PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka - Černá

PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka - Černá

PowerUp 3.0 promění obyčejnou papírovou vlaštovku v rychlý motorizovaný letoun, který ovládáte dálkově jen pomocí chytrého telefonu.
Kód: APOOPUCLPS001 EAN: 867857000047 Part No.: PU-500-004
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMChytrá papírová vlaštovka PowerUp 3.0

Klukovské sny se plní v každém věku.PowerUp 3.0 nabízí skvělou alternativu k velkým, těžkým a neskladným RC modelům helikoptér a letadel. Samotný chytrý model je drobný a snadno přenosný, přestože kromě motoru obsahuje i akumulátor. Kryt chytrého modelu je vyroben z uhlíkových vláken, je tedy dost odolný a není třeba se obávat prvotních pilotních neúspěchů. Na vlaštovku se modul nasazuje pomocí svorek. Modul je hřídelí spojen s vrtulí a kormidlem, které letoun pohání a řídí.

V balení naleznete 4 archy voděodolného papíru s předtištěnými schématy vlaštovek, stačí vám ale i obyčejný papír formátu A s gramáží 80 až 100. Pro začátek zkuste předpřipravené vzory - např. invader. Po čase experimentujte s pokročilými vzory, formáty a materiály a nakonec tvořte vlastní stíhačky a bombardéry!

PowerUp 3.0 nainstalujte na hotovou vlaštovku a spárujte s chytrým telefonem, popřípadě tabletem, se systémem iOS nebo Android. Podmínkou je pouze podpora Bluetooth Smart 4.0 a nainstalovaná aplikace PowerUp 3.0.

Létat se doporučuje pouze venku, na dostatečně velkém a přehledném terénu s minimem lidí, psů, stromů či sloupů. A také bez deště a silného větru. Ale pak už jen stačí naplánovat trasu, stoupnout si proti větru a s plynem na cca 70% poslat vlaštovku do vzduchu. Řízení již přebírá autopilot. Vlastně aplikace ve vašem telefonu.

Aplikace PowerUp 3.0 simuluje pohled z kokpitu včetně umělého horizontu a páky plynu. Zobrazuje údaje o počasí, úroveň signálu Bluetooth a zbývající kapacitu akumulátoru v chytrém modulu. Umožňuje naprosto intuitivní ovládání letadla jedinou rukou. Výšku letadlo nabírá nebo ztrácí s úrovní plynu, kterou nastavíte pouhým posunem palce po displeji, na což okamžitě zareaguje hnací vrtulka. Stejně tak směr se změní náklonem telefonu vlevo či vpravo, který pro změnu zkopíruje kormidlo. A aby nedocházelo k prudkým výkyvům v letu, mohou být uživatelské příkazy průběžně korigovány volitelnou technologií FlightAssist. Ovládání lze z dotykového přepnout na pohybové, kdy pohybujete celým telefonem a paží. Třešničkou na dortu jsou hlasové pokyny z centra letového provozu.Dobíjení modulu nezabere ani 30 minut, ale umožní 10 minut létání. Modul se dobíjí pomocí micro USB kabelu, který lze připojit ke klasické telefonní nabíječce, power bance nebo počítači. Chytrý modul je také opatřen LED diodou, která indikuje různé situace. Pomalé blikání znamená vyhledávání Bluetooth spojení, rychlé blikání značí nabíjení nebo update firmwaru (při prvním použití) a dvojité problikávání znamená stabilní Bluetooth spojení.
Technické specifikace

  • Rozměry: 20 x 1,8 x 3,8 cm
  • Hmotnost: 9 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Zdroj energie: Integrovaný Li-pol akumulátor s kapacitou 75 mAh
  • Celková doba letu na jedno nabití: 10 minut
  • Doba plného nabití: 25 až 30 minut
  • Rychlost: 5 až 8 m/s


PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka - Černá

PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka unboxing