Jabra ELITE 45e Bluetooth stereo HF, Cooper/Black

Jabra ELITE 45e Bluetooth stereo HF, Cooper/Black

Elite 45e mají kabel s pamětí pro komfortní nošení na krku Ten si „pamatuje“ tvar a kontury vašeho krku, takže se i po ohnutí vrátí zpět do původního tvaru. Díky až 8hodinové výdrži baterie na jedno nabití můžete volat a poslouchat hudbu celý den.
Kód: ACHFJAELIT041 EAN: 5707055045936 Part No.: BLUHFPJELITE45ECB
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Jabra Elite 45e

Vyrobeny pro dokonalé bezdrátové hovory a hudbu.
 

Zvýšená čistota volání.

Vysoce kvalitní hovory s pokročilou technologií 2 mikrofonů, která se velmi osvědčila pro bezdrátové volání. Technologie zvuku Jabra odstraňuje z hovorů šumy - zajišťuje, aby byl jasně slyšen váš hlas, a nikoli hlasy osob kolem vás.Padne vám ideálně.

Elite 45e mají kabel s pamětí pro komfortní nošení na krku. Ten si ,,pamatuje,, tvar a kontury vašeho krku, takže se i po ohnutí vrátí zpět do původního tvaru.


  

Výkonnost dle vašich potřeb.

Díky až 8hodinové výdrži baterie na jedno nabití máte možnost volat a poslouchat hudbu po celý den. Budete mít dlouhou výdrž.Funkčnost zaručena.

Model Elite 45e je vybaven designem s krytím IP54 a dvouletou zárukou proti poškození vodou a prachem. Ať už jste kdekoli, během své činnosti budete mít neustále snadný a spolehlivý přístup k volání a hudbě.


  

Zjednodušené hlasové příkazy.

Svůj čas můžete optimalizovat pouhým stiskem tlačítka. Model Elite 45e se vyznačuje hlasovým tlačítkem, pomocí kterého se můžete okamžitě připojit k zařízení Alexa, Siri nebo Google Assistant a provádět tak úkony rychle hlasovými příkazy - ať už se jedná o sjednávání schůzek, vyhledávání nedalekých událostí nebo čtení zpráv.