usmile

usmile

Maximální čistota. Neodolatelná svěžest. Profesionální všestrannost. Sonické zubní kartáčky usmile rozzářily za dobu své relativně krátké existence již více než 21 milionů úsměvů po celém světě. Rozšíříte jejich řady i vy? Rozhodně to stojí za to – produktové portfolio jsme nově doplnili o špičkové kousky, které dovedou zdraví vašich zubů, dásní i celé ústní dutiny na blyštivou úroveň. Vybudujete si správné návyky a získáte také cenné benefity, jež značka usmile oproti konkurenci přináší. A to za mimořádně příznivé ceny! Pojďte se s jednotlivými produkty, přelomovými technologiemi i celou společností seznámit blíže - věřte nám, budete nadšení.

Jak to všechno začalo...

Společnost usmile vstoupila do světa orální hygieny v roce 2016, kdy představila špičkový elektrický zubní kartáček Y1, jenž se stal, dosti příznačně, volbou číslo jedna pro více než 3 miliony zákazníků. V průběhu let 2017 a 2018 získala značka přes 150 patentů a prestižních certifikací, aby se počínaje rokem 2019 stala jedním z čelních lídrů na východních trzích. Brandem, co udává standardy na poli expertní dentální péče, a který do této oblasti rovněž pravidelně vnáší svěží vítr plný průkopnických inovací, pozoruhodných pokroků a líbivých trendy designů.

Produkty usmile překonaly v roce 2020 na řadě prodejních kanálů i takové kapacity, jakými jsou giganti Philips či Oral B. A jak se jim to podařilo? Inu, nekompromisní kvalitou čerpající z těch nejlepších materiálů, sofistikovanými syntetickými vlákny DuPont Tynex, řadou chytrých čisticích režimů, fenomenální výdrží na baterii a především samozřejmě přívětivou cenou a báječnými výsledky, jež jsou podloženy množstvím klinických studií. Příchodem roku 2021 pokořila značka usmile mezník 5 000 offline míst, v nichž své produkty prodává, a to včetně profesionálních zubních center a stomatologických poraden. Současný rok 2022 je pak ve znamení dalšího rozmachu produktového portfolia a vstupu na vybrané zahraniční trhy. Pojďme se nyní společně mrknout na zoubek hlavním přednostem, díky nimž produkty usmile triumfují oproti jiným značkám.

Proč zrovna elektrické kartáčky USMILE?

Prokázaný fakt, že sonické elektrické zubní kartáčky dosahují výrazně lepších čisticích výsledků nežli klasické manuální kartáčky, netřeba dále připomínat. Produkty značky usmile však přinášejí mnoho dalších benefitů. Alfou a omegou všech zubních kartáčků jsou zcela jednoznačně jejich štětiny, pojďme se tedy nejprve podívat na patentovaná syntetická vlákna DuPont Tynex, jimiž se pyšní všechny sonické kartáčky usmile.

DuPont™ Tynex®

Aneb božský dotek pro každý zub i dáseň. Více než 70 let snažení, nákladných investic a cenných zkušeností vetkaných do originálních vysokohustotních vláken nejvyšší kvality. S jakostní certifikací ISO 9001 a pečlivě střeženými výrobními standardy vynikají štětiny DuPont Tynex mimořádnou šetrností i vůči velmi senzitivnímu chrupu, dásním se sklonem k paradentóze či krvácivosti, a jsou nanejvýše vhodné i pro choulostivé dětské zoubky.

Oplývají dlouhou životností, výbornou rezistencí vůči opotřebování a dosahují také perfektních výsledků při čištění jazyka či hůře přístupných prostor ústní dutiny. Jejich důmyslný charakter dokresluje minimálně 2 400 použitých mikrovláken a rovněž i prestižní certifikace americké vládní agentury FDA (úřadu pro kontrolu potravin a léčiv). Se štětinami DuPont™ Tynex® budete v rukách skutečného profesionála, a navíc se můžete jednou provždy rozloučit s nepříjemným pálením, zarudnutím či krvácením.

Vysoký počet kmitů. Úžasná variabilita. Zázračné mikrobublinky.

