Kód: ACHFBESTU3007
Produktové číslo: MXJA2EE/A
EAN: 190199462793

Beats Studio3 Wireless Over-Ear Hea. Midnight Blac

Bezdrátová sluchátka přes hlavu Beats Studio3 • funkce adaptivního potlačení hluku technologií Beats Pure ANC • čip Apple W1 s Bluetooth Class 1 velmi efektivě šetří baterii • výdrž baterie až 22 hodin, s vypnutým ANC dokonce až 40 hod • designové zpracování pro pohodlné celodenní nošení • barva: černo-zlatá

Detailní popis
9 990 Kč
8 256 Kč bez DPH

Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones Midnight Black

  • Designové zpracování pro komfortní nošení po celý den
  • Aktivní potlačení okolního hluku díky technologii Beats Pure ANC
  • Parádní výdrž 20 hodin se zapnutým ANC (s vypnutím až 40 hodin)
  • Apple W1 čip pro párování, konektivitu a přepínání mezi Apple zařízeními

Maximální komfort na celý den

Poslech hudby není pouze o zvukové kvalitě, ale i komfortu z nošení sluchátek. Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones jsou pro tento úkol jako stvořená a zajišťují komfort po celý den. Potřebného pohodlí je dosaženo díky měkkým náušníkům s vyspělou ventilací, takže uši zůstanou pěkně v suchu. Díky ergonomickému otáčení se sluchátka maximálně přizpůsobí tvaru hlavy tak, aby vás nic netlačilo. Konstrukce Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones je lehká a velmi odolná. Dlouhodobý poslech se stane zážitkem, který si užijete i desítky hodin.

Zvuk vyladěný do akustického detailu

Zaslechněte na vlastní uši, jak zní prémiové audio se sluchátky Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones. Zážitek ještě umocní aktivní potlačení hluku. Technologie Beats Pure ANC je tak vyspělá, že blokuje nežádoucí okolní ruchy a zároveň kalibruje zvukový výstup, a to v reálném čase. V potaz také bere, zda vám sluchátka perfektně sedí na uších. Hudba si tak zachovává své půvabné tóny a čistý je i hlas interpreta. Zažijte o poznání lépe veškeré emoce, které se ukrývají v hudbě. Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones podávají takový zvuk s jakým jej tvůrci od samého začátku zamýšleli.

Noty udává Apple W1

O plynulý chod bezdrátových sluchátek Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones se postará čip Apple W1. Přináší potřebnou energetickou nenáročnost a stará se o bezproblémové párování napříč zařízeními Apple. Poslouchejte až 22 hodin se zapnutým Pure ANC. Ještě delší výdrž získáte tak, že funkci vypnete a budete mít k dispozici až dvojnásobné množství muziky – zhruba 40 hodin. Nabíječku nechte s klidem doma, když se chystáte ven. Pokud dochází energie, rychlé nabíjení Fast Fuel za 10 minut dodá 3 hodiny provozu, takže každá minuta před odchodem se rozhodně počítá.

Buď neustále ve spojení

Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones mají intuitivní ovládání ukryté na náušníku. Ladně přeskakujte skladby, ovládejte hlasitost hudby nebo aktivujte hlasového asistenta Siri a nechte iPhone v kapse. Tím zdaleka všechny možnosti nekončí, klidně si vyřiďte hovor, aniž byste sluchátka sundali z hlavy. O kvalitní přenos hlasu se postará mikrofon spolu s čipem Apple W1 podporující Bluetooth třídy 1 nabízející potřebný dosah i sílu signálu. Vše poběží jako po drátkách s bezproblémovou konektivitou. Nechte se vtáhnout do skvělého zvuku, který s vámi bude na každém kroku.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Přes hlavu - na uši
Barva Černo-zlatá
K počítači Ano
K televizi Ano
Hmotnost (g) 260
Konstrukce Uzavřená
Audio konektor Bluetooth

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
Potlačení hluku z okolí Ano
Otočné mušle Ano
Skládací konstrukce Ano

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Audio konektor Bluetooth
Odnímatelný kabel Ano
Verze bluetooth 4.0

Konektivita

Audio konektor Bluetooth

Funkce

Přijímání hovorů Ano
Hlasový asistent Ano
Aktivní potlačení hluku ANC Ano
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 40
Nabíjení MicroUSB

Konstrukce

Barva Černo-zlatá