PIQ univ.sport.senzor+kiteboardová sada North

PIQ univ.sport.senzor+kiteboardová sada North

Univerzální sportovní senzor PIQ a kiteboardingová sada North je nepostradatelným chytrým doplňkem pro všechny profesionální i amatérské kitesurfery toužící po zlepšení a přesném zhodnocení svých výkonů a vývoje.
Kód: ACOSPIQUKS001 EAN: 3760241958245 Part No.: PIQ-BKITE1
-23 % 5 799 Kč
4 490 Kč
3 711 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMPIQ senzor s Kiteboardingovou sadou North

Změřte si každý váš skok.Se senzorem PIQ na svém boardu už nebudete muset nikdy odhadovat, jak vysoko jste vyletěli a jak dlouho jste ve vzduchu zůstali viset. Každý váš skok i lehkost návratu na hladinu bude přesně zaznamenán a kvalita jeho provedení vyjádřena pomocí PIQ skóre. V přehledné aplikaci North and PIQ se můžete kdykoli podívat na detailní statistiky a sledovat vaše zlepšení. Surfujte a navyšujte celkové hodnoty skoků za poslední den, týden i měsíc. Překonávejte osobní rekordy, sdílejte své úspěchy a porovnávejte dosažené PIQ skóre s kitesurfery z celého světa.

Chytrá revoluce v Kitesurfingu. Univerzální sportovní senzor PIQ a kiteboardingová sada North je v současnosti nejpropracovanějším a nejchytřejším tréninkovým příslušenstvím pro kiteboarding. Při přípravě aplikace a speciálního příslušenství se výrobce senzoru PIQ spojil se značkou North Kiteboarding, která je respektovaným lídrem mezi výrobci vybavení pro kiteboarding, a je tedy zárukou profesionality a odbornosti v této oblasti. Spojení těchto dvou značek přináší naprosto nové možnosti pro kitesurfery a bez přehánění lze mluvit o revoluci v této stále oblíbenější adrenalinové disciplíně.V sadě naleznete vodotěsné pouzdro pro univerzální sportovní senzor PIQ, které pomocí 3M úchytu jednoduše nainstalujete na svůj board. Pak si stačí stáhnout bezplatnou aplikaci North and PIQ pro chytré telefony se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0. Po spuštění aplikace a vytvoření účtu je nutné provést aktivaci kiteboardingové sady pomocí přiložené aktivační karty přes SMS. Po aktivaci sady je potřeba spárovat senzor PIQ s vaším chytrým telefonem stisknutím párovacího tlačítka na senzoru. Následně vložte senzor do pouzdra a hurá do vln.PIQ skóre ohodnotí každý váš skok i přistání. Telefon nechte v suchu na břehu, protože senzor během session ukládá veškeré detaily o každém vašem skoku do paměti. Navíc na svém displeji zobrazuje ihned výšku aktuálního skoku. Případně je možné stiskem tlačítka senzoru zobrazit na jeho displeji hodnotu posledního skoku. Pozor! Kiteboarding je náročný a nebezpečný sport, proto displej senzoru PIQ sleduje pouze tehdy, když máte vše pod naprostou kontrolou.Sdílejte své výkony a poměřujte PIQ skóre s celým světem. Podle hodnoty vašeho celkového PIQ skóre, které je počítáno z 6 posledních sessions, se posouváte nebo klesáte na žebříčku kitesurferů z celého světa, kteří používají PIQ. A podobně jako na sociálních sítích zde můžete sledovat své přátele kitesurfery nebo vzory a své úspěchy s nimi sdílet.