Všechny elektrické zubní kartáčky usmile Toothbrush sází na velmi vysoký oscilační pohyb až 38 000 kmitů/min, takže spolehlivě zatočí se zubním plakem, povlakem na jazyku i bakteriemi, jež jsou v ústní dutině prakticky všudypřítomné. V závislosti na jednotlivých modelech jsou pak k dispozici i nastavitelné režimy, a to kupříkladu pro bělení zubů, citlivou masáž dásní či každodenní běžné čištění.

Třešničkami na dortu, které vytváří každý sonický kartáček usmile, jsou pak revoluční mikrobublinky. Ty vznikají na základě smísení vody a zubní pasty, výborně pronikají i do mezizubních prostor, a účinně tak eliminují zápach z úst či mikroorganismy stojící za vznikem zubních kazů.

Originální design. Preciznost v každé linii.

Při každodenních rutinách spojených s čištěním zubů a ústní hygienou velice záleží i na dalších dodatečných aspektech sonických zubních kartáčků. Proto značka usmile obdařila všechny modely naprosto bezprecedentními bateriemi, jež zvládnou až neuvěřitelný 180denní provoz na jediné nabití, ultra tichými motorky pro ničím nerušený komfort, ergonomicky propracovanými rukojeťmi zabezpečujícími jistý úchop, přehlednými LED displeji a v neposlední řadě i celkovým krytím dle certifikace IPX7. Dobíjení probíhá v bleskurychlých časech, a to skrze dodávaný USB kabel. Všechny kartáčky jsou pak dovedeny k naprosté dokonalosti i po stránce designu - ověnčení oceněními Germany IF Product Design Award, Red Star Design Award, CMF Design Award nebo Japan Dood Design Award hovoří za vše. Některé modely však i v tomto ohledu vyloženě překvapí – čtěte dále.

Který produkt bude ten pravý pro vás?

Přelomové technologie výše uvedené přináší každý elektrický kartáček se signaturou usmile, drobné rozdíly mezi nimi však určitě najdete. Mrkněte na stručné představení jednotlivých zástupců níže (podrobnější informace naleznete v samotných popiscích produktů). V naší nabídce najdete mimochodem i ústní sprchy usmile či široké spektrum profesionálních hlavic. Stačí si jen vybrat.

usmile P1. Báječně všestranný.

Elegantní sonický zubní kartáček ve dvou stylových designech (černá a bílá varianta), který vyniká 3 provozními módy pro bělení zubů, standardní každodenní čištění nebo extra šetrnou péči, jež je mimořádně vhodná pro malé děti nebo osoby s choulostivými dásněmi. usmile P1 zajišťuje až o 35 % lepší čisticí efekt a na jedno nabití vydrží v provozu až neuvěřitelných 6 měsíců. 

usmile Y1s. Krása je všude vítaným hostem.

Designová specialitka. Elektrický zubní kartáček usmile Y1s svým vzhledem symbolizuje majestátní románskou architekturu a půvaby pradávné historie, přičemž tuto výjimečnou estetickou stránku kombinuje s brilantní funkčností a nejmodernějšími technologiemi. Disponuje stejnými čisticími režimy jako usmile P1, a navíc je dodávaný s prémiovým pouzdrem pro bezpečné ukládání & přenášení. Při častém cestování jasná volba číslo jedna.

usmile P4. Božská péče o vaše dásně.

 

S paradentózou a churavějícími dásněmi se v poslední době potýká čím dál více lidí – sonický elektrický kartáček usmile P4 přináší mimo režim bělení zubů a standardního čištění i ultra senzitivní masáž dásní, jež účinně zamezuje krvácení i nepříjemnému zápachu z úst, a která rovněž v případě pravidelného používání zlepšuje celkový stav měkkých tkání obklopujících zuby až o 30 %.

usmile U3. Nejvíc profi. Nejvíc COOL.

Volba číslo jedna pro náročné a všechny, kteří nechtějí žádné kompromisy v otázkách zdraví. Elektrický zubní kartáček usmile U3 nabízí dokonalé možnosti přizpůsobení – mimo 4 čisticích režimů (bělení zubů, standardní každodenní čištění, šetrná masáž citlivých dásní nebo mód pro čištění jazyka) si totiž můžete navolit i nejvhodnější rychlost - od nízké přes střední až po vysokou. Jinými slovy, kartáček se perfektně přizpůsobí vašim potřebám a zajistí vám až o 26 % bělejší zuby, a to za pouhé 4 týdny!

usmile CY1. Ústní sprcha s řadou prémiových vychytávek.

