Kód: NEHOAPWU2114
Produktové číslo: MREP3CS/A
EAN: 194253827412

Apple Watch Ultra 2 Cell 49mm Titan, Blue Alpine,M

Apple Watch Ultra 2 • stále zapnutý OLED Retina displej (jas až 3 000 nitů) • čip SiP S9 • 49mm titanové pouzdro • sportovní a fitness režimy • potápění • EKG • saturace krve kyslíkem • snímání tepové frekvence i teploty • monitorování srdečního rytmu, kardiovaskulární kondice i spánku • sledování duševního stavu i cyklu • detekce pádu a autonehody • siréna • svítilna • GPS • Cellular • Wi-Fi • Bluetooth 5.3 • voděodolnost • řemínek Alpský tah • výdrž až 72 h • uhlíkově neutrální řemínek

Detailní popis
20 990 Kč
17 347 Kč bez DPH

Chytré hodinky Apple Watch Ultra 2 Cellular 49mm Titan, Blue Alpine M

 • Always On LTPO OLED Retina displej s jasem až 3 000 nitů
 • Průlomový, dvoujádrový čip Apple SiP S9
 • Vyspělé snímače a pokročilé zdravotní funkce & sledování spánku i duševního stavu
 • Ohromující spektrum sportovních a fitness režimů
 • Vysokorychlostní vodní sporty & rekreační potápění do 40 m
 • 86decibelová siréna, vylepšená svítilna, aplikace Hloubka & snímač teploty vody
 • Kompas s body cesty, funkcí Návrat a novým zobrazením nadmořské výšky
 • Stále zapnutý výškoměr s rozšířeným provozním rozsahem od −500 do 9 000 m
 • Inovativní Gesto poklepání & přesné hledání iPhonu
 • Korunka Digital Crown s haptickou odezvou
 • Mezinárodní tísňové volání & detekce pádu a autonehody
 • Bezkontaktní platby Apple Pay & přesná dvoufrekvenční GPS
 • Dva reproduktory a soustava tří mikrofonů se směrovým formováním paprsku
 • Voděodolnost pro plavání (do 100 metrů) & rezistence vůči prachu dle certifikace IP6X
 • Vyhovují armádní normě MIL‑STD 810H
 • Výdrž až 36 hodin (až 72 hodin v režimu nízké spotřeby)
 • Rychlé nabíjení & zadní strana z keramiky a safírového krystalu

Dál do divočiny. Apple Watch Ultra 2.

Nejodolnější a nejschopnější. Apple Watch Ultra 2 znovu posouvají limity. Mají úplně nový čip SiP S9. Kouzelný nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem. Vůbec nejjasnější obrazovku Apple. A nově si je můžeš vybrat v uhlíkově neutrální kombinaci pouzdra a řemínku. V plné síle. Apple Watch Ultra 2 jsou připravené na vrcholné výkony. Lehké, houževnaté pouzdro z titanu je odolné proti korozi. A jeho zvýšené okraje chrání safírový krystal před nárazy na hranu.

Vypadají drsně. Protože jsou.

Díky úplně novému čipu SiP S9 se stále zapnutý Retina displej dokáže rozzářit jasem až 3 000 nitů, takže je ještě čitelnější i na ostrém slunci. Naopak při slabém světle se může ztlumit až na 1 nit. Ve tmě se automaticky zapne noční režim. Na velkém displeji máte dost místa na uspořádání všeho, co při svých aktivitách potřebujete. A nový ciferník zobrazuje na vnějším okraji dynamické ukazatele, jako je nadmořská výška, hloubka nebo ubíhající čas v sekundách.

Mají velký potenciál. Jako vy.

