Kód: ACOSNOTHER001
Produktové číslo: SCT01-ALL-INTER

Nokia Thermo - tělesný teploměr

Chytrý teploměr od Nokia je nejen pohodlný, rychlý, ale hlavně přesný. Díky 16 infračerveným senzorům, které provedou 4000 měření. To probíhá z temporální tepny na čele, kde krev cirkuluje přímo z jádra těla čili je toto měření nejpřesnější.

Detailní popis
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPHNokia Thermo

Chytrý tělesný teploměr.Teploměr Nokia Thermo stačí přiložit k čelu. Rychle a automaticky změří teplotu a rovnou ji pošle do aplikace Thermo na iOS zařízení. Na iPhonu nebo iPadu tak můžete snadno sledovat naměřené teploty a horečky, dostávat připomínky i zadávat průvodní příznaky a užívané léky.

Klinická přesnost. Thermo měří teplotu ze spánkové tepny, která se považuje za ideální místo pro zjišťování změn teploty, protože jí prochází krev rovnou ze středu těla. Thermo má 16 infračervených senzorů, které při pohybu teploměrem před čelem provedou víc než 4 000 měření a vyspělou technologií HotSpot Sensor najdou nejteplejší bod.Žádné komplikace. Mimořádně jednoduché snímání teploty z čela nevyžaduje žádný kontakt s pokožkou. Thermo na rozdíl od tradičních metod vůbec nepřichází do styku se slinami, ušním mazem nebo jinými tělními tekutinami. Je tedy vysoce hygienický, navíc se jím dá snadno změřit i teplota spícího dítěte.Okamžitá zpětná vazba. Naměřené hodnoty se rozsvěcují přímo na zařízení spolu s barevně rozlišeným LED ukazatelem. Podle něho poznáte, jestli je teplota vzhledem k věku uživatele normální, zvýšená nebo vysoká. Jména jednotlivých uživatelů se zobrazují přímo na zařízení - změřenou teplotu přiřadíte prostým přejetím na správné jméno. Dospělí ocení jednoduché ovládání a dětem se líbí, že se jim na teploměru zobrazuje jejich jméno.Přesně víte, jak kurýrovat. Měření se automaticky synchronizují s iPhonem nebo iPadem. Aplikace Thermo na základě věku, historie horeček a příznaků nabízí zdravotní rady. Obsahuje modul Thermia od nemocnice Boston Children's Hospital se vzdělávacími informacemi o vhodných lécích a jejich dávkování.