 

Tak široký záběr, který ústní sprcha usmile CY1 pokrývá, je jednoduše nevídaný. Předně jde o perfektní ochranu pro vaše zuby i dásně, vysoce účinnou prevenci paradentózy & tvorby zubních kazů, a v neposlední řadě i o skvělý antibakteriální efekt a redukci nepříjemného zápachu z úst. usmile CY1 pracuje na bázi důmyslné ultrazvukové technologie a je vybavena 3 nástavci/tryskami (čisticí, senzitivní a ortodontická) i 4 volitelnými stupni tlaku vody (masážní, šetrný, běžný a intenzivní). Je vhodná pro pokročilé uživatele i začátečníky, kterým kdykoliv pomůže prostřednictvím funkce třívteřinového intenzitního vzestupu, jež zamezuje použití nadměrné síly. Těšit se můžete na kompaktní a zcela bezšňůrový design, a hlavně naprosto luxusní výdrž – až 90 dní na jedno nabití!

 

usmile Brush Heads. Exkluzivní hlavice pro každou potřebu.

Dodatečné příslušenství v podobě náhradních hlavic je pro tu nejefektivnější orální hygienu velice důležité. A značka usmile pokrývá toto portfolio více než skvostně – k elektrickým zubním kartáčkům skvěle upotřebíte náhradní hlavice Professional Clean Brush Head - pro účinné odstranění zubního plaku, povlaku jazyka i snížení krvácivosti dásní; Soft Clean Brush Head pro šetrné čištění a jemnou péči o choulostivé dásně; či hlavice Whitening Pro Brush Head, jež zase vykazují brilantní bělicí efekt. Všechny hlavice jsou dodávány v balení po 4 ks a vyznačují se velmi vysokou odolností a dlouhou životností.

Ať už padne vaše volba na kterýkoliv usmile dentální produkt, rozhodně nešlápnete vedle. Jde o důkladně vybrané modely z TOP nabídky výrobce a jsme si jistí, že vám budou perfektně sloužit po opravdu dlouhá léta. Úsměvem a radostí zaplaví každého uživatele, a to nehledě na to, zda půjde o malého předškoláčka, teenagera nebo seniora. Přes 20 milionů spokojených zákazníků jednoduše hovoří za vše. 

Novinka
Sonický zubní kartáček USMILE Y10 - White

Sonický zubní kartáček USMILE Y10 - White

Sonický elektrický zubní kartáček • Až 38 000 vibrací za minutu • Mapování nedostatečně vyčištěných oblastí ústní dutiny • Špičkové štětiny…

2 090 Kč
Novinka
USMILE Advanced Sensitive Care Brush Head

USMILE Advanced Sensitive Care Brush Head

Náhradní hlavice k sonickým elektrickým kartáčkům značky USMILE • vhodné na velmi citlivé zuby a dásně • hlavice jsou vhodné pro dospělé, děti…

399 Kč
Novinka
USMILE Advanced Whitening Brush Head

USMILE Advanced Whitening Brush Head

Náhradní bělící hlavice k sonickým elektrickým kartáčkům značky USMILE odstraňuje skvrny a bělí zuby • hlavice jsou vhodné pro dospělé, děti i…

399 Kč
Novinka
Sonický zubní kartáček USMILE P10 PRO Bílý

Sonický zubní kartáček USMILE P10 PRO Bílý

Sonický elektrický zubní kartáček • 31 500-34 000 kmitů za minutu • mapování nedostatečně vyčištěných oblastí ústní dutiny • 3 režimy čištění…

1 690 Kč
Novinka
Sonický zubní kartáček USMILE P10 PRO Modrý

Sonický zubní kartáček USMILE P10 PRO Modrý

Sonický elektrický zubní kartáček • 31 500-34 000 kmitů za minutu • mapování nedostatečně vyčištěných oblastí ústní dutiny • 3 režimy čištění…

1 690 Kč
Sonický zubní kartáček USMILE Y10 - Black

Sonický zubní kartáček USMILE Y10 - Black

Sonický elektrický zubní kartáček • Až 38 000 vibrací za minutu • Mapování nedostatečně vyčištěných oblastí ústní dutiny • Špičkové štětiny…

