Kód: APADUPHIDE004
Produktové číslo: USBE_HIDE_4.4_T

USBEPOWER HIDE Power Hub charger 3USB/2plugs Taupe

USBEPOWER HIDE je výkonná, krásná a kompaktní Hub USB nabíječka se 3 porty s kapacitou 4,4A a 2 konetory AC (5v1). Umožňuje současně a rychle nabíjet až 5 zařízení.

Detailní popis

USBEPOWER HIDE
S kompaktní a výkonnou nabíječkou do zásuvky HIDE od výrobce USBEPOWER snadno dobijete váš smartphone, tablet nebo jiné USB přenosné zařízení. Nabízí 3 USB porty a 2 síťové zásuvky 100-240 V. Nabíječka je vhodná pro všechny mobilní uživatele s aktivním životním stylem. Přináší řadu výhod - umožňuje rychlé nabíjení až 3 USB zařízení současně, má integrovaný nástěnný stojánek a estetický home friendly design, který je zkrátka nepřehlédnutelný.


Nástěnný stojánek

Řešíte často problém s položením vašeho telefonu během nabíjení ze zásuvky? Na zem se vám jej nechce pokládat a nechat smartphone pověšený na kabelu se vám příčí. Řešením je tato nabíječka s nástěnným stojánkem, který slouží pro upevnění telefonu jako dokovací stanice. A nebojte se, že by se váš miláček poškrábal - nabíječka je opatřena saténovým povrchem.Elegantní design

Výrobce USBEPOWER klade velký důraz na design svých výrobků a i v tomto případě zvolil maximálně estetický ,,home friendly,, design s ohledem na své uživatele. Čtvercová nabíječka se saténovým povrchem dodává šmrnc, navíc je kompaktní a dostatečně lehká, aby se snadno vešla do jakékoliv kapsy nebo kabelky.