Shifu Tacto Classics - deskové hry k tabletu

Shifu Tacto Classics - deskové hry k tabletu

Interaktivní deskové hry k tabletu • vhodné pro dívky i chlapce od 4 let • pro 1-4 hráče • set nabízí 4 různé hry rozvrstvené do více než 500 levelů • hry obsahují 4 figurky a 2 hrací kostky • včetně dvou protiskluzových rámečků k upevnění po stranác
Kód: APOSSHTACLS001 EAN: 8908013692200 Part No.: PS-SHIFU-036
1 299 Kč
1 074 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Shifu Tacto Classics

Interaktivní deskové hry.
Originální hra Shifu Tacto Classics

Set deskových her k tabletu Shifu Tacto Classics je vhodný pro chlapce i dívky od 4 let věku, neurazí ale ani dospěláky, které přenese do kouzelných a bezstarostných dětských let. Mezi hrami naleznete oblíbené Žlaby a žebříky; Dámu; Člověče, nezlob se a další kousky, které zásluhou systému STEM zajišťují nejen dlouhé hodiny zábavy, nýbrž i upevnění vašich vědomostí a nabití nových dovedností. Shifu Tacto Classics si zahrají až 4 hráči – v balení naleznete 4 figurky a 2 hrací kostky. Nechybí ani 2 protiskluzové rámečky k upevnění po stranách tabletu.


Bavte se i učte najednou

Shifu Tacto Classics je zástupcem tzv. STEM výuky, což je zkratka pro 4 vědní obory – biologii, techniku, matematiku a technologie, které do sebe navzájem propojuje, aby děti zvládly účinně aplikovat nabité vědomosti v praktickém a každodenním životě. Hra pomáhá efektivně budovat strategické myšlení a zlepšuje plánovací a organizační schopnosti. Stáhněte aplikaci Tacto App, vyberte mód "classic", připevněte tablet do dvou rámečků a zábava může začít. Obejdete se zcela bez otravných kabelů, dobíjení baterií nebo Bluetooth propojování.  

Kompatibilita

Shifu Tacto Classics je kompatibilní s iOS zařízeními – iOS 11 a novější (iPad 2 a iPad Mini 1 nejsou podporovány); Android zařízeními - Android OS 6 a novější, s minimálně 2GB pamětí RAM (Samsung TAB A není podporován); a Amazon Fire zařízeními - Fire HD 8, Fire HD 10 (Fire 7 není podporován).