Kód: AVSLBSSPEB052
Produktové číslo:

BOSE Sport Earbuds - Baltic blue

True Wireless • zvýšená odolnost IPX4 • dotekové ovládání • přehrávání až 6hodin • technologie StayHear • dva vestavěné mikrofony pro telefonní hovory • nabíjecí pouzdro s USB-C

Detailní popis
Skladem
po 11. 7.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
4 490 Kč
3 711 Kč bez DPH

BOSE Sport Earbuds

  • Dokonalý poslech hudby až 5 hodin v kuse
  • Dobíjecí pouzdro s 10 hodinami navíc
  • Koncovky StayHear Max pro maximální uchycení v uších
  • Dotykové ovládání na těle sluchátek
  • Stupeň ochrany IPX4 pro potřebnou voděodolnost

BOSE Sport Earbuds jsou stvořená pro pohyb

Buďte v pohybu bez sebemenších obav a poslouchejte hudbu při těch nejnáročnějších aktivitách. Běhejte. Cvičte. Skvělý realistický zvuk bezdrátových sluchátek BOSE Sport Earbuds vás nabije potřebnou energií a bude motivovat k dosažení vytyčených cílů. Aktivní ekvalizér optimalizuje automaticky hlasitost a zesiluje nízké i vysoké tóny tak, aby byly vyváženy vzhledem k hudbě i úrovni hlasitosti. Při sportu si tak poslechnete kvalitní zvuk bez jakéhokoliv kompromisu po dobu 5 hodin. V krabičce pak najdete dalších 10 hodin, což jsou dva sportovní tréninky, které s nimi zvládnete.

Navržené pro pohodlí i odolnost

U BOSE Sport Earbuds bylo myšleno jak na komfort, tak aby zůstala nekompromisně na svém místě, a to za jakékoliv situace. Silikonové nástavce s pružnou koncovkou StayHear Max zajistí, aby sluchátka držela v uších, stačí si vybrat jednu ze tří velikostí, která vám dokonale padne. Pohodlí zajišťuje měkčený silikon a žádný tvrdý plast nepřijde do styku s vaším uchem. Pohybujte se, jak potřebujete, aniž by vám cokoliv vadilo. Sluchátka BOSE Sport Earbuds jsou navržená pro aktivní životní styl, a proto nechybí stupeň ochrany IPX4 pro potřebnou voděodolnost. Vlhkost, pot i kapky deště nenaruší váš výkon. Zůstaňte v klidu a běžte jako o život.

Funkce na dosah vašich prstů

S kapacitním dotykovým rozhraním se BOSE Sport Earbuds budou ovládat velmi jednoduše. Dvojitým poklepáním na pravé sluchátko začne hrát hudba a zopakováním této akce jí pozastavíte, ale také přijmete příchozí hovor, zatímco přiložením a podržením prstu jej odmítnete – až tak jednoduché to je. Na levém pak podobným způsobem aktivujete Spotify Tap, a tak mějte na dosah tuto streamovací funkci. Pro spárování služby je potřeba použít aplikaci BOSE Music, která vás provede veškerými funkcemi sluchátek.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Do uší - špunty
Barevné provedení Modrá
Herní sluchátka Ne
Sportovní Ano
Hmotnost (g) 14
True wireless Ano

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ne
Potlačení hluku z okolí Ne
Stupeň krytí IPX4
Vyměnitelné špunty Ano
Pouzdro v balení Ano

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Verze bluetooth 5.1

Funkce

Dotykové ovládání Ano
Přijímání hovorů Ano
Aktivní potlačení hluku ANC Ano
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 5h
Nabíjení USB-C
Výdrž baterie pouzdra (hodin) 10h

Konstrukce

Barevné provedení Modrá