Wahoo Elemnt Bolt

Wahoo Elemnt Bolt

Skvěle navržený cyklopočítač Wahoo Elemnt Bolt vám bude trackovat cestu pomocí GPS a dodá veškeré informace jako rychlost, počet ujetých km, čas nebo stoupání. Přidá Vám i notifikace o událostech a jako bonus předinstalované mapy všech zemí světa!
Kód: APOSWHELBO001 EAN: 853988006225 Part No.: WFCC3
6 499 Kč
5 371 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Wahoo Elemnt Bolt

Aerodynamický cyklopočítač.Elemnt Bolt je první plně aerodynamický cyklopočítač s GPS. Jeho patentovaný design se skládá s integrovaného počítače a úchytů, které dohromady tvoří pečlivě otestovaný, vysoce aerodynamický systém určený pro přední část jízdního kola. Díky vybavení technologiemi Bluetooth Smart a ANT+ se bezproblémově spáruje s veškerými senzory, které používáte.
 

Jednoduché ovládání, maximální výkon.

Elemnt byl navržen tak, aby se co nejjednodušeji ovládal a zároveň vám pomáhal zlepšovat vaše výkony. Podobným způsobem se zlepšuje i cyklopočítač a pravidelné aktualizace upevňují jeho přední pozici v segmentu těchto zařízení.

Elemnt je tak po nedávném updatu nejintegrovanější cyklopočítač, co se týče kompatibility s předními elektronickými systémy řazení, jako je Shimano Di2, SRAM eTAP, FSA WE nebo Campagnolo EPS. Navíc nyní nabízí i funkci pro závody. Stačí načíst vaší trať a plán pro závod a Elemnt vám pohlídá rychlost i výdej energie.Nejlepší cyklopočítač na trhu.

Cyklopočítač má k dispozici aplikaci Elemnt companion, která je zdarma. Umožňuje přizpůsobit si rozložení, spravovat profily, sledovat výkony na trati a snadno sdílet veškerá data. Dejte sbohem zmateným uživatelským menu. Kromě toho určitě oceníte programovatelné LED indikátory QuickLook, které poskytují rychlý způsob, jak se přesvědčit, že držíte plánované tempo, ať už jde o rychlost, srdceční frekveci nebo vynaloženou sílu.