Kód: ACHOIPQUIK050
Produktové číslo: SMQUIKLOXHANDLEBAR
EAN: 8018080436932

Interphone Quiklox držák s úchytem na řídítka

• univerzální držák na kolo nebo motocykl • rychloupínací systém QUIKLOX • pro použití s adhezivní základnou SMQUIKLOXPAD (pozor, není součástí balení) • umožní rychlé vložení i vyjmutí telefonu • nastavitelný sklon ramene držáku • bezpečně drží při jízdě • jednoduchá instalace na tubulární řídítka • přizpůsobí se průměru řídítek

Detailní popis
Skladem
Úterý 3. 10.  u Vás neboihned na 1 prodejně
999 Kč
826 Kč bez DPH

Interphone Quiklox držák s úchytem na řídítka

  • Držák s nastavitelným průměrem pro řídítka
  • Speciální systém pro uchycení základny
  • Snadná montáž a stabilní úchyt

Připněte bezstarostně telefon k řídítkům

Speciálně navržený držák s úchytem na řídítka Interphone Quiklox usnadní zapáleným cyklistům i motorkářům, aby měli telefon vždy na očích a mohli ho využívat v případě potřeby , například jako navigaci. Výhodou je snadná instalace, kterou zvládne každý zručný kutil. Všestranné použití je zaručeno díky univerzálnímu provedení držáku. Ten se snadno přizpůsobí průměru řidítek jak na kole, tak motocyklu. Hlavice má speciálně navržený systém QUIKLOX, ke kterému se připojuje adhezivní základna SMQUIKLOXPAD (není součástí balení) umístěná na zádech nebo krytu telefonu. Přiložením obou dílů k sobě a jednoduchým pootočením je zaručena maximální stabilita. Stejně snadno pak smartphone odepnete.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze