WHOOSH! Screen Shine ubrousky 70 ks

WHOOSH! Screen Shine ubrousky 70 ks

Ubrousky, které vám maximálně usnadní použití nejlepšího čističe displejů. Zanechají povrchy bez otisků psrtů a hlavně bez bakterií a virů. Je to 100% přírodní přípravek, netoxický a bez alkoholu nebo čpavku. 70ks balení.
Kód: APOSWHSCSH008 EAN: 837296002582 Part No.: WH-1FGWP70ENFR
549 Kč
454 Kč bez DPH

Prodej ukončen
WHOOSH! Dezinfekční čistič


 

WHOOSH! Screen Shine

Bakterie a viry na vás dokážou útočit během dne úplně všude, ať už se ocitnete v práci, doma či hromadné dopravě. Nejinak je tomu na displejích telefonů, tabletů a dalších dotykových pomocníků, kteří jsou pro šíření nečistot jako stoření. WHOOSH! Screen Shine je nejlepší dezinfekční prostředek pro stále čisté displeje bez otisků prstů a hlavně bez bakterií a virů.Bakterie nemají šanci

Až 30% virů a bakterií se umí šířit přes dotykové obrazovky a dokonce průměrný displej telefonu bývá 10x špinavější než záchodové prkénko. Naštěstí existují likvidátoři, takže s tím skoncujte a začněte používat WHOOSH! Screen Shine dezinfekční čistič kdykoliv a kdekoliv. Budete si moct vychutnávat naprosto zářivý obraz a bez rizika.


  

Šetrný k přírodě

Přípravek je 100% přírodní, netoxický a bez alkoholu i čpavku. Tenká nanovrstva na displeji zajistí příjemný skluz prstu a skvělou odolnost proti otiskům. Žadným způsobem neuškodí pouzdrům ani krytům chytrých telefonů nebo tabletů a pokud se dostane nedopatřením do rukou vašich dětí, tak nemusíte mít strach, protože je zcela bezpečný i pro požití ústy.Odolnost používáním narůstá

Přiložený hadřík má antimikrobiální a antibakteriální úpravu, takže displej vypadá po vyčištění zase zcela jako nový. S pravidelným používáním narůstá odolnost proti otiskům prstů, prachu a další špíně. Čistota je půl zdraví, o které se postará WHOOSH! Screen Shine dezinfekční čistič.