iSETOS.cz
Chytrá a nadčasová domácnost. Ty nejlepší Smart produkty, co vám usnadní život.

Chytrá a nadčasová domácnost. Ty nejlepší Smart produkty, co vám usnadní život.

 
Publikováno dne 15.02.2023

Vytěžte z potenciálu svého domova opravdové maximum a přenechejte pěknou řádku činností invenčním vychytávkám, které budou pracovat přesně podle vašich představ. Zkuste si zvizualizovat snový scénář, kdy se ráno vzbudíte, jediným hlasovým pokynem nebo dotykem v mobilní aplikaci se roztáhnou žaluzie, rychlovarná konvice zahájí sama svou show, vytápění se vcukuletu naladí na tu nejoptimálnější vlnu, jaká je vám nejpříjemnější, kuchyni zahalí smyslná vůně čerstvě namletých kávových zrn, a nadto se vaší ložnicí rozezní noty písničky, kterou máte tak rádi. V práci nebo kupříkladu na návštěvě u přátel omrknete skrze kameru, jak se daří domácím mazlíčkům (či zda zrovna nedochází k nějaké nepleše), a pak rovnou zahájíte na dálku praní nebo třeba sušení oblečení. Že vám to zní jako z filmu? Inu...ano! Je to ale realita, co je více než na dosah! Doby, kdy byly automatizační systémy pýchou zejména těch nejmajetnějších, jsou už dávno pryč. S moderní érou pokroku a technologického rozmachu spatřilo světlo světa obrovské spektrum atraktivních chytrých produktů, které nejenže jsou úžasně dostupné takřka pro každého, nýbrž i fantasticky kooperují, vynikají pozoruhodnou kompaktností a mají na zřeteli i mimořádnou šetrnost vůči energiím. To království, které tak milujete a jež je synonymem klidu, pohody a bezpečí, si zcela jednoznačně zaslouží opulentní boost, a proto vám v dnešním článku přinášíme výběr těch největších hitů z tzv. Smart zóny. Tak pojďme na to.

Ať už máte byt či dům, koncept chytré domácnosti se skvěle hodí do jakýchkoliv prostor, a navíc vás učaruje báječnou jednoduchostí. Takže pokud jste si až doposud v souvislosti s pojmem SmartHome vybavili změť zařízení, co je náročná na ovládání a která bude neustále vyžadovat vaši pozornost, pak vás rychle vyvedeme z omylu. Pro každý model, který vám zde představíme, je příznačná výjimečná intuitivnost, srozumitelnost, spolehlivost, elegance, a především důmyslnost. Na vás je pouze výběr kýžených produktů, jejich propojení s aplikací v mobilním telefonu/tabletu, eventuálně provázání s centrální řídicí jednotkou (u některých výrobců), a následně se můžete už jen kochat dokonale ladnou symfonií futuristických funkcí, které budou pracovat hezky do rytmu, jaký udáte. Instalace jednotlivých Smart prvků (např. spínačů, čidel, světel, zásuvek, detektorů, monitorů...) je navýsost snadná a do pár minut ji zvládne opravdu každý.
Smart home na iSetos.

Eve. Budoucnost leží ve vaší dlani.