Připravit, pozor, tlačítko Akce. Nastavitelné tlačítko Akce slouží k rychlému ovládání nejrůznějších funkcí po hmatu. Můžete ho používat třeba ke spuštění cvičení, označení bodu cesty v Kompasu nebo zahájení ponoru. Všechno je tam, kde má být. Apple Watch Ultra 2 jako nepostradatelný a všestranný přístroj na zápěstí koncentrují do překvapivě kompaktního prostoru neuvěřitelné možnosti. Mají přesnou dvoufrekvenční GPS pro spolehlivé určování vzdálenosti, sledování tempa a záznam trasy, i dva reproduktory pro větší hlasitost hovorů. Nechybí ani siréna, co vydává 86decibelový zvukový signál na přivolání pomoci (je slyšet na vzdálenost až 180 metrů), nebo boční tlačítko, které slouží pro přístup k bezpečnostním funkcím. Mírně z pouzdra vystupuje, takže se dá jednoduše stisknout i v rukavicích.

S novým srdcem. Apple Watch Ultra 2.

Výdrž baterie se počítá na dny. Druhý den putování s batohem, v poslední etapě triatlonu nebo při potápění u korálových útesů nechcete řešit, jak jste na tom s baterií. S Apple Watch Ultra 2 se můžete pustit prakticky do čehokoli a pořád budete mít energie na rozdávání. Díky jedinečnému čipu Apple jsou Apple Watch Ultra 2 schopnější, intuitivnější a rychlejší. Nové dvoujádrové CPU má 5,6 miliardy tranzistorů – o 60 procent víc než předchozí generace. Nový čtyřjádrový Neural Engine zpracovává úlohy strojového učení až dvakrát rychleji. Tyto technologie stojí za novými funkcemi, jako je přesné hledání iPhonu a dechberoucí způsob bezdotykových interakcí.

Vydrží víc. A co vy?

Ať vybíháte poprvé po delší době, stojíte na startu desítky, nebo se účastníte triatlonu, evidentně vyhledáváte výzvy, které vás fyzicky otestují. Apple Watch Ultra 2 jsou ideální tréninkový parťák nabitý novými funkcemi, co vám pomohou dosáhnout vytyčených cílů. Víc zobrazení. Víc motivace. Apple Watch Ultra 2 snadno propojíte přes Bluetooth s cyklistickými doplňky, jako jsou wattmetry. Když na hodinkách spustíte cyklistický trénink, automaticky se zobrazí i jako živá aktivita na iPhonu. Ten si můžete pomocí volitelného držáku připevnit na řídítka, ať máte o jízdě lepší přehled.

Vymakanější tréninkové údaje.

Udělejte si rychle představu o intenzitě tréninku. Tréninkové zóny se počítají automaticky podle vašich zdravotních údajů. Nebo si je můžete nastavit ručně. Spojte si běh, jízdu na kole a plavání do jednoho tréninku. Aplikace Cvičení přechod mezi disciplínami automaticky rozpozná. Apple Watch Ultra 2 podporují rozhraní API pro tréninky, takže aplikace jako TrainingPeaks můžou exportovat naplánované tréninky přímo do aplikace Cvičení. Nechte si zobrazovat časové a vzdálenostní cíle pro jednotlivé intervaly tréninku. A přidejte si intervaly zahřátí, vychladnutí a zotavení. Měřte si délku kroku, dobu kontaktu se zemí a vertikální oscilaci. A trénujte s hlídačem tempa na čas, o který vám jde. Jestli často běháte venku nebo jezdíte na kole, můžete si dát závod proti svému poslednímu nebo nejlepšímu výsledku.

GPS, co před­běhla dobu.

Pro sportovce, kteří potřebují co nejpřesnější ukazatele, je funkčnost GPS rozhodující. Apple Watch Ultra 2 mají přesnou dvoufrekvenční GPS, díky které jsou i v husté městské zástavbě neskutečně precizní. Se špičkovým výkonem. Až na vrchol. Apple Watch Ultra 2 jsou dělané do rozmanitých prostředí, výšek a teplot. Představujíbezprecedentnípřístroj, se kterým se můžete vydat na jakoukoli výpravu. A který vám pomůže vrátit se zpátky. Přesný kompas je pro pohyb v divočině stejně zásadní jako solidní obutí. Aplikace Kompas má proto nové grafické prvky a funkce, které dodávají orientaci podle zápěstí další rozměr.

