Jabra ELITE 45e Active Bluetooth stereo HF, Blue

Jabra ELITE 45e Active Bluetooth stereo HF, Blue

Jabra Elite Active 45e se vyznačuje odolností proti vodě IP67. Díky až 9hod. výdrži baterie na jedno nabití můžete zvládnout až celý týden tréninku s poslechem hudby i telefonováním. Technologie 2mikrofonního volání přináší vynikající kvalitu hovoru.
Kód: ACHFJAELIT046 EAN: 5707055046902 Part No.: BLUHFPJELITE45EABL
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Jabra Elite 45e Active

Navrženo pro bezdrátovou hudbu, volání a sport.Dobře padnou a jsou pohodlná. Vychutnejte si aktivní životní styl s bezpečně nasazenými sluchátky díky raménkům Earwings a závěsům na ucho, které spolehlivě drží během pohybu.
 

Vytvořená pro aktivní životní styl.

Model Jabra Elite 45e Active se vyznačuje odolností proti vodě IP67 a dvouletou zárukou na poškození proti působení potu a prachu. Bez ohledu na rozmary dne, vaši činnost či požadavky vaše pecková sluchátka vždy obohatí váš sport, hudbu i volání.Osvědčená konektivita.

Bezdrátová stabilita zařízení Jabra se dlouhodobě osvědčila vynikajícím bezdrátovým připojením. Vychutnejte si stabilitu, která umožňuje přijímat hovory a poslouchat hudbu, aniž byste se museli starat o výpadky.


  

Obohaťte svůj den.

Díky až 9hodinové výdrži baterie na jedno nabití můžete zvládnout až celý týden tréninku s poslechem hudby i telefonováním.

Otevřený design peckových sluchátek přirozeně propouští okolní zvuk a udržuje tak vaše povědomí o okolním prostředí při běhání.

Technologie 2mikrofonního volání přináší vynikající kvalitu hovoru, ať jste kdekoli. Vždy můžete tedy bez problémů přepínat mezi poslechem skvělé hudby a voláním s křišťálově čistým zvukem.Zjednodušené hlasové příkazy.

Model Jabra Elite 45e Active vás okamžitě spojí se službami Alexa, Siri nebo Google Assistant. Můžete tedy snadno získat pomoc s úkoly, včetně nastavení schůzek, hledání nedalekých událostí nebo zpráv, které se vám budou předčítat. A díky technologii Bluetooth 5.0 se můžete bez problémů připojit ke svému chytrému telefonu.