Porovnání
Sleva 10 % s ISIC/ITIC
Kód: HATMWTPM04050
Produktové číslo: WPM04
EAN: 3700546705915

Withings Blood Pressure Monitor Core

Inovativní řešení v péči o vaše zdraví 3 v 1 • chytrý tlakoměr s monitoringem hypertenze a nejrozšířenějších kardiovaskulárních nemocí • digitální stetoskop se zvukovým snímačem pro odhalení chlopenních srdečních vad • profesionální elektrokardiogram k detekci fibrilace síní • vyvinuto za spolupráce s předními pařížskými lékaři • spolupráce s aplikací Withings Health Mate (Android i iOS; synchronizace přes Wi-Fi či Bluetooth) • až 8 uživatelských profilů • nabíjení přes USB – výdrž až 6 měsíců

Detailní popis
Skladem
Úterý 26. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
5 790 Kč
4 785 Kč bez DPH

Withings Blood Pressure Monitor Core

  • Profesionální zdravotní nástroj 3 v 1 - tlakoměr, elektrokardiogram & digitální stetoskop
  • Screening fibrilace síní, monitoring hypertenze & detekce srdečních vad
  • Klinicky přesné výsledky během pouhých 90 vteřin
  • Vyvinutý za spolupráce s předními kardiology a internisty
  • Intuitivní spolupráce s aplikací přes Wi-Fi či Bluetooth
  • Možnost vytvoření až 8 uživatelských profilů
  • Schválený americkou vládní agenturou FDA
  • Až 6měsíční výdrž na jedno nabití

Multifunkční. Profesionální. Nadčasový.

A s neobyčejným potenciálem. Takový je chytrý zdravotnický nástroj 3 v 1 Withings Blood Pressure Monitor Core. Prostřednictvím špičkového tlakoměru poskytuje klinicky přesné výsledky systolických a diastolických hodnot, odhaluje hypertenzi a přináší cenný přehled o kardiovaskulárních onemocněních. Withings BPM Core je vynikajícím řešením také pro jedince trpící syndromem bílého pláště – prestižní certifikace FDA a náročný vývoj za spolupráce s předními pařížskými kardiology a internisty je zárukou bezkonkurenční kvality.

Stačí pouze 90 vteřin

Stiskněte tlačítko, vyčkejte nepatrný okamžik a získejte maximálně přesné informace lékařské kvality. Důkladná srdeční prohlídka 3 v 1 - Withings Blood Pressure Monitor Core disponuje kromě tlakoměru i elektrokardiogramem a digitálním stetoskopem, takže spolehlivě odhalí i fibrilaci síní či chlopenní vady srdce. Zdraví se rozhodně nevyplácí přehlížet, je to to nejcennější, co máme, a čím dál více osob se v poslední době setkává s kardiovaskulárními obtížemi - Withings BPM Core je výbornou prevencí i domácím strážným andělem.

Jedno tělo, jedna duše

Smart tlakoměr 3 v 1 Withings Blood Pressure Monitor Core funguje v těsném sepětí s bezplatnou aplikací Withings Health Mate (Android i iOS kompatibilní), do níž odesílá všechna zjištěná data a následná doporučení (synchronizace probíhá přes Wi-Fi či Bluetooth). Všechny výsledky se bezprostředně po měření zobrazují ihned na zařízení, v aplikaci se pak dočkáte podrobnějších rozborů, zpětných vazeb a cenných tipů i rozšiřujících možností, jako je třeba sdílení výsledků s lékařem nebo nastavení pravidelných připomenutí. Withings BPM Core nabízí možnost vytvoření až 8 uživatelských profilů a na jedno nabití vydrží v provozu až 6 měsíců.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze