Kód: HAVVIRRS9X050
Produktové číslo: S915840

iRobot Roomba s9 (9158)

Robotický vysavač s navigací iAdapt 3.0 a inteligentním mapováním Imprint • funkce pro až 40násobnou maximalizaci sacího výkonu • senzory proti pádům a nárazům • uklidí na neomezeně velké ploše • 3stupňový čisticí systém AeroForce • brilantní separace jemného prachu a alergenů • možnost rozšířeného ovládání v aplikaci iRobot HOME • funkce Keep Out Zones • 3 300mAh Li-Ion baterie s 2h výdrží • doba nabíjení: 120 min • jazyk komunikace: čeština (vysavač i aplikace)

Detailní popis
29 999 Kč
24 793 Kč bez DPH

Robotický vysavač iRobot Roomba s9

  • Kamerová navigace iAdapt 3.0 neustále monitorující okolí; funkce Power Boost
  • Inteligentní mapování Imprint; senzory proti nárazům a pádům z vyvýšených míst
  • 3stupňový čisticí systém AeroForce brilantně separuje i ten nejjemnější prach
  • Uklidí na neomezeně velké ploše
  • Systém Dirt Detect a šikovná funkce Keep Out Zones
  • Možnost rozšířeného ovládání přes aplikaci iRobot HOME
  • Vysavač je lokalizován do českého jazyka
  • Dlouhá provozní doba; systém proti zamotání do kabelů
  • Schopný špičkové spolupráce s robotickým mopem Braava; kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base
  • Prémiový edge design s luxusním horním kovovým víkem

Nejmodernější robotický vysavač na světě

Chcete jen to nejlepší bez jakýchkoliv kompromisů? Roomba s9 je nejnadupanější a nejmodernější zástupce robotických vysavačů od značky iRobot a je nepřekonatelným profíkem v úklidu všech typů povrchů. Skvěle si poradí na tvrdých podlahách i kobercích s hustým vlasem, a navíc může pracovat na neomezeně velké ploše – je tak skvělou volbou do prostorově rozlehlých bytů či patrových domů. V provozu vydrží až 2 hodiny na jedno nabití a je plně lokalizován do českého jazyka. iRobot Roomba s9 má v rukávu několik praktických vychytávek, jimiž maximalizuje standard každodenního úklidu – z těch nejzásadnějších zmíníme akustickou detekci nečistot (Dirt Detect), systém proti zamotání do kabelů (Antitangle), nebo funkci automatického nabíjení.

Neustále ve střehu

Rolls-Royce mezi robotickými vysavači iRobot Roomba s9 se pyšní inovativní navigací iAdapt 3.0, která prostřednictvím špičkové kamery neustále snímá okolí; učí se; vyhodnocuje okolní objekty, jako je třeba nábytek; a zcela samostatně volí vždy tu nejlepší techniku úklidu. Mapování Imprint s technologií vSLAM sbírá každou vteřinu více než 230 000 datových bodů a chytře rozeznává jednotlivé místnosti; vysavači Roomba s9 nechybí ani důmyslné senzory zamezující kolizím či pádům z vyvýšených míst. Výrobce měl na paměti také maximálně bezpečný a šetrný úklid, a proto osadil robotický vysavač jedinečným nárazníkem se zpomaleným dotykem, jenž snadno identifikuje zdánlivě překážející objekty, jako jsou závěsy či přehozy přes postel, a který je také výjimečně ohleduplný vůči okolním předmětům.