100% soukromí. Žádné registrace. Žádné sledování. Přímá komunikace mezi jednotlivými periferiemi a vašim smartphonem, tabletem nebo domácím rozbočovačem, a to zcela bez potřeby mostu, cloudu či centrální brány. Eminentní designy ověnčené prestižními oceněními reddot award 2018. Chytrá zařízení Eve využívají vyjma konektivit Wi-Fi nebo Bluetooth signaturní revoluční technologie Thread, která vytváří vlastní mesh síť, v níž mohou jednotlivé Smart produkty spolupracovat zcela bez potřeby hubu či bridge. Tato špičková síť je mimořádně robustní a vyžaduje pouze Border Router, kterýmž může být kupříkladu nová Apple TV 4K či třeba HomePod mini. Odhalte podobu vizionářství a zakuste naprosto fenomenální integraci, extrémně rychlé odezvy nehledě na rozsáhlost či hustotu sítě, mnohovrstevnatou a hladkou kompatibilitu s rozličnými platformami (Google Home, Amazon Alexa...), excelentní zabezpečení & autonomii i bezprecedentní výdrž jednotlivých Eve SmartHome elementů na baterii. 
Smart home na iSetos.
Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout Eve Energy Strip Connected Triple Outlet, který upotřebíte pro vzdálené ovládání elektroniky i třeba monitoring spotřebované energie (ano, to je ten mág, jenž na vaše přání zapne film, rozduní audio systém nebo zaúkoluje pračku), či například profesionální venkovní kamera Eve Outdoor Cam Secure Floodlight Camera, jež zase dává možnost sledování HD online videa v reálném čase a širokém zorném úhlu 157°. Získejte okamžité povědomí o všech situacích i nezvaných návštěvnících – díky promptním notifikacím budete mít celý svůj majetek pod dokonalým drobnohledem. Efektivní hospodaření s cennými energetickými zdroji i notnou úsporu nákladů na vytápění s možností nastavení automatizace & tvorby vlastních plánů budete mít jako na dlani také zásluhou chytré termostatické hlavice Eve Thermo Smart Radiator Valve. A potrpíte-li si na relax, chvíle nezaměnitelné atmosféry, jakým se nic nevyrovná, či pokud toužíte ozvláštnit svůj domov něčím opravdu extra, mrkněte na přenosnou chytrou lampu Eve Flare Portable Smart LED Lamp. Ekosystém značky Eve je zkrátka nesmírně široký a pestrý – nahlédněte hlouběji do naší produktové nabídky, ponořte se do tajů a famózního záběru jednotlivých periférií a vybudujte si nepřekonatelné řešení automatizace vzešlé z dílny proslulých legend. Fantazii ani specifickým potřebám se žádné meze nekladou.

Aqara. Komplexnost, ze které se tají dech.

Mladičký brand, který od roku 2016 pokryl svým umem přes 190 zemí, získal si srdce více než 2 milionů zákazníků a otevřel něco přes čtyři sta obchodů, je volbou číslo jedna pro všechny, kdož vyžadují esteticky působivé, neobyčejně intuitivní, a hlavně cenově přívětivé chytré produkty, jež pokrývají ohromující škálu každodenní automatizace. SmartHome Aqara je charakteristický jednoduchostí, ultimativně nízkou spotřebou energie i širokým pokrytím podporovaných platforem – od Apple HomeKit přes Google Assistant a Amazon Alexa až po třeba Mi Home. Všechny výrobky se signaturou Aqara se hrdě hlásí k svižné a naprosto bezproblémové formě instalace typu Do-It-Yourself i obdivuhodné vizi o průnik do každé domácnosti na celém světě. Nyní máte i vy tu možnost narýsovat si ekosystém snů, z jehož mocných benefitů budete těžit každičký den. 
Celkový počet Smart produktů Aqara atakuje stovku, v naší nabídce naleznete ty nejžádanější a nejprodávanější – mějte na paměti, že pro provoz naprosté většiny periférií vyžaduje značka řídicí jednotku pro systémy chytré domácnosti, a to zařízení Aqara Smart Home Hub Center M2. S ní a spolu s jednotlivými moduly se vám otevřou brány netušeného komfortu.
Nejmodernější technologie spolehlivě ochrání váš domov před haváriemi vody, požáry, krádežemi a řadou dalších svízelných situací, a nadto se postarají také o ideální nastavení teploty, vlhkosti, osvětlení a mnoha jiných parametrů. S chytrou zásuvkou Aqara Smart Home Smart Plug odkryjete pohodlí vzdáleného ovládání elektrických zařízení (spustíte třeba předehřev trouby, připravíte si příjemně tlumený tón lampičky pro večerní četbu nebo dáte povel kávovaru, aby vám připravil to nejlahodnější cappuccino), důmyslná Smart žárovka Aqara LED Light Bulb vám zase umožní nadefinování personalizovaného osvětlení interiéru, a to klidně i prostřednictvím hlasu. Za zmínku stojí jistě i ultra subtilní krychličkový ovladač Aqara Smart Home Smart Cube, kterémuž můžete formou pouhých šesti gest uložit rozmanité funkce, nebo průkopnický monitor Aqara TVOC Air Quality Monitor, jenž detekuje kvalitu, teplotu a vlhkost vzduchu včetně koncentrace těkavých organických látek v něm. Omrkněte všechny chytré produkty Aqara a dopřejte svému domovu vstup do nové dimenze.