V divočině jako doma. Apple Watch Ultra 2.

Podrobnější informace v mapách dělají z Apple Watch Ultra 2 nepostradatelného společníka do divočiny. Nové topografické mapy zobrazují terénní prvky ve víc než 9 000 národních parcích a přírodních rezervacích v USA, včetně hor, údolí, vodních ploch a detailů, jako jsou stezky, vrstevnice, nadmořská výška a důležité orientační body. A můžete si otevřít i další podrobnosti o trase, jako je délka, fotky a tak dál. Zvládnou cokoli. Ať už čelíte extrémním teplotám, nebo se vydáváte do vysokých nadmořských výšek, Apple Watch Ultra 2 si s takovými podmínkami poradí. Mají jasnější svítilnu i větší rozsah provozních nadmořských výšek od nejníž položených míst až po vrcholky nejvyšších hor. Apple Watch Ultra 2 ustojí nemilosrdný mráz i spalující žár v poušti.

Ani pod vodou se nedrží při zemi.

Nezamává s nimi jízda na vodním skútru ani kitesurfing. Apple Watch Ultra 2 taky měří údaje a poskytují funkce nezbytné pro přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů. Drží certifikaci EN 13319, což je mezinárodně uznávaný standard pro potápěčské vybavení. Aplikace Oceanic+, vytvořená ve spolupráci s renomovanými inovátory potápěčských technologií Huish Outdoors, vám z Apple Watch Ultra 2 udělá solidní potápěčský počítač. Obsahuje totiž všechny klíčové funkce, a navíc se příjemně ovládá. Revoluční aplikace Hloubka je ideální na monitorování rekreačních podvodních aktivit. Aktivuje se automaticky, jakmile se potopíte pod hladinu, a ukazuje vám čas, aktuální hloubku, teplotu vody, dobu strávenou pod vodou a maximální dosaženou hloubku. Na hodinkách vidíte souhrnné údaje a protokol každého ponoru se vám zaznamená do aplikace Kondice na iPhonu. Máte tak pohromadě historii všech svých ponorů i s grafy a mapou znázorňující GPS souřadnice bodů ponoření.

Šikovné zdravotní funkce.

Aplikace EKG dokáže elektrickým snímačem srdeční činnosti zaznamenat tep a rytmus vašeho srdce. A rozpoznat v záznamu příznaky fibrilace síní, což je forma srdeční arytmie. Na abnormálně vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci anebo nepravidelný srdeční rytmus vás upozorní oznámení. Udržujte si přehled o tom, jak spíte – jak dlouho trvala fáze REM, základní a hluboký spánek a kdy vás možná něco probudilo. Inovativní snímač teploty přináší převratné vhledy do ženského zdraví a umožňuje pokročilé sledování cyklu. Sleduje taky změny teploty přes noc a zaznamenává je do aplikace Zdraví. Změřené hodnoty hladiny kyslíku v krvi pak poslouží jako důležitý ukazatel celkového zdraví.

Postarají se o vaše bezpečí.

Pokročilé snímače v souhře s algoritmem strojového učení dokážou rozpoznat, když dojde k vážné autonehodě, a zavolají záchranářům. Apple Watch Ultra 2 taky předají vaši polohu dispečerům a upozorní vaše nouzové kontakty. Ať jste doma, nebo podnikáte dobrodružství venku, když hodinky zaznamenají pád a vy nereagujete, automaticky přivolají záchrannou službu. Podržením bočního tlačítka se rychle dovoláte na tísňovou linku a odešlete svoji polohu. Určitou dobu pak vaše nouzové kontakty budou dostávat zprávy, když se vaše poloha změní. Apple Watch Ultra 2 mají v rukávu také ultraširokopásmový čip druhé generace, který stojí za Přesným hledáním iPhonu, novou funkcí, co vám ukazuje přibližnou vzdálenost telefonu a směr hledání a pomáhá přitom i šikovnou haptickou odezvou.

V brilantním spojení. Apple Watch Ultra 2.

