Panospace 3D tiskárna Europe

Panospace 3D tiskárna Europe

3D tiskárna Panospace je svým nadčasovým designem a uživatelsky přívětivým rozhraním určena pro každého nadšence 3D tisku. Díky dotykové obrazovce se snadno ovládá. Po rozbalení se můžete okamžitě pustit do prvního tisku.
Kód: TI3DPSPA06050 EAN: 850605007146
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Panospace One

3D tiskárna pro každého.Panospace One je svým jedinečným designem a uživatelsky přívětivým rozhraním určena opravdu pro každého. Používání vám zpříjemní barevná dotyková obrazovka. 3D tiskárna se dodává kompletně sestavená s předem vyrovnanou tiskovou plochou, takže můžete tisknout ihned po zapojení. Panospace používá plastové vlákno PLA (1,75mm), které je nejběžnějším 3D tiskovým materiálem.

Po přípravě modelu si můžete vybrat mezi připojením přímo k počítači pomocí USB kabelu nebo pomocí paměťové karty microSD, která je dodávána spolu s tiskárnou. Poté stačí na dotykové obrazovce sledovat informace o vývoji a dívat se, jak váš model roste.

Koupí tiskárny vše jen začíná. Zábava, vzdělání, profesionalita. Tak by se dala jednoznačně popsat funkce 3D tisku ve světě. Možnosti tiskáren nám přináší radost, kreativitu a propojení technologií s běžným životem. Chcete si vytvořit a vytisknout osobitý návrh stojánku pro iPhone nebo iPad? S naší tiskárnou je to jednoduché a hlavně rychlé. Jste vášnivým modelářem a chybí vám zrovna nějaká součástka? S Panospace to není žádný problém, nahrajte model do tiskárny a problém je vyřešen.

3D tiskárna Panospace patří mezi nejlepší tiskárny na trhu s ohledem na rychlost a kvalitu tisku.


Co je v krabici: 3D tiskárna Panospace One, Napájecí adaptér, USB kabel, microSD karta, 1 role s vláknem, Teflonová tuba, Lepidlo, Škrabka a Nastavovací klíč.
Technické specifikace

  • Rozměry: 40,7 x 28,8 x 33,3 cm
  • Hmotnost: 7,8 kg
  • Barevná dotyková obrazovka
  • Vlákno: PLA - 1,75 mm ve dvou 326 g válcích
  • Tiskový prostor: 15 x 15 x 15 cm
  • Rozlišení vrstvy: 0,25 mm
  • Počet tiskových hlav: 1
  • Průměr trysky: 0,4 mm