Ani to nejtitěrnější zrníčko prachu nemá šanci

iRobot Roomba s9 přichází s vylepšeným edge designem ve tvaru písmene D, což umožnilo podstatné rozšíření hlavních kartáčů a lepší umístění bočního kartáčku. Výsledkem je větší pokrytí uklízené plochy ve výrazně nižším čase a rovněž účinnější vysávání nečistot. Inovativní 3stupňový čisticí systém AeroForce vytváří během úklidu silný cyklonový efekt, který lze s funkcí Power Boost zvýšit až 40násobně (vysavač provádí automaticky dle náročnosti uklízeného povrchu, případně můžete navolit vy sami v mobilní aplikaci). Sestava dvou (proti sobě rotujících) kartáčů s lamelami ve spolupráci s bočním, specificky zahnutým kartáčkem efektivně sbírá a separuje i ten nejtitěrnější prach, a to i z obtížně přístupných míst, jako jsou rohy místností či prostory pod nábytkem. 99 % pylu i mikroskopických alergenů je zcela bez šancí. Nadupaný motor si hravě poradí i s nejurputnějšími nečistotami, které na tvrdých podlahách nažene přímo do sběrného koše (objem 550 ml; omyvatelný); probíhá-li úklid na kobercích, Roomba s9 ještě před separací nepořádku důkladně pročistí všechna kobercová vlákna.

Získejte maximální kontrolu

Robotický vysavač iRobot Roomba s9 disponuje zabudovanou Wi-Fi a je plně ovladatelný přes mobilní aplikaci iRobot HOME (dostupná pro Android i iOS). Ta je, stejně jako vysavač, plně lokalizovaná do češtiny a při používání vám otevře netušené možnosti ve všem, co se pojí s úklidem. Ovládejte svého iRobota s9 i když nejste doma, uložte si až 10 rozličných map několika místností své domácnosti, pojmenujte je a nastavte jim hranice. S aplikací si snadno nastavíte i odložený úklid na jakýkoliv čas i den v týdnu, nebo můžete využít režim dvojitého úklidu pro maximální hygienu. Zatoulá-li se vám vysavač, vždy ho snadno najdete; bude-li potřebovat vysypat koš či vyčistit kartáč, rovněž vás aplikace upozorní. Také můžete procházet historii úklidových cyklů, sledovat stav baterie, omrknout instruktážní videa nebo v případě potřeby navštívit centrum nápovědy.

Úklid budoucnosti

Výčet dovedností robotického vysavače iRobot Roomba s9 zdaleka nekončí. Jistě znáte situace, kdy se vám například v kuchyni rozsype cukr a vy potřebujete uklidnit jen malý konkrétní prostor. Pro tyto případy je tu šikovný program SPOT – ten promění iRobota mrknutím oka v pomyslnou dvojici "smetáček & lopatka" a brilantně uklidí vymezený úsek o rozměru třeba jen 1 m². Další výbornou funkcí je Keep Out Zones, prostřednictvím níž snadno vytvoříte neviditelnou bariéru, přes níž iRobot Roomba s9 nepřejede. V mobilní aplikaci můžete také vybrat neomezený počet míst, která má s9 při úklidu vynechat (minimální velikost takových zón je 60×60 cm). Výborná věc zejména v blízkosti drahocenných a křehkých objektů. iRobot Roomba s9 je vysavačem mimořádně inteligentním – sám neustále monitoruje hladinu dobití baterie a je-li potřeba, automaticky vyrazí do nabíjecí stanice. Jakmile šťávu doplní, bude s úklidem pokračovat přesně tam, kde skončil.

Plně připraven na rozšířenou spolupráci

iRobot Roomba s9 disponuje technologií Imprint Link a je připraven na zcela hladkou spolupráci s robotickým mopem Braava (nutno dokoupit) – po každém vysávání vyšle mopu pokyn a ten ihned vyrazí vytírat. Tak komplexní a brilantně sladěnou symfonii jste ještě neviděli. Robotický vysavač Roomba s9 je rovněž plně kompatibilní s čisticí stanicí Clean Base (není součástí). Dokoupíte-li ji, s9 do ní vždy sám zajede v případě zaplněného sběrného koše a automaticky se vysype. Sáček ve stanici Clean Base pojme až 30 sběrných košů vysavače, takže si můžete dopřávat neobyčejně komfortní a zcela bezstarostný úklid po opravdu dlouhou dobu. Stanice i celý proces vysypávání nečistot jsou důkladně promyšleny – vše probíhá maximálně hygienicky, a prachu či alergenům je absolutně znemožněn únik zpět do okolí. Obsah balení: součástí dodávky je mimo robotický vysavač s9 také nabíjecí stanice, náhradní filtr AeroForce a náhradní boční kartáček.

