MiPow Playbulb Candle S chytrá LED svíčka

MiPow Playbulb Candle S chytrá LED svíčka

Inovována chytrá svíčka MiPow Playbulb™ Candle S s integrovanou baterii a výdrží až 8 hodin. Svíčku lze ovládat pomocí Aplikace Playbulb X za pomoci Bluetooth 4.0. Svíčka má mnoho vychytávek pro snazší použití.
Kód: APOSMIPCAN002 EAN: 6945764511918 Part No.: MP-BTL305-S
979 Kč
809 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMMiPow Playbulb Candle S

Chytrá LED svíčka.Inovovaná chytrá svíčka MiPow Playbulb Candle S vám pomůže naladit tu pravou atmosféru při večerním posezení v obýváku i na zahradě. Skvěle ale poslouží i na stolku v ložnici nebo jako noční světélko pro děti.

K ovládání potřebujete jen chytrý telefon s Bluetooth 4.0 a systémem iOS nebo Android a bezplatnou aplikaci Playbulb X. Vybírejte barvu plamene z pohodlí oblíbeného křesla, střídejte světelné efekty nebo spojte až 5 zařízení Playbulb do jediné skupiny. Zatřeste telefonem pro výběr barvy, poklepejte na svíčku pro změnu celého režimu a až půjdete spát, svíčku sfoukněte stejně jako tu klasickou.

Moderní čistý design MiPow Playbulb Candle S doplní každý interiér a díky integrovanému akumulátoru ji pohodlně dobijete z portu počítače i power banky, což oceníte třeba během letního kempování. Na jedno dobití vydrží Playbulb Candle S svítit až 8 hodin.

Dekorační svíčka i noční světélko. MiPow Playbulb Candle S svým čistým a jednoduchým designem přirozeně doladí interiér každého obýváku, verandy i balkónu, kde vytvoří ideální atmosféru podle vašich představ a druhu příležitosti. Vaše děti zase Candle S ocení jako šikovné noční světélko, které jim pomůže usnout bez strachu ze tmy.Chytrý plamen, který nepálí. Plamen MiPow Playbulb Candle S dokáže hrát až 16 miliony barev, měnit svoji intenzitu, blikat nebo dokonce plápolat jako klasická svíčka. Na rozdíl od ní však nepálí, takže nehrozí případné vzplanutí okolních materiálů. Ale pozor, Candle S můžete stejně jako klasickou svíčku zhasnout sfouknutím. A když náhodou dojde vestavěné baterii energie, můžete Candle S otočit a použít jako stojánek pod čajovou svíčku.
Chytré funkce pro maximální pohodlí. V ložnici bezpochyby oceníte funkci časovače (timer), která umožňuje nastavit čas vypnutí i zapnutí světla. Vy tak budete příjemně usínat a vstávat v předem nastavené atmosféře. Barvu plamene můžete náhodně změnit zatřesením telefonu a poklepáním na svíčku můžete přecházet mezi až 5 předdefinovanými režimy. Například bílé světlo v okamžiku vyměníte za blikající zelenou, kterou vzápětí nahradíte třeba mihotavou červenou.


Technické specifikace

  • Rozměry: 9,2 x 9,28,9 cm
  • Hmotnost: 151 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Dosah: Až 10 m
  • Zdroj energie: Integrovaný akumulátor 750 mAh
  • Výdrž: Až 8 hodin
  • Až 16 milionů barev


MiPow Playbulb Candle S unboxing