Kiteboardová sada North pro PIQ univ.sport.sensor

Kiteboardová sada North pro PIQ univ.sport.sensor

Kiteboardingová sada North doplní váš univerzální sportovní senzor PIQ a stane se vaším nepostradatelným chytrým doplňkem, ať už jste profesionál nebo amatér. Tato sada není samostatně funkční a vyžaduje PIQ univerzální sportovní senzor.
Kód: ACOSPIQUKS002 EAN: 3760241958252 Part No.: PIQ-AKITE1
1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Kiteboardová sada North

Pro PIQ univerzální sportovní senzor.Kiteboardingová sada North doplní váš univerzální sportovní senzor PIQ a stane se vaším nepostradatelným chytrým doplňkem, ať už jste profesionální nebo amatérský kitesurfer toužící po zlepšení a přesném zhodnocení svých výkonů a vývoje. Už totiž nebudete muset nikdy odhadovat, jak vysoko jste vyletěli a jak dlouho jste ve vzduchu zůstali viset. Každý váš skok i lehkost návratu na hladinu bude přesně zaznamenán a kvalita jeho provedení vyjádřena pomocí PIQ skóre. V přehledné aplikaci North and PIQ se můžete kdykoli podívat na detailní statistiky a sledovat vaše zlepšení. Surfujte a navyšujte celkové hodnoty skoků za poslední den, týden i měsíc. Překonávejte osobní rekordy, sdílejte své úspěchy a porovnávejte dosažené PIQ skóre s kitesurfery z celého světa.

Chytrá revoluce v kitesurfingu. Kiteboardingová sada North je v současnosti nejprodávanějším a nejchytřejším tréninkovým příslušenstvím pro kiteboarding. Při přípravě aplikace a speciálního příslušenství se výrobce senzoru PIQ spojil se značnou North Kiteboarding, která je respektovaným lídrem mezi výrobci vybavení pro kiteboarding, a je tedy zárukou profesionality a odbornosti v této oblasti. Spojení těchto dvou značek přináší naprosto nové možnosti pro kitesurfery a bez přehánění lze mluvit o revoluci v této stále oblíbenější adrenalinové disciplíně.V sadě naleznete vodotěsné pouzdro pro univerzální sportovní senzor PIQ, které pomocí 3M úchytu jednoduše nainstalujete na svůj board. Pak si stačí stáhnout bezplatnou aplikaci North and PIQ pro chytré telefony se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0. Po spuštění aplikace a vytvoření účtu je nutné provést aktivaci kiteboardingové sady pomocí přiložené aktivační karty přes SMS. Po aktivaci sady je potřeba senzor PIQ spárovat s vaším cyhtrým telefonem stisknutím párovacího tlačítka na senzoru. Následně vložte senzor do pouzdra a hurá do vln.PIQ skóre ohodnotí každý váš skok i přistání. Telefon nechte v suchu na břehu, protože senzor během session ukládá veškeré detaily o každém vašem skoku do paměti. Navíc na svém displeji zobrazuje ihned výšku aktuálního skoku. Případně je možné stiskem tlačítka senzoru zobrazit na jeho displeji hodnotu posledního skoku. Kiteboarding je náročný a nebezpečný sport, proto displej senzoru PIQ sleduje pouze tehdy, když máte vše pod kontrolou.Sdílejte své výkony a poměřujte PIQ skóre s celým světem. Podle hodnoty vašeho celkového PIQ skóre, které je počítáno z 6 posledních sessions, se posouváte nebo klesáte na žebříčku kitesurferů z celého světa, kteří používají PIQ. A podobně jako na sociálnách sítích zde můžete sledovat své přátele kitesurfery nebo vzory a své úspěchy s nimi sdílet.Procházejte kompletní historii svých výkonů a osobní rekordy. Po návratu na břeh záznamy ze senzoru sesynchronizujete s aplikací v chytrém telefonu. Právě ukončenou session můžete uploadovat na svůj účet nebo vymazat. Před uploadováním můžete k session přidat další podrobnosti, například přesnou lokaci, počasí, rychlost větru či výšku vln, které vám při pozdějším nahlížení poskytnou relevantnější zpětnou vazbu a informaci o vašem zlepšení.Kiteboardová sada North unboxing