Tractive GPS Tracker pro kočky

Tractive GPS Tracker pro kočky

GPS obojek Tractive pro kočky s integrovaným bezpečnostním mechanismem proti uvíznutí vám umožní sledovat výpravy vašeho kočičího přítele v reálném čase.
Kód: APOSTTGPST011 EAN: 9120056450480 Part No.: TRCAT1
1 149 Kč
950 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Tractive GPS

Tracker pro kočky.
 

GPS obojek pro kočky Tractive s integrovaným bezpečnostním mechanismem proti uvíznutí vám umožní sledovat výpravy vašeho kočičího přítele v reálném čase. Díky bezplatné aplikaci Tractive GPS Pet Finder můžete zjistit, sledovat a zobrazit přesnou polohu kočky přímo ve vašem smartphonu nebo v jakémkoli počítači.Tento GPS tracker pro kočky vám také poskytne informace o aktivitě vaší kočky, takže budete vědět, kde je a jak moc se během dne pohybuje. Tractive účtuje předplatné v podobě poplatku, který pokrývá veškeré náklady na mobilní data a umožní vám neomezené sledování polohy. Tracker je voděodolný, lehký a téměř nerozbitný.


  

Bezpečnost nade vše.

Zařízení integrované v obojku je vybaveno bezpečnostním mechanismem proti uvíznutí. GPS tracker pro kočky se doporučuje pro domácí mazlíčky o hmotnosti nad 3,5 kg a s obvodem krku 19-30 cm.

Polohu kočky můžete sledovat v reálném čase ve snadno použitelné GPS aplikaci nebo online na počítači. Dokonce se můžete podívat, kde všude váš mazlíček byl.

Jakmile kočka opustí nastavenou virtuální bezpečnou oblast, ihned dostanete upozornění na mobil.Sledování aktivity.

GPS obojek kočky zaznamenává její každodenní aktivitu a poskytuje užitečné informace, které vám pomohou udržet kočku zdravou a aktivní. Svou kočku najdete, ať se zrovna nacházíte kdekoli - GPS lokátor funguje ve více než 150 zemích.

GPS lokátor pro kočky je jednoduchý, odolný, 100% vodotěsný a téměř nerozbitný. Lze ho používat 2-5 dnů a nabíjí se pouze 2 hodiny.