Kód: POTBAPIPW3061
Produktové číslo: MVX53HC/A
EAN: 195949239380

iPad Pro 13" (2024) Wi‑Fi 512GB - Silver

iPad Pro 2024 • 13" Ultra Retina XDR displej (Tandem OLED,2 752×2 064 px,ProMotion 10-120 Hz,P3, True Tone,až 1600 nitů,antireflexní) • čip Apple M4 – 9jádr. CPU, 10jádr. GPU & 16jádr. Neural Engine • 8GB RAM • 512GB úložiště • zadní 12MPx širokoúhlý fotoap. (f/1,8) • přední 12MPx TrueDepth kamera (f/2,4) • 4reproduktorový zvuk • 4 mikrofony • Face ID • LiDAR • Wi‑Fi 6E • Bluetooth 5.3 • Thunderbolt/USB 4 • až 10 h sledování videí na jedno nab. • iPadOS 17 • barva: Silver

Detailní popis
Skladem
Úterý 16. 7.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
45 990 Kč
38 008 Kč bez DPH

iPad Pro 13" (2024) Wi‑Fi 512GB - Silver

 • Dosud nejvyspělejší displej, Ultra Retina XDR, s převratnou tandemovou OLED technologií
 • ProMotion – adaptivní obnovovací frekvence 10–120 Hz
 • True Tone, široký barevný rozsah P3 & špičkový jas až 1 600 nitů v HDR obsahu
 • Antireflexní povrchová úprava obrazovky & podržení Apple Pencilu nad displejem
 • Revoluční čip M4 se strhující grafikou a netušenými možnostmi pro AI
 • Hardwarově akcelerované sledování paprsků
 • Zadní 12MPx širokoúhlý fotoaparát se Smart HDR 4 a až 5× digitálním zoomem
 • 4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps & ProRes video v rozlišení až 4K při 30 fps
 • Přední 12MPx TrueDepth kamera s portrétním režimem a funkcí Centrování záběru
 • Face ID, LiDAR, FaceTime video & pohlcující 4reproduktorový zvuk
 • Soustava čtyř mikrofonů studiové kvality
 • Hyper rychlá Wi‑Fi 6E, Bluetooth 5.3 & port Thunderbolt / USB 4
 • Baterie s výdrží až na 10 hodin streamování videí
 • Parádně sladěný se zcela novým Apple Pencilem Pro a Magic Keybord (doplňky se prodávají samostatně)
 • Nepochopitelně tenká, lehké a ultimátně přenosná konstrukce
 • Inovativní, profesionální a environmentálně odpovědný design
 • Fantastický operační systém iPadOS 17 s více než miliónem aplikací

Tenkoformát. iPad Pro 13" 2024.

Úplně nový iPad Pro 13" 2024 koncentruje ohromující výkon do nepochopitelně tenké, lehké a přenosné konstrukce. Má doposud vůbec nejvyspělejší Ultra Retina XDR displej, průlomový čip M4, zdokonalený zobrazovací engine i výkonné GPU s hardwarově akcelerovaným sledováním paprsků, co při rendrování grafiky přepisuje pravidla hry. A jedinečný Neural Engine, jenž zrychluje úlohy umělé inteligence a posouvá strojové učení v iPadOS na další level. Protože M4 v iPadu Pro zvládá neskutečných 38 biliónů operací za sekundu, umožňuje třeba jedním klepnutím ve Final Cutu Pro izolovat subjekt od pozadí ve 4K videu nebo pomocí funkce StaffPad v reálném čase generovat notový zápis ze hry na klavír. Zkrátka hodně těžká váha v AI. iPad Pro 13" 2024.

OLEDomalba.

Nový Ultra Retina XDR displej iPadu Pro 2024 používá převratnou tandemovou OLED technologii. Dosahuje mimořádného jasu po celé ploše obrazovky a taky bezprecedentní preciznosti. Spojením světla dvou OLED panelů vzniká obraz s ohromným jasem a extrémním dynamickým rozsahem. Ovládání barvy a světelnosti každého pixelu v řádu zlomků milisekundy umožňuje dosahovat XDR výkonu nové úrovně. Přesně zrcadlené akcenty realističtěji vystihují jemné detaily a věrné odrazy světla na každém obrázku. Velkolepé HDR záběry krajiny, textury a barevné tóny tak působí ještě živěji a realističtěji. Ultra Retina XDR podává ještě rychlejší odezvu při zobrazení obsahu v pohybu. Vyspělé technologie jako ProMotion a True Tone vytvářejí vizuální zážitek, co člověku vyrazí dech. A u pracovních postupů s vysokými nároky na přesnost barev využijete referenční režim. Nový iPad Pro 13" M4.

