Momit Cool start pack

Momit Cool start pack

Teplota, peníze, automatizace. Tři slova, která vystihují startovní set Momit Cool. Ten vám umožní ovládat jakoukoli domácí klimatizaci pomocí chytrého telefonu.
Kód: APOSMMCOPA001 EAN: 0742832673846 Part No.: MO-SKCOOLEU
2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Momit Cool

Set pro ovládání domácí klimatizace.Teplota, peníze, automatizace. Tři slova, která vystihují startovní set Momit Cool. Ten vám umožní ovládat jakoukoli domácí klimatizaci pomocí chytrého telefonu. S Momit Cool můžete nejen regulovat teplotu na vaší klimatizaci, ale zároveň šetřit peníze, jelikož aplikace sleduje výdaje za provoz klimatizace. Také můžete nastavovat chytré automatizace, mezi které patří i geolokační funkce. V aplikaci si nastavíte vzdálenost od vašeho domu, kde se má klimatizace automaticky zapnout/vypnout či nastavit určitou teplotu v místnosti. Momit Cool patří mezi revoluční bezdrátové zařízení, které je radost používat.

Již nemusíte sahat po obyčejném ovladači. Vše zvládnete prostřednictvím vašeho telefonu. Momit Cool je kompatibilní se všemi typy klimatizací, které k ovládání používají dálkový ovladač s infračerveným portem. Momit Cool měří i vlhkost vzduchu.

Rychlá a snadná instalace. Startovní set Momit Cool zvládnete nainstalovat během pár minut. V balení naleznete jeden Momit Cool, Momit rozbočovač a potřebné příslušenství. Před samotnou instalací si musíte stáhnout ovládací aplikaci Momit Cool, která je zdarma pro iOS zařízení i Android. V aplikaci si vytvoříte uživatelský účet. Následně naskenujete do aplikace potřebné QR kódy a připojíte Momit rozbočovač k vaší internetové síti. Podle jednoduchého návodu v aplikaci pak nastavíte Momit Cool k vaší klimatizaci, včetně požadovaných parametrů. Váš telefon tak nahradí dálkový ovladač. Na závěr můžete Momit přilepit pomocí oboustranné pásky na klimatizaci či ho nechat někde poblíž v dosahu.Automatické spuštění klimatizace na základě GPS polohy. Momit Cool komunikuje s vaší klimatizací pomocí infračerveného portu a zároveň odesílá pokyny do Momit rozbočovače, který je připojen k vaší síti. Díky tomu můžete prostřednictvím chytrého telefonu ovládat klimatizaci i z druhého konce světa. Stačí vám k tomu jen internetové připojení. V aplikaci si také můžete nastavit perimetr, tedy prostor v okolí vašeho domu, kde se má klimatizace automaticky zapnout/vypnout či ochladit/vyhřát byt na požadovanou teplotu.Účty za elektřinu pod dohledem. V aplikaci si můžete nastavit, kolik elektřiny spotřebujete používáním vaší klimatizace, včetně částky za účet. Díky tomu budete mít své výdaje pod kontrolou a můžete průběžně sledovat, kolik na konci zúčtovacího období zaplatíte za provoz klimatizace. Stačí jen vyplnit základní údaje, jako je spotřeba energie v kilowatech či měna. Aplikace ukazuje i předpověď počasí na následujících sedm dní.Jednoduchá a přehledná aplikace. Aplikace Momit Cool je velmi přehledná, jednoduchá a intuitivní. Její ovládání zvládnou i děti. Prostřednictvím aplikace můžete zaslat pozvánky dalším členům domácnosti, kteří si tak snadno mohou regulovat teplotu uvnitř místnosti. Momit Cool také měří aktuální vlhkost vzduchu. Do aplikace můžete přidat další rozlišovací sety Momit Cool a ovládat tak všechny klimatizace z jednoho telefonu.