Win Pro 10 USB - Czech

Win Pro 10 USB - Czech

Systém Windows 10 je váš partner k uskutečňování věcí. Krabicová licence Windows 10 PRO Czech obsahuje flash disk pro instalaci 32 nebo 64 bitové verze. Licence je přenosná na jiný počítač.
Kód: POSWMSWIN1006 EAN: 889842190038 Part No.: FQC-10129
6 190 Kč
5 116 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Windows 10 Pro

Dopřejte si rychlejší práci.Vhodné pro podnikání. Můžete se připojit k vaší podnikové či školní doméně nebo ke službě Azure Active Directory. Získáte tak přístup k souborům, serverům, tiskárnám a dalším prostředkům v síti.

Technologie BitLocker vám poskytne silnější zabezpečení na ochranu vašich dat pomocí šifrování a správy zabezpečení.

Windows 10 vám pomocí Vzdálené plochy umožní přihlásit se k vašemu pracovnímu počítači PC a používat jej z domova i na cestách.

Pomocí technologie Hyper-V můžete vytvářet a spouštět virtuální počítače, takže můžete v jednom okamžiku na jednom počítači používat víc operačních systémů.

Windows 10 vám umožní vytvořit si ve Windows Storu vlastní privátní oblast s aplikacemi, kam můžete umístit firemní aplikace.


Zkrátka to funguje. Windows 10 představuje systém Windows, který už znáte, a přidává významná vylepšení, které se vám budou líbit. Technologie InstantGo umožňuje rychle spustit a obnovit systém. Navíc Windows 10 obsahuje velké množství integrovaných bezpečnostních funkcí, které chrání proti škodlivému softwaru.

Víc aktivit najednou. Díky možnosti připnout čtyři okna na obrazovku dokážete dělat víc věcí najednou. Je obrazovka přeplněná? Vytvořte si virtuální plochy, díky kterým získáte víc místa, a pracujte pouze s položkami, které potřebujete. Navíc veškerá upozornění a nejdůležitější nastavení jsou na jedné snadno dosažitelné obrazovce.

Microsoft Edge. Je to zcela nový prohlížeč navržený tak, aby web fungoval podle vašich představ. Pište nebo zadávejte text přímo na webových stránkách a sdílejte své poznámky s ostatními. Bude se vám líbit zobrazení pro čtení, které potlačuje rozptylování. K dispozici je také vylepšený adresní řádek, díky kterému najdete vše rychleji.

Continuum. Nejlepší obrazovka je vždy ta, na které se nacházíte, protože Windows 10 přizpůsobí vaše možnosti vaší činnosti a zařízení. Funkce na obrazovce se přizpůsobují pro snadnou navigaci a aplikace se plynule mění podle velikosti displeje.

Přizpůsobí se vám. Vaše zařízení s Windows 10 vás pozná a reaguje na vaši přítomnost skutečně osobním způsobem. Díky funkci Windows Hello vás vaše zařízení pozdraví jménem a rozjasní se, když vás pozná, zamává vám při přihlášení a zbaví vás nutnosti pamatovat si nebo zadávat heslo.