Porovnání
Sleva 8 % s ISIC/ITIC
Kód: FTDFFUSQ1X062
Produktové číslo: 16672166
EAN: 4547410441468

Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White EX D

Kompaktní mini instantní fotoaparát • čtvercový formát o rozměrech 86 x 72 mm (fotografie má velikost 62 x 62 mm) • zapínání pootočením objektivu • 2 režimy: standard, který zaostřuje od 50 cm a selfie, který ostří od 30 do 50 cm • selfie zrcátko • automatického nastavení scény • napájení: 2 lithiové baterie (CR2) • rozměry 130,7 x 118,6 x 57,5 mm • hmotnost 390 g bez baterií a filmu • barva: bílá

Detailní popis
Skladem
Středa 23. 4.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
3 290 Kč
2 719 Kč bez DPH

Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White

  • Kompaktní rozměry a minimalistický design
  • Tiskne polaroid snímky ve čtvercovém formátu
  • Automatické nastavení expozice
  • Pořizujte selfie fotky snadno s předním zrcátkem

Zachyťte své momenty do čtverce s Fujifilm Instax Square SQ1

Zachyťte jakýkoliv moment s instantním foťákem Fujifilm Instax Square SQ1 a během chvíle ho mějte na čtvercovém polaroidu. Tak jednoduché je si vytvořit vzpomínku, která přetrvá mnoho let, a to v mnohem větším měřítku, než jste u fotoaparátů Instax zvyklí. Čtvercový formát znamená více místa, více kreativity a více přátel na jednom snímku. Fujifilm Instax Square SQ1 je navíc k dostání v barvách Terracotta Orange, Glacier Blue nebo Chalk White. Vyberte si, jak bude vypadat váš společník na cesty a společně zazařte všude tam, kam se vydáte.

Zmáčkněte a foťte, tak jednoduché to je

S Fujifilm Instax Square SQ1 můžete fotit scenérie, ale obstojně zvládne i selfie. Zaostřovací vzdálenost má už od 0,3 metru. Na přední straně na vás čeká pomocné zrcátko pro případ, že byste chtěli být na snímku i vy. Stačí jen natáhnout ruku, zadívat se a správně zapózovat. Pohodlné ovládání je jistotou, že vám s Fujifilm Instax Square SQ1 neunikne žádný okamžik, stiskněte pouze spoušť. Fotky budou vždy kvalitní a ostré. O to se postará automatické nastavení jasu, úprava rychlosti závěrky a blesk, který pokaždé zazáří. Nestane se tak, že by vašemu kreativnímu oku něco uniklo.

Vyobrazení je pouze ilustrativní. Marketingová prezentace a popis jednotlivých funkcí, technologií a specifikací vychází z data představení nebo uvedení produktu na trh.

KONSTRUKCE

Hmotnost (g) 390
Hloubka (mm) 57,5
Šířka (mm) 130,7
Výška (mm) 118,6
Barva Bílá

FUNKCE

Typ fotoaprátu Instatní
Funkce fotoaparátu vestavěný blesk,selfie zrcátko
Stabilizace objektivu Ne

Objektiv

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 30 cm
Max. ohnisková vzdálenost 65,75 mm
Optický zoom 0,4 x
Stabilizace objektivu Ne
Typ fotoaprátu Instatní

Snímač

Minimální čas závěrky 1/400 s
Maximální ISO 800
Velikost snímače Full Frame
Maximální čas závěrky 6 s

BATERIE

Výdrž baterie při běžném používání 300 snímků

BALENÍ

Délka balení 8,7
Šířka balení 15,9
Výška balení 19,2
Hmotnost balení 0,681
Objem balení 2 655,936

Obecné

Barva Bílá
Hmotnost (g) 390
Hloubka (mm) 57,5
Šířka (mm) 130,7
Výška (mm) 118,6

VLASTNOSTI

Max. ohnisková vzdálenost 65,75 mm

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo dle stanovených instrukcí včetně dodržení termínu dodání

Ověřený zákazník
24.03.2025

Dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Ověřený zákazník
24.03.2025

Obchod si nehraje na žádný luxusní showroom je to prostě Výdejna ale bylo to rychlé a hlavně ekonomicky výhodné. tohle prostě oceňuji

Ověřený zákazník
19.03.2025

Příjemná zkušenost, vše šlapalo jak mělo, ráda nakoupím znovu. Osobní odběr v Praze potěšil.

Ověřený zákazník
04.03.2025

Klidne vyuziju znova a doporucuji. Dekuji

Ověřený zákazník
14.02.2025

Nic. Vse bez problemu.

Ověřený zákazník
08.02.2025

Prehledny nakup, rychle vyrizeni a bezproblemove vyzvednuti na vydejnim miste

Ověřený zákazník
30.01.2025

I placed an order by mistake, but there was no option to cancel it on the online web portal. I emailed regarding my problem, but no response was received.

Ověřený zákazník
22.01.2025

Přišlo vůbec jiné zboží ,které mě odpovídá foto.Vymenu ne udělaly

Ověřený zákazník
03.12.2024

fajn přístup

Ověřený zákazník
29.11.2024
Všechny recenze