Kód: POSWMS365P050
Produktové číslo: QQ2-00012
EAN: 8590977037625

Microsoft 365 Personal 1 rok - el.licence

Pro jednotlivce • Licence na 1 rok • Pro 1 osobu • Možnost použití až na 5 zařízeních současně • Až 1TB cloudové úložiště • Kompatibilní s: PC, Mac, iPhone, iPad, telefony a tablety s Androidem • Programy: Word, Excel, PowerPoint, Defender, OneDrive, Outlook, Teams a Clipchamp • úhrada za elektronickou licenci je možná pouze platbou předem!

Detailní popis
Skladem
Pondělí 26. 2.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 790 Kč
1 479 Kč bez DPH

Microsoft 365 Personal – elektronická licence na 1 rok

  • Roční předplatné pro jednoho uživatele
  • Balík prémiových kancelářských aplikací a řady unikátních funkcí
  • Programy lze používat až na pěti zařízeních současně (i na mobilních telefonech či tabletech)
  • Obsahuje Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Publisher a OneDrive
  • Špičkové zabezpečení soukromých dat & osobní trezor součástí licence
  • Včetně 1TB prostoru na OneDrive cloudovém uložišti
  • 32bitová i 64bitová verze & pravidelné aktualizace
  • Kompatibilní se systémy Windows, macOS, Android i iOS

Práce, která ohromí. Po všech stránkách.

Buďte produktivní jako nikdy s roční elektronickou licencí Microsoft 365 Personal k sadě profesionálních kancelářských aplikací Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Publisher a OneDrive. Exkluzivní software z dílny Microsoftu je naprostou jedničkou v působivých kreacích všeho druhu, a nadto poskytuje také prvotřídní zabezpečení soukromých dat. S digitálním předplatným Microsoft 365 Personal pro jednoho uživatele získáte rovněž špičkový osobní trezor i 1 TB prostoru na cloudovém uložišti OneDrive (zálohování a sdílení souborů). Aplikace jsou kompatibilní se systémy Windows, macOS, Android i iOS a pohodlně je nainstalujete v 32bitové i 64bitové verzi.

Vdechněte život osobitým dokumentům.

Posuňte své sebevyjádření na novou úroveň a vytvářejte poutavá díla ve fenomenálních podobách. Microsoft Word ze setu 365 Personal z vás udělá profíky. Váš obsah se dočká pokročilé kontroly pravopisu, gramatiky, interpunkce i psaní velkých písmen, a navíc jej můžete snadno sdílet v reálném čase. Vaši kolegové mohou intuitivně navrhovat změny, podílet se na úpravách či přidávat užitečné komentáře. Těšte se na nepřeberné množství impozantních šablon, ikonických fontů či efektních nálepek, asistivní čtečku pro vizuální a zvukovou výpomoc i na mnoho dalších vychytávek. Word z rodiny Microsoft 365 Personal je expertní desktopovou, webovou i mobilní aplikací, jejíž ohromný potenciál si užijete zcela bez otravných reklam. A to jak v offline, tak i online režimu.

Invence dovedená do krajností.

Vizualizujte a analyzujte rozmanitá data, sestavujte sofistikované grafy a tabulky, vytvářejte prognózy a předpovídejte pravděpodobnostní trendy, pracujte s důmyslnými moderními vzorci a inovativními funkcemi a spolehněte se vždy na bleskurychlé a exaktní výsledky. Zástupce z kancelářského softwaru 365 Personal, Microsoft Excel, je nepřekonatelným odborníkem ve světě výpočtů a datových úkonů, který se neustále učí stylu vaší práce a jenž vám umožní rovněž online spolupráci s ostatními. Ponořte se do excelového souboru klidně přímo v mobilu a obohaťte jej kupříkladu o fotografie ze své galerie – smartphony s Android i iOS systémy nově poskytují netušené funkce, jež vaši kreativitu katapultují do nové dimenze.

Vaše nezapomenutelná prezentace.

S elektronickým předplatným softwaru Microsoft 365 Personal se stanete pány také mocného nástroje MS PowerPoint, díky kterému zachytíte své myšlenky a tvůrčí vize v tom nejbáječnějším světle! Navrhujte famózní snímky, pohrajte si s 3D objekty i dynamickými animacemi, využijte možností dotykového ovládání či hlasových pokynů, nechte vyniknout svůj styl se snovou škálou dechberoucích šablon rozčleněných do více než 40 kategorií a umožněte dalším členům týmu revizi vašich nápadů. Microsoft PowerPoint je excelentní kouč ve všech ohledech a každou vaši intenci promění skrze novátorské funkce v hotové umělecké dílo.

Staňte se průkopnickými vývojáři.

Nechte své databáze růst a s nimi i firemní procesy! Elektronická licence 365 Personal přináší za doprovodu aplikace Microsoft Access pokročilé vývojářské funkcionality, jejichž benefity a schopnosti zužitkujete i bez hlubších programátorských znalostí. Špičkové podnikové aplikace můžete vybudovat za pomoci šablon, případně zcela od začátku, a hlavně je můžete komplexně uzpůsobit potřebám vaší společnosti či koncových zákazníků. Access nabízí mimořádně atraktivní prostředí, bohatou knihovnu konektorů pro dokonale hladkou integraci dat z obchodních aplikací, možnost vygenerování progresivních vizuálů a přehledů, i dispozice jazyka Visual Basic for Applications, s nímž jednoduše zhotovíte řadu byznysových formulářů a sestav. Rovněž můžete data nahrávat na SQL Server a získat tak maximální spolehlivost, úžasný potenciál škálování a výjimečnou úroveň zabezpečení.

Vytěžte maximum. Microsoft 365 Personal.

Pořízením roční elektronické licence Microsoft 365 Personal obdržíte rovněž bohatý arzenál funkcí s poštovním klientem Microsoft Outlook a publikačním softwarem Microsoft Publisher. Outlook představuje excelentní komunikační prostor pro posílání, přijímání a správu e-mailů, i dokonalý přehled o nadcházejících událostech a schůzkách v praktickém kalendáři. Současně skvěle sjednocuje vícevrstvou spolupráci na projektech ve Wordu, PowerPointu i Excelu. Zůstaňte v obraze i během nejrušnějších okamžiků a udržte svou pracovní kondici v konstantní rovině. Outlook vám v tom pomůže. Microsoft Publisher ze sady 365 Personal pak představuje unikátní nástroj pro tvorbu rozmanitých inspirativních návrhů – od štítků a přání přes bulletiny a marketingové materiály až pro profesionální komerční tiskoviny. Vyznačuje se neobyčejně jednoduchou stylizací textu i intuitivní formou pro rozvržení obsahu a grafiky.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024

Nakupuji již po několikáté.

Ověřený zákazník
21.01.2024

Vše perfektní

Ověřený zákazník
01.01.2024

vše rychlé,precizně zabalené,žádná výtka

Ověřený zákazník
28.12.2023

Rychlé dodání

Ověřený zákazník
27.12.2023

Ddobrá cena, sleva ISIC, doprava zdarma.

Ověřený zákazník
27.12.2023

Pres deklaraci, ze zbozi dorazi do Stedreho dne v pripade objednani do 19.12., objednane zbozi stale nedorazilo.

Ověřený zákazník
26.12.2023

Žádná nevýhoda.

Ověřený zákazník
13.12.2023
Všechny recenze