V souvislosti s aktuální situací vztahující se k nařízení vlády ze dne 15.3.2020 vám chceme vaše objednávky usnadnit.
Dopravné u nás tedy nyní máte zdarma. Odbavení vašich objednávek je bez omezení.
Více informací o odbavení objednávek zde.
iOttie iTap Magnetic Mini and Charging Travel Kit

iOttie iTap Magnetic Mini and Charging Travel Kit

Skvělý cestovní set, který obsahuje vše co potřebujete na cestách. Jednoduchý magnetický držák, autonabíječka, sada magnetů pro uchycení a kabel 2v1, který v sobě skrývá Lightning a Micro-USB.
Kód: APOSIOTMTK001 EAN: 852306006497 Part No.: HLTRIO110
999 Kč
826 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMiOttie iTap Magnetic Mini and Charging Travel Kit

Sada stvořená pro cestovatele.iOttie iTap magnetický držák a cestovní nabíjecí sada je to, co potřebujete na váš další výlet. Držák jednoduše umístěte do ventilátoru vašeho vozu, kovovou destičku umístěte na váš telefon nebo ochranné pouzdro a lehce jej na držák připevněte.

Dále v praktickém kufříku naleznete 2,4A autonabíječku a nabíjecí kabel 2v1 s MicroUSB a Lightning konektorem. Je jedno jestli jedete z práce nebo vyrážíte na dovolenou. Tato sada vám zaručí bezpečné udržení smartphonu a jeho rychlé nabití, zatímco vy se můžete plně věnovat řízení.

Magnetický držák. iTap magnetický držák disponuje jedním super silným zemním magnetem. Držák je pro váš smartphone 100 % bezpečný.

Univerzální systém. Kovová destička se jednoduše umístí na zadní část smartphonu nebo ochranného pouzdra. Univerzální systém udrží libovolný smartphone, a to jak bez, tak i s ochranným pouzdrem.Křížový mechanismus. Čtyři silné šrouby na zadní straně držáku jsou vyrobené z měkkého, odolného pryžového materiálu, který chrání ventilátor před poškrábáním a zaručí pevné uchopení. Rozestup mezi jednotlivými šrouby jsou vyrobeny tak, aby zapadly do jakéhokoli ventilátoru.

Víceúčelová podpěrka. Podpěrka vám může pomoci při montáži držáku za jízdy. Lze ji také využít jako stojánek pro váš smartphone, když jste mimo vozidlo.