Čip na čtvrtou.

Čip M4 staví na 3nanometrové technologii druhé generace, která je ještě úspornější, takže baterie vydrží celý den. CPU má velký počet jader na složité úlohy jako třeba okamžité přidávání náročných efektů do 4K videa. GPU v čipu M4 s architekturou další generace zvládá ještě rychlejší rendrování a vůbec poprvé na iPadu umožňuje hardwarově akcelerované sledování paprsků. Světla, stíny a odrazy v profesionálních aplikacích a hrách vypadají neuvěřitelně živě a realisticky. Dynamická mezipaměť optimalizuje využití paměti na čipu s ohledem na úspornost a vyšší grafický výkon v nejrůznějších aplikacích a hrách. Hardwarově akcelerované síťové stínování pomocí vylepšeného zpracování geometrie zvládá vizuálně ještě komplexnější scény. Přehrávejte a střihejte až pět streamů 4K ProRes videa najednou. Do náročných pracovních postupů, od sofistikovaného 3D rendrování až po graficky náročnou postprodukci, se můžete pustit ve studiu i na place. iPad Pro 13" 2024.

Monumentální.

iPadOS je navržený tak, aby vám pomohl zvládat i hodně složité pracovní postupy. Všechno, co vás baví, v něm jde snadno a jednoduše. Hrajte vysoce výkonné hry a pouštějte se do tvůrčích projektů libovolného rozsahu. V intuitivním prostředí, které je od základu stavěné pro dotykové ovládání. S nepostradatelnými aplikacemi v základní výbavě a více než miliónem aplikací v App Storu, které jsou navržené přímo pro jedinečný potenciál iPadu Pro. Udělejte si z něj třeba všestranné produkční studio. Hladce propojte až čtyři iPhony nebo iPady funkcí Live Multicam ve Final Cutu Pro, ať můžete nahrávat, střihat a sdílet videa ještě rychleji. A noví studioví hráči s umělou inteligencí v Logicu Pro pro iPad bezprostředně reagují na vaše hraní. iPad Pro 13" 2024.

Je tu, když přijde inspirace. iPad Pro 13 2024.

Apple Pencil* představuje ideál toho, jak intuitivně, precizně a kouzelně snadno by mělo jít kreslení, malování, psaní a dělání poznámek. Je přesný do posledního pixelu, citlivý na náklon, má zanedbatelnou latenci a podporuje ignorování opřené dlaně. A nový Apple Pencil Pro* přináší ještě víc možností, jak můžete svým nápadům dávat konkrétní obrysy. Apple Pencil Pro rozpozná, když ho stlačíte, a vyvolá novou paletu, ve které se dají rychle volit nástroje nebo tloušťka a barva čar. Nový gyroskop pak při jeho otáčení poskytuje přesnou kontrolu nad orientací nástrojů, jako jsou pera s tvarovaným hrotem nebo štětce. Když Apple Pencil Pro stisknete nebo na něj poklepete, speciální haptický motorek vám akci bezprostředně potvrdí jemnou vibrací. A jen co Apple Pencil přiblížíte k displeji, zobrazí se virtuální stín zvoleného nástroje, takže už dopředu vidíte, kde přesně se displeje dotknete. Můžete tak psát, skicovat a ilustrovat s ještě větší přesností.

Inovace všemi deseti.

Na Magic Keyboardu* je radost psát i používat trackpad. Má elegantní nový design s hliníkovou dlaňovou opěrkou a je krásně přenosný. Součástí klávesnice je i řádek funkčních kláves a větší skleněný trackpad s haptickou odezvou na přesnou práci a Multi‑Touch gesta. iPad Pro M4 se k Magic Keyboardu přichytí magneticky a Smart Connector okamžitě připojí napájení a data bez spoléhání na Bluetooth. Hned ho můžete začít používat.

Mikrofony. Kamery. Akce.

