MacBook Air 13" i3 1.1GHz/8GB/256GB/IPlus/CZ/SG

MacBook Air 13" i3 1.1GHz/8GB/256GB/IPlus/CZ/SG

MacBook Air s 13,3" IPS Retina displejem, rozlišení 2560 x 1600, 1,1GHz dvoujádrový procesor Intel Core i3, RAM 8 GB, 256 GB SSD disk, Intel Iris Plus Graphics, Touch ID, 2x USB-C Thunderbolt 3, WiFi, BT 5.0
Kód: PONTAPMBA2003 EAN: 190199255401 Part No.: MWTJ2CZ/A
27 990 Kč
23 132 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Nový MacBook Air

Nabral rychlost. S lehkostí.Neskutečně lehký a tenký MacBook Air je teď ještě výkonnější než kdy předtím. Má brilantní Retina displej, novou klávesnici Magic Keyboard, Touch ID, až dvakrát výkonnější procesor, rychlejší grafiku a dvojnásobnou úložnou kapacitu. Jeho plášť s elegantním klínovitým profilem je vyrobený ze stoprocentně recyklovaného hliníku, takže je to vůbec nejekologičtější Mac. A vydrží na baterii celý den. Nejoblíbenější Mac je dokonale přenosný notebook na všechno.
 

Čtyři milióny pixelů. Jeden hluboký nádech.

Obraz v rozlišení 2560 x 1600 s více než čtyřmi milióny pixelů ti vyrazí dech. Fotky nabírají novou úroveň detailů a realističnosti. Text je dokonale ostrý a čitelný. A technologie True Tone automaticky upravuje bílý bod displeje podle barevné teploty prostředí. Webové stránky nebo e-maily tak na obrazovce vypadají stejně dobře jako na vytišněné stránce. V miliónech barev se všechno zobrazuje sytě a zářivě. Protože sklo displeje sahá až k okrajům víka, vnímáš jen to, co máš na obrazovce. A ten pohled stojí za to.Lehce se nese. Těžce překonává.

I když MacBook Air váží jenom 1,29 kg, výkonově je to těžká váha. Dá se objednat se čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7, který má až 2x rychlejší CPU a až o 80 procent rychlejší grafiku. Jeho výkonová rezerva je znát při všem možném od prohlížení webu přes hraní her až po střih videa. Až 16 GB vysoce výkonné 3733Mhz paměti umožňuje hladce pracovat i s hodně aplikacemi najednou. Rychlé SSD úložiště začíná na 256 GB - dvojnásobku kapacity předchozí standardní konfigurace. A můžeš si objednat až 2 TB úložiště se spoustou místa na všechny svoje filmy, hudbu, fotky, soubory a hry.


  

Klávesnice. Vykouzlí ti úsměv na tváři.

V Macbooku Air je zabudované vrcholně bezpečné a praktické Touch ID. Jen na snímač položíš prst a Mac se hned odemkne. Otiskem prstu se pohotově dostaneš k uzamčeným dokumentům, poznámkám a předvolbám systému. Bez zadávaní dalšího hesla. Nákupy na webu jsou ještě jednodušší - při placení vyber Apple Pay a jedním dotykem máš nakoupeno. Není potřeba zadávat dodací ani fakturační údaje a informace z tvojí karty nikdo neuvidí. Touch ID se postará o to, aby tvoje soukromé informace zůstaly soukromé.Reproduktory a kamera. Zvuk, který má váhu.

Díky nejnovějším technikám zpracování a ladění zní MacBook Air líp než kdy předtím. Jeho stereo reproduktory mají dvakrát víc basů a o 25 procent větší hlasitost. A mohutnější stereo tě pohltí, ať posloucháš muziku, nebo se díváš na film. FaceTime kamera tě při videohovorech ukáže ve vysokém rozlišení jednomu nebo i mnoha kamarádům. A trojice mikrofonů líp zachycuje hlas při hovorech na FaceTimu i diktování.


  

Thunderbolt 3. Jeden za všechny, všechny do jednoho.

Thunderbolt 3 spojuje ultrapropustnost s ultravšestranností standardu USB-C. Je to univerzální port v pravém slova smyslu. A MacBook Air je má dva. Thunderbolt 3 jedním konektorem s šířkou pásma 40 Gb/s - dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 - přenáší data, napájecí příkon i video. Stávající zařízení se dají snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky je to správně.Daleko silnější zážitek z Macu.

macOS Catalina má ještě víc všeho, co na Macu miluješ. Užívej si hudbu, televizi a podcasty ve třech úplně nových aplikacích. Pracuj i na Macu se svými oblíbenými aplikacemi pro iPad. Rozšiř si pracovní plochu a tvůrčí prostor iPadem s Apple Pencilem. Anebo objevuj chytré nové funkce v apkách, které denně používáš. Všechno, co děláš, teď posuneš ještě dál.