iPad mini 4 Wi-Fi 128GB Gold

iPad mini 4 Wi-Fi 128GB Gold

iPad mini 4 je nyní ještě výkonnější. Nabídne fantastický 7,9palcový Retina displej s antireflexní vrstvou, vyspělý čip A8 s 64bitovou architekturou, rychlejší bezdrát, převratný snímač otisku prstů Touch ID a výdrž na baterii až 10 hodin.
Kód: POTBAP01U019 EAN: 888462369138 Part No.: MK9Q2FD/A
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iPad mini 4

Mocný. A malý.iPad mini 4 ukrývá v malém těle velký potenciál. Neváží ani 300 gramů a zvládne pracovat v náročných aplikacích kolem 10 hodin, což vydrží na celý pracovní den. Na 7,9palcovém Retina displeji budou vypadat skvěle vaše fotografie i videa, která natočíte ve FullHD rozlišení. Skvělý operační systém iOS vám umožní, aby práce odsýpala a díky Touch ID se do iPadu nikdo jiný nedostane.Lehký a opravdu tenký.

Hliníkové tělo iPadu mini 4 je na tablet opravdu malé. S váhou necelých 300 gramů a tloušťkou 6,1 mm se vejde do jakéhokoliv příručního zavazadla, nebo větší kapsy. Obrazovka ale pořád poskytne dostatečný prostor na veškerou vaší práci.


  

Retina displej s vyšším rozlišením než FullHD.

Na 7,9palcové úhlopříčce je rozeseto 2040 x 1536 pixelů. To je rozlišení vyšší než Full HD. Vše tak bude dokonale ostré. Apple navíc myslí i na životní prostředí, takže nepoužil při výrobě žádnou rtuť ani arzen.Stačí na všechno a celý den.

Procesor Apple A8 s druhou generací 64bitové architektury si poradí i s náročnějšími aplikacemi. Na iPadu tak upravíte fotografie sestříháte video, nebo zkomponujete hudební skladbu. To vše na jediné nabití můžete dělat kolem 10 hodin. Obsáhne tak celý pracovní den.


  

Kvalitní zadní kamera s přední selfie.

8megapixelová zadní kamera dokáže vytvořit perfektní fotografie i natočit FullHD videa. Zkuste si panorama, časosběrné video nebo samospoušť. Díky přední FaceTime kameře zase budete stále ve spojení se světem a ostatní uvidí, co právě děláte.Otisk prstu jako heslo.

Technologie Touch ID pro rozeznání otisku prstu se dá využít několika způsoby. Odemknete s ní celý iPad, potvrdíte nákup v App Store, půjčíte si knihu v Apple Books nebo si zobrazíte všechna vaše důležitá hesla. Už nikdy si nemusíte pamatovat žádné číselné kódy.


  

Operační systém iOS.

Nejvyspělejší, nejvíc intuitivní i nejbezpečnější operační mobilní systém. To je iOS. Nejnovější funkce jako Dock, přetahování, multitasking nebo Obraz v obraze dokáží z iPadu vyždímat maximum a vy budete s prací dříve hotoví.