Kód: AVSLBSQCEB052
Produktové číslo:

BOSE QuietComfort Earbuds - Soapstone

True Wireless sluchátka s nastavitelným ANC v několika úrovních • zvýšená odolnost IPX4 • dotekové ovládání • přehrávání 6 hodin • technologie StayHear • vestavěné mikrofony • nabíjecí pouzdro USB-C • bezdrátové nabíjení Qi

Detailní popis
Skladem
po 11. 7.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
6 290 Kč
5 198 Kč bez DPH

BOSE QuietComfort Earbuds - Soapstone

  • Špuntová sluchátka s vynikajícím zvukem
  • Poslouchejte hudbu, podcasty a další obsah až 6 hodin
  • Koncovky StayHear Max zajistí, že vám sluchátka nevypadnou
  • Certifikace IPX4 zajistí potřebnou voděodolnost
  • Dobíjecí pouzdro podporuje bezdrátové nabíjení Qi

Poslouchejte bez nežádoucího hluku

Od prvního nasazení bezdrátových sluchátek BOSE QuietComfort Earbuds určitě očekáváte vynikající zážitek. Ten si na cestách užijete pouze, pokud vás nic nebude rušit. Nejúčinnější technologie na potlačení hluku (ANC) zajistí věrný zvuk a skryté mikrofony monitorují okolní ruchy a pak stačí jen zapnout režim Quiet. Když jsou odstraněny rušivé vlivy, vaše pozornost utkví na hudbě, která ve vás rozpoutá vášeň. Najdou se však případy, kdy je potřeba mít povědomí o tom, co se kolem děje. Dvojitým stisknutím levého sluchátka přepnete do režimu Aware, s nímž toho uslyšíte opravdu hodně. Díky technologii ActiveSense si nastavíte míru propustnosti tak, aby vám vyhovovala a zároveň byla v souladu s hudbou, kterou posloucháte.

Zamilujete si poslech i nošení

Bezdrátová sluchátka BOSE QuietComfort Earbuds jsou stvořena pro to, abyste si užili poslech toho, co máte rádi. Inovativní a exkluzivní akustická architektura zajišťuje opravdu věrné audio bez ohledu na to, zdali si hudbu, podcast či video pouštíte na plné pecky, nebo dáváte přednost nižší hlasitosti. Obávat se nemusíte ani toho, že by se při ztlumení zvuku ztratily basy a výsledný výstup zněl málo a plechově. Komfort z nošení je zajištěn po celou dobu používání. Vaše uši přijdou do kontaktu pouze s měkčeným silikonem, takže si sluchátka BOSE QuietComfort Earbuds opravdu užijete. S koncovkami StayHear Max poslouchejte hudbu při jakékoliv aktivitě – od jízdy na kole až po tvorbu streetového umění – aniž by se stala jakákoliv nehoda.

Skvělé na telefonování. Za jakéhokoliv počasí!

V pravém sluchátku BOSE QuietComfort Earbuds jsou ukryté drobné mikrofony. Jejich úkolem je zajistit, aby váš hlas byl vždy zřetelný – ať telefonujete doma nebo na rušné ulici. Aktivně potlačují okolní šumu i nepříjemný vítr, zatímco do popředí vnášejí veškerá vámi pronesená slova. Bezdrátová sluchátka BOSE QuietComfort Earbuds toho zvládnou opravdu hodně. Certifikace IPX4 a akustická síťka zajišťuje, aby vlhkost i nečistoty zůstaly pouze na povrchu. Běhejte. Projděte se v dešti. Nemusíte se bát, protože váš zážitek nic neohrozí.

Poslech na několik hodin s intuitivním ovládáním

Poslouchejte hudbu, uložte sluchátka BOSE QuietComfort Earbuds do pouzdra a dobijte – takhle to můžete udělat až dvakrát. Na jedno nabití si užijete až 6 hodin oblíbené muziky a dalšího obsahu. Když dochází energie sluchátkům i pouzdru, stačí ho jednoduše připojit k přiloženému USB-C kabelu nebo využijete bezdrátovou nabíječku podporující standard Qi, pokud jí máte doma. Stejně snadno se bezdrátová sluchátka BOSE QuietComfort Earbuds ovládají – pomocí gest. Rychle změníte hlasitost, přepněte z režimu Quiet do Aware, přijměte hovor, a to za pomocí jednoduchých tahů a dotyků. Když je vyndáte, tak se automaticky pozastaví hudba. Tenhle komfort se vám snadno dostane pod kůži.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Do uší - špunty
Barevné provedení Bílá
Herní sluchátka Ne
Hmotnost (g) 17
True wireless Ano

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
Potlačení hluku z okolí Ano
Stupeň krytí IPX4
Vyměnitelné špunty Ano
Pouzdro v balení Ano

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Verze bluetooth 5.1

Funkce

Dotykové ovládání Ano
Přijímání hovorů Ano
Aktivní potlačení hluku ANC Ano
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 6h
Nabíjení USB-C
Výdrž baterie pouzdra (hodin) 16h

Konstrukce

Barevné provedení Bílá