Porovnání
Poslední kusy
Kód: SHOSTSHUMI050
Produktové číslo: TSL-AC-PRO4
EAN: 8596115823051

Tesla Smart Humidifier

Taky v zimě nesnášíte ten horký a suchý vzduch, který způsobují radiátory? Tesla Smart Humidifier příjemně zvlhčí vzduch v místnostech až o velikosti 21m². Zvlhčovač jednoduše ovládáte v mobilní aplikaci, která je pro iOS i Android dostupná i v češtině. Chytrý zvlhčovač vzduchu • vhodné do místnosti do velikosti 21 m2 • příkon 30 W • objem nádrže na vodu 2,2 L • regulace výkonu • jednoduché ovládání • aplikace v češtině • podpora iOS a Android • možnost ovládat z chytrého telefonu • senzory: ní

Detailní popis
Skladem
út 7. 2.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 259 Kč
1 040 Kč bez DPH

Tesla Smart Humidifier

  • Chytrý zvlhčovač vzduchu
  • Vhodné do místnosti do velikosti 21 m2
  • Podpora aplikace Tesla Smart
  • Produkuje velmi jemnou páru
  • Promyšlený design
  • Snadné ovládání přes mobilní telefon (iOS a Android)

Aby se dýchalo lépe

Pokud máte doma suchý vzduch, trápí vás kašel nebo únava. Pro lepší dýchání je tu chytrý zvlhčovač vzduchu Tesla Smart Humidifier, který příjemně zvlhčí vzduch v místnostech až o velikosti 21m². Především v zimě je potřeba vzduch zvlhčovat kvůli intenzivnímu vytápění.

Velmi jemná pára

Zvlhčovač vzduchu Tesla Smart Humidifier je vybaven ultrasonickým atomizérem, který produkuje velmi jemnou páru, která se snadno rozprostře po celé místnosti. V místnosti se pak krásně a snadno dýchá.

Promyšlený design

Díky promyšlenému designu nádrže je velmi jednoduché doplnit vodu bez potřeby sejmutí celé nádrže ze základny zvlhčovače. Zvlhčovač si sám pohlídá, jestli má dost vody. V případě nedostatku vás upozorní indikátor. Tesla Smart Humidifier má tři výkonnostní režimy s různou intenzitou páry a časovač (2, 4 nebo 8 hodin).

Tesla Smart Humidifier: Snadné ovládání

Zvlhčovač je vybaven zabudovaným Wi-Fi modulem, díky kterému můžete zvlhčovač ovládat odkudkoliv, pomocí vašeho telefonu. Veškeré nastavení probíhá v chytré aplikaci. Zařízení můžete také propojit s inteligentními osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Tesla Smart Humidifier dokonce umí komunikovat s GPS, může se tak sám spustit ještě, než přijdete domů. Přijedete tak například po návratu z chalupy rovnou do krásné vzdušné domácí atmosféry.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Jsem spokojen Rychlost dodání a dobrá komunikace.

Ověřený zákazník
30.12.2022

Jedná se o opakovaný nákup, vždy spokojenost s komunikací i dodáním. Ceny srovnatelné s jinými prodejci, ale jedná se o autorizovaného prodejce Apple.

Ověřený zákazník
27.12.2022

Jedná se o opakovaný nákup, vždy zde vyberu dárky pro rodinu. S eshopem jsem spokojená, nabízejí zajímavé produkty, dodání je vždy velice rychlé. Doporučuji.

Ověřený zákazník
10.11.2022

Cením si, že mezi většinou akcí na black friday váš obchod dával opravdu smyslu plné ceny na produkty, které jsou už starší (datem vydání). V mém konkrétním případě se jednalo o Apple Watch 6. Všichni ostatní resseleři drželi "slevy" až zbytečně vysoko na to, že se jedná o 2 roky starý model. Moc díky.

Ověřený zákazník
11.12.2022

Vše super

Ověřený zákazník
01.12.2022

Velice ochotná slečna na zákaznické lince, která mi měnila místo a způsob doručení, které jsem zadal špatně. Zboží jsem objednal ve čtvrtek po poledni, v pátek ve 13h zboží dorazilo. Dokonce mi zajistila dvě výdejní místa, aby doručení bylo na 100% do víkendu. Ještě jednou moc děkuji.

Ověřený zákazník
27.10.2022

+++

Ověřený zákazník
29.11.2022

Vše proběhlo hladce, zboží dodáno v pořádku a včas.

Ověřený zákazník
30.05.2022

Dobrého dne přeji a tímto i děkuji za dodani mnou objednaného zboží.

Ověřený zákazník
20.11.2022

Celková spokojenost.

Ověřený zákazník
04.02.2023
Všechny recenze