Natáčejte, střihejte a sdílejte svoje skvosty. Vyspělý 12MPx širokoúhlý fotoaparát dělá z iPadu Pro 13" s čipem M4 ucelené mobilní studio pro tvůrce. Zachycujte jemně vykreslená 4K ProRes videa a věrné Smart HDR snímky s ještě bohatšími barvami, lepšími texturami a zřetelnějšími detaily i při slabém světle. Nový adaptivní True Tone blesk dramaticky zkvalitňuje skenování dokumentů na iPadu Pro. Fotoaparát pomocí umělé inteligence pozná dokumenty jako formuláře nebo účtenky. Pokud je v obraze nějaký stín, pořídí několik snímků s True Tone bleskem a pak je spojí do jednoho. Výsledkem je vysoce kvalitní skenovaný dokument bez stínů nebo odlesků. LiDAR skener zase ohromně pomáhá ve 3D pracovních postupech a umožňuje rychleji generovat působivější AR prostředí. Rychlým naskenováním tak vytvoříte 3D CAD projekt, se kterým můžete rovnou pracovat v aplikaci SketchUp. Všechno na jednom zařízení. A aby zvuk při nahrávání a poslechu skutečně vyzněl, má iPad Pro 13" 2024 čtyři mikrofony studiové kvality a čtyřreproduktorovou zvukovou soustavu, která podporuje Dolby Atmos.

Nekonečná kreativita. iPad Pro 13 2024.

Profesionální možnosti připojení dávají iPadu Pro 13" s čipem M4 úplně nový rozměr všestrannosti. Přes Thunderbolt připojíte externí monitor s rozlišením až 6K a vysokokapacitní úložná zařízení. A díky podpoře závratně rychlé sítě Wi‑Fi 6E budete ve spojení všude, kde potřebujete. Nový iPad Pro má odolnou konstrukci s krytem ze 100procentně recyklovaného hliníku, přičemž ve všech magnetech používá 100% recyklované prvky vzácných zemin. A na jedno nabití zvládne až 10 hodin streamování videí nebo prohlížení webu v síti Wi‑Fi. iPad Pro 13" 2024.

* Doplňky se prodávají samostatně.
Vyobrazení je pouze ilustrativní. Marketingová prezentace a popis jednotlivých funkcí, technologií a specifikací vychází z data představení nebo uvedení produktu na trh.

Operační systém

Operační systém iOS
Verze operačního systému iPadOS 17

Obecné

Barva Stříbrná
Hmotnost (g) 579
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
Hloubka (mm) 5,1
Šířka (mm) 215,5
Výška (mm) 281,6
Česká lokalizace Ano
Velikost displeje (palců) 13
Technologie displeje Ultra Retina XDR displej
Procesor Apple M4
Velikost RAM (GB) 8
Verze operačního systému iPadOS 17
Určení Kancelář

Slot pro karty

Typ paměťové karty Bez paměťové karty
Slot pro SIM kartu Ne

Procesor a paměť

Velikost RAM (GB) 8
Vnitřní paměť (GB) 512
Procesor Apple M4
Počet jader procesoru 9
Typ paměťové karty Bez paměťové karty

Fotoaparát

Rozlišení předního fotoaparátu (Mpx) 12
Maximální rozlišení videa 4K
Rozlišení zadního fotoaparátu (Mpx) 12
Typ / Světelnost zadního fotoaparátu F/1.8
Světelnost předního fotoaparátu F/2.4

Displej

Velikost displeje (palců) 13
Rozlišení hlavního displeje (pix) 2752 x 2064
Technologie displeje Ultra Retina XDR displej

Baterie

Bezdrátové nabíjení Ne

Konektivita

USB-C Ano

Funkce

Bluetooth Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Wi-Fi Ano
GPS přijímač Ne
Rozpoznání obličeje Ano
S klávesnicí Ne

Data

4G/LTE Ne
5G Ne

Konstrukce

Hmotnost (g) 579
Hloubka (mm) 5,1
Šířka (mm) 215,5
Výška (mm) 281,6
Barva Stříbrná
Materiál Hliník
Modelový rok 2024

Obsah balení

• iPad Pro • USB‑C nabíjecí kabel (1m) •

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Nevěděla jsem si rady s výběrem produktu. Zavolala jsem na uvedené číslo a tam mi velice ochotný personál poradil co a jak. Zboží přišlo na prodejnu velice rychle a vše bylo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji. Příště si u Vás objednám znovu.

Ověřený zákazník
14.06.2024

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024
Všechny recenze