iRobot Genius™

Na základě vašich konkrétních zvyků, vašeho jedinečného domova, a dokonce i aktuálních ročních období kombinuje iRobot Genius nasbírané poznatky a technologie k vytvoření jedinečného zážitku z úklidu. Zároveň zůstává uživateli naprostá kontrola nad robotem skrze mobilní aplikaci. Nyní můžeme inteligenci iRobot nazývat opravdovým Géniem.

Uklízejte tam, kde je potřeba

Robotické vysavače Roomba® a mopy Braava® s inteligentním mapováním Imprint™ využívají nejmodernější umělou inteligenci a strojové učení. Díky tomu dokáží automaticky detekovat nečistoty, aktivně navrhovat nové zóny úklidu kolem konkrétních předmětů, jako jsou pohovky, stoly či kuchyňské linky, nebo odhadovat dobu úklidu.

*pro funkci je nutné min. iAdapt 3.0

Uklízejte, když je to vhodné

Aplikace zná vaše čisticí zvyky a navrhne pravidelné úklidy, např. „úklid kuchyně po večeři“. Skvělá je schopnost robotů uklízet v době, kdy nejste doma. Nemusíte nic zapínat, iRobot Genius™ pozná sám, kdy jste odešli. O úklidu tak budete vědět jen z čistých podlah. Pokud budete v době úklidu doma, nebude vás robot při přejezdu rušit, prostě začne uklízet tam, kde mu to určíte.

Uklízejte tak, jak chcete

Zakázané zóny znemožňují vjezdu robota na dané místo. iRobot Genius™ s funkcí mapování Imprint™ jde mnohem dál. Roboti sami navrhují zóny a učí se vyhýbat problémovým oblastem. Navíc dávají sezónní tipy, což ocení chovatelé zvířat i alergici.

*pro funkci je nutné min. iAdapt 3.0

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Čas vysávání (min) 120
Hladina hluku (dB) 60

Určení pro povrchy

Vhodný na koberce Ano
Vhodný pro tvrdé podlahy Ano
Vhodný pro všechny povrchy Ano

Způsob dobití

Typ baterie Li-ion
Čas nabíjení (h) 2
Typ napájení Akumulátorové
Doba provozu na jedno nabití (min) 120

Druh filtru

Micro filtr Ano
HEPA filtr Ano

Určení

Na zvířecí chlupy Ano
Na čištění koberců Ano
Antibakteriální Ano

Senzory

Senzor proti nárazu Ano
Senzor proti pádu ze schodů Ano
Senzor namotání kabelu Ano

Obecné

Typ vysavače Robotický vysavač
Automatické dobíjení Ano
Barevné provedení Černá
Hloubka (mm) 310
Hmotnost (kg) 7,3
Objem nádoby na prach (litr) 0,55
Šířka (mm) 310
Výška (mm) 93

Vlastnosti

Dotykové ovládání na těle Ano
Vlastní aplikace pro smartphone Ano
Indikátor plného koše Ano
Wi-Fi - ovládání pomocí telefonu Ano
Indikátor nabíjení Ano

Funkce

Auto Stop proti převrácení Ano
Chytré mapování místnosti (Visionary Mapping Plus systém) Ano
Překonávání překážek (Easy Pass) Ano
Čištění na místě (Spot Clean) Ano
Pokračování v úklidu po samostaném dobití baterie Ano
Samovysypávání Ano
Detekce znečištěných míst Ano

Příslušenství

Virtuální stěna pro vyznačení prostoru Ano
Nabíjecí adaptér Ano