače načte jen důvěryhodný software operačního systému Apple.


Solidní rozhraní. Pro solidní práci.

Jak by člověk u profi stroje čekal, je tady spousta vysokorychlostních portů. Takže si z něj snadno uděláš vysoce výkonnou pracovní stanici. Čtyři porty Thunderbolt 3 umožňují připojit dva 5K monitory - dohromady se 44 milióny pixelů - a přenášet data drtivou rychlostí 40 Gb/s. A taky je tu něco, co u iMacu nejspíš nečekáš: 10Gb ethernet. Takže přenášení souborů mezi počítači nebo práce s vysoce výkonným síťovým úložištěm je až desetkrát rychlejší.Retina 5K displej. Bambilión barev.

Aby bylo jasno: každý iMac musí mít parádní displej. A iMac Pro obzvlášť. Dokonale ostrý 27palcový Retina displej má 14,7 miliónů pixelů a září jasem 500 nitů. Jako by fantastická obrazovka úplně zastínila krásnou integrovanou konstrukci. A ty vidíš jenom to, na čem děláš. Díky širokému barevnému gamutu P3 a podpoře víc než miliardy barev má iMac Pro spektakulárně živý obraz.


Vše v jednom. Plus milión tvůrčích možností.

iMac Pro skrývá sílu pracovní stanice za fantastickým Retina 5K displejem v elegantní konstrukci, která je u okrajů jen 5 mm tenká. Celý systém napájí jediný kabel, takže nebudeš mít na stole zbytečný nepořádek. Je to krásně efektivní design, který ti pomůže soustředit veškerou pozornost na to, co tvoříš. A zapomenout, na čem vlastně tvoříš.Vyspělá tepelná architektura. Cool.

Vměstnat tolik výkonu do tak tenké integrované konstrukce, to chtělo nové pojetí chlazení systému. Přestavěnou tepelnou architekturu iMacu Pro tvoří dvojice inovovaných ventilátorů, masivní chladič a průchody navíc. Výsledek? Téměř o 75 procent účinnější proudění vzduchu a 80procentní nárůst termální kapacity systému. iMac Pro díky tomu v naprosté tichosti zvládá příkon až 500 wattů.


Reproduktory s vysokou dymanikou. To je hukot.

Zdokonalené stereo reproduktory iMacu Pro mají široký frekvenční rozsah, mohutné basy a pořádnou hlasitost. Každý činel, vícevrstvý efekt nebo nasamplovaný zvuk tak uslyšíš s mimořádnou průzračností. A čtyři mikrofony s formováním paprsku zachytí věrně tvůj hlas bez ohledu na okolní hluk.