Volání a zprávy. Každé Apple Watch Ultra 2 jsou vybavené mobilním rozhraním. S mobilním tarifem tak zůstanete ve spojení téměř kdekoli, i když u sebe nemáte iPhone. Streamujte muziku, podcasty a audioknihy. Na hřebenech hor i v tělocvičně. Nechte se podrobně navigovat haptickou odezvou. I bez dívání na hodinky budete pořád vědět, kam jdete. Plaťte rovnou ze zápěstí pomocí Apple Pay prakticky kdekoli a používejte aplikaci Peněženka jako palubní lístek. V App Storu na Apple Watch Ultra 2 najdete aplikace téměř pro jakýkoli sport nebo aktivitu. A stahovat je můžete přímo do hodinek – na iPhone nemusíte ani sáhnout.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Sportovní aktivity

Běh Ano
Cyklistika Ano
Fitness Ano
Chůze Ano
Lezení Ano
Lyžování Ano
Outdoor Ano
Plavání Ano
Turistika Ano
Golf Ano
Jóga Ano
Triatlon Ano
Veslování Ano
Potápění Ano

Hodiny

Budík Ano
Datum Ano
Den v týdnu Ano
Kalendář Ano

Řemínek

Barva řemínku Modrá
Materiál řemínku Textil
Zapínání řemínku Pružný tah

Senzory

Akcelerometr Ano
Barometr Ano
GPS přijímač Ano
Gyroskop Ano
Kompas Ano
Galileo Ano
GLONASS Ano
Oxymetr Ano
Intenzita světla Ano
Beidou Ano
Tachymetr Ano

Smart funkce

NFC platby Apple Pay
Notifikace z mobilního telefonu Ano
Ovládání mobilního telefonu Ano
Přehrávač hudby v hodinkách Ano
Přehrávání hudby z telefonu Ano
Vibrace Ano
Předpověď počasí Ano
Vyhledání mobilního telefonu Ano
Volání z hodinek S eSIM
Režim spánku/nerušit Ano
Záznam zvuku Ano

Zdravotní funkce

Monitoring spánku Ano
Měření hladiny stresu Ano
Měření EKG Ano
Sledování menstruačního cyklu Ano
Měření krevního tlaku Ne

Operační systém

Jazyk mobilní aplikace Čeština
Jazyk rozhraní Čeština
Operační systém hodinek watchOS
Kompatibilní operační systém iOS

Sportovní funkce

Intervalový trénink Ano
Výpočet kalorií Ano
Krokoměr Ano
Měření rychlosti Ano
Měření saturace kyslíku v krvi Ano
Měření tepové frekvence Ano
Měření vzdálenosti Ano
Měření vystoupaných pater Ano
Stopky Ano
Měření tempa Ano
Záznam trasy Ano
Doba regenerace Ano
Osobní trenér Ano

Vlastnosti

Ovládání hodinek Dotykový displej + tlačítka
Kapacita vnitřního úložiště (MB) 64000
Voděodolnost 100 ATM (1 000m)
Zvýšená odolnost IPX6
Další vlastnosti MIL-STD 810H
eSIM Ano
Slot na SD kartu Ne
Slot na SIM kartu Ne
Rok uvedení na trh 2023

Baterie

Maximální výdrž baterie (dnů) 1,5
Způsob nabíjení Nabíjecí kabel
Indikátor stavu baterie Ano

Konektivita

Bluetooth Ano
NFC Ano
Wifi Ano
ANT+ Ano
USB Ne

Design

Barva ciferníku Černá
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje OLED
Úhlopříčka displeje (palců) 2
Hmotnost (g) 61,3
Barva pouzdra Stříbrná
Materiál pouzdra Titan
Typ sklíčka Safírové
Typ hodinek Kombinované
Určení Unisex

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Nevěděla jsem si rady s výběrem produktu. Zavolala jsem na uvedené číslo a tam mi velice ochotný personál poradil co a jak. Zboží přišlo na prodejnu velice rychle a vše bylo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji. Příště si u Vás objednám znovu.

Ověřený zákazník
14.06.2024

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024
Všechny recenze