2 090 Kč
Poslední kusy
Ústní sprcha USMILE CY0 - White

Ústní sprcha USMILE CY0 - White

Ústní sprcha • 3 nástavce/trysky – čisticí, senzitivní a ortodontická • 4 volitelné režimy – masážní, šetrný, běžný a intenzivní • 200ml…

1 790 Kč
Sonický zubní kartáček USMILE Y10 PRO - White

Sonický zubní kartáček USMILE Y10 PRO - White

Sonický elektrický zubní kartáček • funkce vyhodnocování procesu čištění včetně odstranění plaku • až 38 000 vibrací za minutu • mapování…

2 290 Kč
Poslední kusy
Ústní sprcha USMILE CY1 - Pink

Ústní sprcha USMILE CY1 - Pink

Ústní sprcha • 3 nástavce/trysky – čisticí, senzitivní a ortodontická • 4 volitelné režimy – masážní, šetrný, běžný a intenzivní • 180ml…

1 749 Kč
Poslední kusy
Ústní sprcha USMILE CY1 - Green

Ústní sprcha USMILE CY1 - Green

Ústní sprcha • 3 nástavce/trysky – čisticí, senzitivní a ortodontická • 4 volitelné režimy – masážní, šetrný, běžný a intenzivní • 180ml…

1 749 Kč
Poslední kusy
USMILE Whitening Pro Brush Head - Black 4ks

USMILE Whitening Pro Brush Head - Black 4ks

Náhradní hlavice k sonickým elektrickým kartáčkům USMILE Y1S, U3, P1 a P4 • brilantně pronikají i do hůře přístupných míst ústní dutiny • pro…

599 Kč
Poslední kusy
USMILE Whitening Pro Brush Head - White 4ks

USMILE Whitening Pro Brush Head - White 4ks

Náhradní hlavice k sonickým elektrickým kartáčkům USMILE Y1S, U3, P1 a P4 • brilantně pronikají i do hůře přístupných míst ústní dutiny • pro…

599 Kč
Sonický zubní kartáček USMILE Y1S - Honey Pink

Sonický zubní kartáček USMILE Y1S - Honey Pink

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o ústní dutinu • až 38 000 ot./min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 3 nastavitelné režimy…

1 590 Kč
Sonický zubní kartáček USMILE Y1S - Green

Sonický zubní kartáček USMILE Y1S - Green

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o ústní dutinu • až 38 000 ot./min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 3 nastavitelné režimy…

1 590 Kč
Poslední kusy
Sonický zubní kartáček USMILE U3 - Starry Black

Sonický zubní kartáček USMILE U3 - Starry Black

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o ústní dutinu • až 38 000 vibrací/min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 4 nastavitelné…

1 990 Kč
Poslední kusy
Sonický zubní kartáček USMILE P4 - White

Sonický zubní kartáček USMILE P4 - White

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o citlivé dásně • až 38 000 ot./min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 3 nastavitelné režimy…

1 790 Kč
Poslední kusy
Sonický zubní kartáček USMILE U3 - Sunlight White

Sonický zubní kartáček USMILE U3 - Sunlight White

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o ústní dutinu • až 38 000 vibrací/min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 4 nastavitelné…

1 990 Kč
Poslední kusy
Sonický zubní kartáček USMILE P4 - Ocean Blue

Sonický zubní kartáček USMILE P4 - Ocean Blue

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o citlivé dásně • až 38 000 ot./min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 3 nastavitelné režimy…

1 790 Kč
Poslední kusy
Sonický zubní kartáček USMILE P1- Squid Black

Sonický zubní kartáček USMILE P1- Squid Black

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o ústní dutinu • až 38 000 ot./min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 3 nastavitelné režimy…

1 290 Kč
Poslední kusy
Sonický zubní kartáček USMILE P1 - Crescend White

Sonický zubní kartáček USMILE P1 - Crescend White

Sonický elektrický zubní kartáček • brilantní péče o ústní dutinu • až 38 000 ot./min • špičkové štětiny DuPont Tynex • 3 nastavitelné režimy…

1 290 Kč

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024

Nakupuji již po několikáté.

Ověřený zákazník
21.01.2024
Všechny recenze