Rain Design mStand Mobile Silver

Rain Design mStand Mobile Silver

Stojánek Rain Design drží váš mobilní telefon ve výšce vašich očí, a tak vám neunikne ani jedna notifikace. Pevná konstrukce z broušeného hliníku s integrovaným otvorem pro kabeláž, která designově koresponduje s produkty Apple.
Kód: POHORDMSMOB01 EAN: 891607000735 Part No.: 10059
299 Kč
247 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design mStand Mobile

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mStand Mobile je stojan pro váš iPhone nebo tablet iPad mini. Vejdou se do něho i s kryty nebo příslušenstvím Smart Cover či Case a to jak na výšku, tak na šířku. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby bylo zařízení v ideální výšce pro jeho používání jednou rukou. Obsahuje i prostup pro nabíjecí Lightning konektor a nabízí chytře vymyšlenou akustickou základnu, která vám poskytně čistší zvuk při hovorech.

Styl na první pohled.

Rain Design mStand Mobile je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iPhonu. S ním koresponduje i barevnými variantami, takže je k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté variantě. Díky chytře řešené noze stojanu a prostupu v základně můžete jednoduše do vašeho iPhonu nebo iPadu mini zapojit také napájecí Lightning kabel.Pro videohovory jako dělaný.

Designéři společnosti si s návrhem a realizací produktu dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design mStand Mobile používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Nabízí se například video hovory FaceTime. Díky akustické konstrukci základny se od ní zvuk z reproduktorů odráží přímo k vám, čímž poskytne čistší zvuk. Pro všechny případy ale nechybí ani prostup na 3,5mm jack konektor u klasických sluchátek.Ideální náklon.

Vzhledem k tomu, že Rain Design mStand Mobile poskytuje ideální náklon, nemusíte své video hovory vyřizovat se zařízením v ruce. Druhá strana vás uvidí ideálně i s iPhonem či iPadem mini vloženým do stojanu. Zároveň vám už neuteče ani žádná notifikace, kterou vaše zařízení obdrží.Kryty mu nevadí.

Ať už na svém iPhonu používáte ochranný kryt, nebo máte ke svému iPadu mini Smart Cover či Case, nemusíte jej před vložením ze zařízení odnímat. Vejdou se i s nimi. U příslušenství od ostatních výrobců se jen stačí ujistit, že se s nimi zařízení vejde do tloušťky 12 milimetrů.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mStand Mobile nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou chytrých telefonů a tabletů, které mají úhlopříčku jejich displeje 8 palců a menší.