Tři důvody, proč si ještě Smart produkty zamilovat.

Jelikož se dostáváme na závěr našeho dnešního článku, připravili jsme si pro vás ještě trojici chytrých zařízení, jejichž potenciál jistě využijete i mimo svůj domov. Služeb inteligentního vyhřívaného hrnečku Muggo zejména! Jde totiž o jedinečný nástroj, který dokáže ohřát váš milovaný nápoj, a nadto ho i udržet optimálně teplý na příjemné teplotě 55 °C po dobu až 24 h! Napadá vás lepší vychytávka na cesty nebo třeba do rušné kanceláře, kde je v kuchyňce věčně plno? Hrnek Muggo Qi je dokonale tvarovaný, pracuje zcela automaticky, a navíc dokáže bezdrátově doplnit šťávu vašemu smartphonu! To prostě nemá chybu.
Dalším super udělátkem je chytrá karta, respektive vyhledávač Chipolo CARD spot, která se díky nesmírně tenké, minimalistické a lehké konstrukci vejde i do té nejmenší portmonky. Brilantně splyne s vašimi doklady a jednou provždy zamezí nepříjemným důsledkům, poté co ztratíte nebo někde zapomenete svoji peněženku. V drobounkém těle totiž ukrývá překvapivou baterii, která vydrží v provozu až 2 roky a jež dokáže i pod pěkným nánosem oblečení či jiných věcí vydávat až 105dB lomozivý zvuk. Díky krytí podle certifikace IPX5 je navíc plně voděodolná, takže upoutá vaši pozornost i za deštivých dnů či v prostředích, kde je nadměrná vlhkost. Znamenité.
Naším posledním tipem je chytrý zámek z dílny společnosti Tedee, který drží žezlo coby nejtišší a nejmenší Smart zámek na trhu. Byl vyvinutý za spolupráce s proslulou zámečnickou firmou Gerda a honosí se celokovovým zpracováním, snadno se odemyká prostřednictvím smartphonu, chytrých hodinek nebo hlasového asistenta, a umožňuje i sdílení šifrovaných virtuálních klíčů. Je skvělým řešením pro zabezpečení bytu i kanceláře, vyniká širokou kompatibilitou se zařízeními Apple, Google, Amazon, eeDomus, Grenton a dalšími, a zaručuje rovněž celoroční výdrž baterie na jedno nabití. Zapomenuté & ztracené klíče vás díky němu již nikdy nerozhodí. 
Tak jak? Zachytili jste všechny náměty a máte vysněnou chytrou domácnost přímo před očima? :) Jestli ještě hledáte inspiraci nebo toužíte po něčem extra originálním, omrkněte také portfolio značky Tesla, která obveselí Smart zlepšováky i vaše domácí mazlíčky.
Autor článku: Jakub Hasman

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Rychle dodani.pracovnici expedice dokonce vypatrali muj ipad,ktery pitomy zamestnanec posty dorucil uplne jinam a pak sveřepě lhal on i zamestnanci depa.Takze perfektni spoluprace a pomoc pri problemu s touto firmou

Ověřený zákazník
07.12.2023

obchod rychlý

Ověřený zákazník
25.11.2023

zadna nevyhoda rychle doručeno

Ověřený zákazník
21.11.2023

Výborný zákaznický servis.

Ověřený zákazník
20.11.2023

Děkuji, jsem s tímto obchodem spokojený.

Ověřený zákazník
17.11.2023

Rychlé odesláni!

Ověřený zákazník
09.11.2023

Hodinky přišly již druhý den po objednání.

Ověřený zákazník
09.11.2023

Skvělé služby a ceny!!!

Ověřený zákazník
05.11.2023

Vše proběhlo v pořádku. Nákup doporučuji. Určitě jsem nenakupoval naposledy.

Ověřený zákazník
25.10.2023

+ dobrá cena - chodí maily, kde jsou blbosti - objednal jsem si vyzvednutí na prodejně a mail mi přišel s úplně jinou informací

Ověřený zákazník
25.10.2023
Všechny recenze