Mac mini dual-core i5 2.8GHz/8GB/1TB Fusion/Iris

Mac mini dual-core i5 2.8GHz/8GB/1TB Fusion/Iris

Mac mini s procesorem Dual-Core i5 s frekvencí 2,8GHz.Mac mini je vybaven 8GB operační paměti a 1TB Fusion Drive.Můžete jej použít jako běžný počítač ale také jako server díky serverovému systému.Integrovaná grafická karta Intel Iris Graphics.
Kód: POSPAPMM1W015 EAN: 888462093484 Part No.: MGEQ2CS/A
26 453 Kč
21 862 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Mac mini

Výkonný drobek.Mac mini je stolní počítač společnosti Apple, který je osazen procesorem Dual-Core i5 s frekvencí 2,8 GHz. Disponuje 8GB operační pamětí, integrovanou grafickou kartou Intel Iris Graphics a 1TB Fusion pevným diskem.

Nečekané využití.

Mac mini není jen stolní počítač. Používá se pro nejrůznější účely a to i díky jeho serverovému systému. Myslelo se v něm jak na procesor, tak paměť, grafiku, úložiště a v neposlední řadě také na jeho rozšiřitelnost bez omezování se prostorem jeho malé skříně. Nabízí čtyři porty USB 3 i port HDMI.Tak malé tělo a takový výkon.

Srdcem Macu mini je 2,8GHz procesor Dual-Cure i5, kterému sekunduje integrovaná grafika Intel Iris Graphics. Díky tomuto výkonnému duu tak má počítač ještě větší výpočetní výkon pro nejrůznější úlohy. Mac mini tím představuje nejkratší cestu od skvělého nápadu k ještě lepšímu výsledku.Velkorysý prostor.

I když je tělo Macu mini skutečně miniaturní, vešel se do něho 1TB Fusion pevný disk (s 5 400 otáčkami za minutu), na který si můžete ukládat veškerá svá multimédia a samozřejmě i vaši práci. Co se operační paměti týče, tak ta je zde ve velikosti 8 GB.Dokonalá symbióza.

S výkonem, jaký má Mac mini, nebudete mít problém střihat videa a zároveň renderovat efekty na pozadí. Přitom budete mít stále dostatek výkonu na připojení displeje s vysokým rozlišením. Tento Mac je šitý na míru operačnímu systému macOS, který vám umožní využít plného potenciálu této výkonné pracovní stanice.Prostě vše, co potřebujete.

Pro skříň počítače, která je vysoká jen necelé 4 centimetry a váží 1,2 kilogramu jistě najdete místo i na svém pracovním stole. Díky barevnému provedení ve stříbrné barvě a velice kompaktním rozměrům, jej tak můžete mít prakticky kdekoli.