Tomtoc Backpack 15 L černý

Tomtoc Backpack 15 L černý

Batoh na notebook • objem 15 l • pojme laptopy s až 16" uhlopříčkou • vhodný pro každodenní cestování • důmyslná organizace vnitřního prostoru • ochranné prvky pro maximální bezpečnost • materiál: špičková nylonová tkanina Codura – odolná vůči oděru
Kód: POBRTOBP16001 EAN: 6971937062246 Part No.: TOM-H62-E02D
2 990 Kč
2 471 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Tomtoc Backpack 15 L

Batoh určený do města. 

Tomtoc batoh oceníte při každodenním cestování. Beze zbytku naplňuje všechny parametry, které by batoh do města měl splňovat. Ve svých 15 L objemu ukrývá promyšlenou vnitřní organizaci a ochranné prvky, díky nimž budou všechna zařízení a nezbytnosti v bezpečí a vždy na svém místě. Nylonová tkanina Codura je zvlášť odolná proti oděru a stříkající vodě.


Prostorný hlavní oddíl

Hlavní prostor batohu se samostatnou přihrádkou na notebook, tablet a příslušenství je díky jednoduchému elegantnímu designu prostorný a snadno přístupný. Dále je vyztužena systémem CornerArmor, takže kromě šasí ochrání i vaše data při nárazech vznikajících při přenášení notebooku. Vnější kapsa na další příslušenství a každodenní potřeby je vybavená užitečným popruhem s karabinou na klíče. Díky uzamykatelnému zipu YKK na hlavní přihrádce batohu se vám nestane, že by se batoh náhodně otevřel, stejně tak bude jeho obsah lépe chráněný před nenechavými prsty.  

Dobře organizovaná kapsa

Do velké nenápadné přední kapsy s dalšími přihrádkami přehledně uspořádáte všechno příslušenství, jako například stylus, kabely, psací potřeby a poznámkové bloky. Všitý popruh s karabinou v konstatní barvě je dostatečně dlouhý, takže klíče ani nemusíte při odemykání odepínat.