Porovnání
Sleva 10 % s ISIC/ITIC
Kód: HASAWTSLEE050
Produktové číslo: WSM02-ANALYZER
EAN: 3700546706516

Withings Sleep Analyzer

Sleep Analyzer je podložka, kterou nastavíte pod matraci a dále není třeba nic nosit. Sleduje kvalitu vašeho spánku a odhaluje velmi rozšířené onemocnění, a to spánkovou apnoe. Naměřené hodnoty můžete sledovat v aplikaci Health Mate.

Detailní popis
Skladem
po 3. 4.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
3 890 Kč
3 215 Kč bez DPH

Chytrá podložka pod matraci Withings Sleep Analyzer

  • Profesionální analyzátor vašeho spánku přímo pod matrací
  • Přináší revoluční vědecké poznatky jako ze spánkové laboratoře
  • Vyvinutá za spolupráce s předními lékaři a odborníky na spánek
  • Monitoring srdeční frekvence & sledování chrápání
  • Detekce spánkové apnoe
  • Spolehlivé měření ve všech polohách a cyklech spánku
  • Spolupráce s bezplatnou aplikací Health Mate
  • Kompatibilní s Android i iOS zařízeními

Odhalte tajemství svého spánku

S unikátní Smart podložkou pod matraci Withings Sleep Analyzer získáte cenná profesionální data přímo z pohodlí domova. Není třeba chodit do specializovaných spánkových laboratoří - chytrá podložka byla vyvinutá za spolupráce s renomovanými lékaři & odborníky na spánek z pařížské nemocnice Hôpital Béclère a vyhověla celé škále náročných testů. Withings Sleep Analyzer důkladně monitoruje jednotlivé spánkové cykly, analyzuje vaši srdeční frekvenci i výskyt chrápaní a sestavuje jedinečné skóre regeneračního účinku vašeho spánku. Všechna data včetně podrobnějších informací podložka odesílá do bezplatné aplikace Health Mate (Android i iOS kompatibilní).

Spánek není radno podceňovat

Prospíme přibližně jednu třetinu života - spánek je pro každého z nás bazální životní potřebou s rozsáhlými relaxačními, očistnými a léčivými účinky. Rozhodně se nevyplatí jeho význam přehlížet či zanedbávat - Withings Sleep Analyzer odhaluje s lékařskou přesností a v reálném čase množství spánkových nemocí, jako je třeba syndrom spánkové apnoe, a nabízí také možnost snadného reportu dat do souboru PDF, který můžete posléze konzultovat s dalšími odborníky.

Je to nesmírně snadné

Chytrá spánková podložka Withings Sleep Analyzer nevyžaduje pro kvalitní měření žádné speciální oblečení či konkrétní polohu během spánku a skvěle si rozumí s naprostou většinou matrací. Při použití není nutné žádné nabíjení – pouze zapojte podložku do sítě a ráno se probouzejte s okamžitými a přesnými výsledky v aplikaci (Withings Sleep Analyzer synchronizuje data s aplikaci Health Mate prostřednictvím Wi-Fi, a to plně automaticky). Všechny vaše údaje jsou citlivě střeženy na zabezpečených serverech společnosti Withings a nikdy nejsou sdíleny s třetími stranami.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

doporučila bych obchod ostatním zákazníkům, příjemný, vstřícný a ochotný personál

Ověřený zákazník
19.05.2016

Velice ochotná slečna na zákaznické lince, která mi měnila místo a způsob doručení, které jsem zadal špatně. Zboží jsem objednal ve čtvrtek po poledni, v pátek ve 13h zboží dorazilo. Dokonce mi zajistila dvě výdejní místa, aby doručení bylo na 100% do víkendu. Ještě jednou moc děkuji.

Ověřený zákazník
27.10.2022

Doporučuji vaší firmu a tím i Váš obchod všem svým partnerům a klientům. Odpověď uvedena výše. Kvalitní zboží, dobré ceny, seriozní jednání.

Ověřený zákazník
09.05.2016

Super všem doporučuji

Ověřený zákazník
30.06.2016

Komunikace obchodu a rychlost dodání

Ověřený zákazník
10.01.2023

Rychle doruceni, bez potizi. Potesila me sleva.

Ověřený zákazník
24.02.2022

bezva

Ověřený zákazník
16.11.2015

Bezkonkureční

Ověřený zákazník
23.10.2015

Velká spokojenost, vstřícnost a super personál

Ověřený zákazník
18.12.2018

Mohu vřele doporučit. Nakupuji pravidelně!

Ověřený zákazník
09.12.2014
Všechny recenze