Panasonic BTD5E-K černé bluetoot sluchátka

Panasonic BTD5E-K černé bluetoot sluchátka

Bluetooth bezdrátová sluchátka vybavená prémiovými 40mm měniči pro nejlepší kvalitu zvuku a mikrofonem pro telefonní hovory. Dotyková tlačítka pro ovládání hudebního přehrávače, párování s telefonem pomocí NFC.
Kód: ACHFPABTD5050 Part No.: RP-BTD5E-K
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Panasonic BTD5E

Čistý a silný zvuk.
 

Díky těmto bezdrátovým sluchátkům kompatibilním s technologií Bluetooth nepoznáte únavné zamotávání kabelů. A jejich velké reproduktory o průměru 40 mm a velkokapacitní baterie se 40 hodinami přehrávání zajišťují maximální zážitek z vysoce kvalitního zvuku.Snadnější a chytřejší poslech.

Zatímco technologie Bluetooth vás osvobozuje od problémů s kabely, díky ultra přenosnému provedení sluchátek BTD5 si je s sebou můžete vzít kamkoliv. Přidejte 40 hodin výdrže na baterii a konečně jsou tu sluchátka, se kterými máte svou hudbu k dispozici kdykoliv, stačí jeden stisk tlačítka.


  

Čistý a silný zvuk.

Vyhněte se zmatku s kabely a zástrčkami a vychutnejte si hudbu kdekoliv s těmito bezdrátovými sluchátky Bluetooth. Špičkové 40mm neodymové reproduktory jsou zárukou vysoké kvality zvuku a díky velkokapacitní baterii získáte neuvěřitelných 40 hodin nepřerušeného přehrávání ve vysoké kvalitě.Snadná synchronizace a použití.

Intuitivní dotykové ovládání atraktivně ukryté v krytech náušníků urychluje a usnadňuje zapínání a vypínání funkce Bluetooth, úpravu hlasitosti a změnu přehrávaných skladeb. Díky chytře integrovanému vzdálenému mikrofonu a tlačítku Hudba/Přijmout/Ukončit hovor můžete okamžitě přepínat mezi hudbou a telefonem.