Kód: SEDRDJFPVD050
Produktové číslo: CP.FP.00000009.02
EAN: 6941565903921

DJI FPV Dron

Kompaktní, lehký a přenosný dron • létá rychlostí až 140 km/h • vydrží až 20 minut • dosah 10 km • senzor s rozlišením až 12 Mpx • 4K videa při 60 snímcích • stabilizací obrazu RockSteady • nouzovou brzdu • při nízké baterii se vrací domů • dokáže detekovat překážky • váží 800 g

Detailní popis
19 590 Kč
16 190 Kč bez DPH

DJI FPV Dron

  • Létá rychlostí až 140 km/h
  • Fotografie s rozlišením až 12 Mpx a videa v plynulém 4K rozlišení
  • Výdrž na jedno nabití létat až 20 minut
  • Dosah až 10 km
  • Stabilizace obrazu RockSteady
  • Aplikace do mobilního telefonu
  • V balení pouze dron

Létejte po obloze s dronem DJI FPV.

Vydejte se do dalekých výšin s dronem DJI FPV. Prozkoumejte a zachyťte svět z nové perspektivy. Hladká a aerodynamická konstrukce, potřebný výkon, dlouhá výdrž na baterii nebo odolnost proti větru. Tyto vlastnosti zaručují, že dron DJI FPV předčí vaše očekávání. Přední LED diody a světla na rameni si navíc přizpůsobíte k obrazu svému. Teď už se stačí vrhnout do oblak.

Tři letové módy. Tři odlišné zážitky.

Ať už jste zkušený pilot, nebo úplný začátečník, dron DJI FPV má 3 intuitivní režimy, které vám umožní létat již od prvního dne. V módu S snadno dosáhnete dynamický záběrů. Tento hybridní letový režim přináší svobodu s jednoduchým ovládáním. Mód N je ideální pro nezkušené piloty, nabízí strhující zážitek spolu s bezpečnostními funkcemi, jako je detekce překážek. Se zapnutým režimem M mějte plnou kontrolu nad dronem DJI FPV. Přizpůsobte si parametry a vychutnejte si let a záběry, jaké nemají obdoby.

Dron DJI FPV myslí na svou bezpečnost.

I pro ostřílené letce může být přistání stresující. Proto je DJI FPV vybaven funkcí nouzového brzdění a vznášení. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači během letu (v jakémkoli režimu a rychlosti), dron se během několika sekund zastaví a stabilně poletuje, aby mohl lehce přistát. Bezpečnostní funkce v DJI FPV jsou integrovány do spodních bezpečnostních světel. Dále jsou tu vychytávky jako inteligentní vrácení (RTH), návrat při nízkém stavu baterie nebo detekce překážek směrem dopředu a dolů, které pomáhají zajistit bezpečný let ve vysoké rychlosti.

Pohlcující obraz, který zaznamenáte.

Pusťte se s DJI FPV do natáčení videí. Dron dokáže nahrávat v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu s datovým tokem až 120 Mb/s. Zachyťte ostré detaily, s nimiž každý záběr bude dechberoucí. Výkonný pohon v kombinaci s mimořádně širokým úhlem záběru 150° vám umožní zaznamenat víc. Funkce 4x Slow Motion, stabilizace RockSteady a korekce zkreslení poskytnou pilotům ještě plynulejší a dramatičtější výsledky při natáčení. Bez ohledu na to, jak dynamické manévry provádíte, technologie RockSteady EIS zajistí, že vaše záběry budou plynulé.

Další důvody, proč si DJI FPV oblíbíte.

Přenosový systém DJI O3 (OcuSync 3.0) byl přizpůsoben jedinečným potřebám DJI FPV. Užijte si křišťálově čistý přenos videa v reálném čase, a to na vzdálenost až 10 km. DJI FPV podporuje automatické přepínání mezi frekvencemi 2,4 a 5,8 GHz a poskytuje datový tok přenosu videa až 50 Mb/s, což výrazně snižuje zadrhávání a kompresní ruch. Antény s vysokým ziskem na letadle zahrnují dva vysílače a čtyři přijímače pro posílení signálu, což vede ke stabilnímu a spolehlivému přenosu videa.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Max. letový čas (min) 20
Max. doba provozu dronu (min) 20
Maximální dosah přenosu (km) 10
Maximální rychlost (km/h) 140
Max. letová výška (m) 6000

Obecné

Maximální rozlišení foto (Mpx) 12
Hmotnost dronu (g) 795
Druh kamery Integrovaná
Kategorie dronu A3
Ovládání dronu Ovladačem
Rozměry (Š x V x H) (mm) 184×122×110
Typ dronu Kvadroptéra
Maximální rozlišení videa 4K (4096×2160)

Procesor a paměť

Max. velikost paměťové karty (GB) 256
Slot na paměťovou kartu Ano

Vlastnosti

GPS Ano
Skládání Ne
Wifi Ano

Baterie

Typ baterie modelu Li-Pol
Kapacita baterie (mAh) 2000

Funkce

Funkce autopřistání ANO
Funkce detekce překážek Ano
Funkce návratu domů Ano
Funkce online přenosu Ano
Funkce stabilizace obrazu Digitální

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Doporucuji

Ověřený zákazník
21.04.2017

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník
29.05.2022

Zboží jsem si objednala (novinka nebyla na skladě). Z prodejny mi volali, že je zboží připraveno k odběru, přestože na stránkách jej stále neměli "na skladě". Je příjemné vědět, že služba objednání zboží funguje a jste přednostně odbaven :-) Pán na prodejně byl příjemný. Celkově obchod doporučuji.

Ověřený zákazník
25.04.2016

Doporučuji tento obchod.

Ověřený zákazník
29.09.2016

Doporučuji všem.

Ověřený zákazník
26.09.2016

Objednávka byla doručená a vyvednuta v hodně krátké době. Obchod se mnou komunikoval skvěle, kdy jsem dostávala maily ohledně toho, co se s objednavkou děje. Vím, že tady nakoupím i příště

Ověřený zákazník
15.05.2022

Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník
19.10.2015

Doporučuji vaší firmu a tím i Váš obchod všem svým partnerům a klientům. Odpověď uvedena výše. Kvalitní zboží, dobré ceny, seriozní jednání.

Ověřený zákazník
09.05.2016

Vřele doporučuji

Ověřený zákazník
02.10.2016

Možnost osobního převzetí zboží.

Ověřený zákazník
09.08.2017
Všechny recenze