Kód: APHTIHBPWM012
Produktové číslo: IH-BP7S
EAN: 855111003941

iHealth VIEW BP7s zápěstní měřič krevního tlaku

Bezdrátový zápěstní měřič krevního tlaku iHealth BP7s Vám změří a zároveň zobrazí na displeji naměřené hodnoty krevního tlaku a srdečního tepu. Vše zaznamená do aplikace MyVitalis a přenese do aplikace Zdraví. Měříč lze použít i bez Vašeho telefonu.

Detailní popis
Skladem
po 5. 6.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 199 Kč
1 817 Kč bez DPHiHealth VIEW BP7s

Chytrý zápěstní měřič krevního tlaku.Změřte si krevní tlak v pohodlí vašeho domova nebo kdekoli na cestách kompaktním zápěstním tlakoměrem iHealth VIEW BP7s. Ten navíc zjistí i hodnotu srdečního tepu a upozorní vás na případnou arytmii. Čitelný LED displej s podsvícením zobrazí aktuálně naměřené hodnoty a vlastní paměť uchová 120 měření. Tlakoměr se aktivuje automaticky a pomůže vám nalézt pozici optimální pro měření. Samočinné je i nafouknutí a vyfouknutí zápěstní manžety.

Klinicky přesné výsledky v pohodlí domova. Chytrý tlakoměr iHealth VIEW je určen k osobnímu použití. Měření tlaku probíhá na zápěstí pomocí oscilometrické metody. Kromě hodnoty systolického a diastolického tlaku měří iHealth VIEW také tepovou frekvenci se zobrazením průběhové křivky a dokáže odhalit srdeční arytmii. iHealth VIEW získal CE certifikaci pro zdravotní zařízení a přenos výsledků byla ověřena klinickými testy.Maximálně snadné a pohodlné měření. Komfortní manžetu usadíte na zápěstí a dotáhnete pomocí suchého zipu. iHealth VIEW se aktivuje automaticky a pomocí navigačních šipek na displeji vám pomůže nalézt polohu paže optimální pro měření tlaku. Samotné měření zahájíte přidržením tlačítka Start/Stop po dobu 3 vteřin. V průběhu měření se manžeta samočinně nafoukne a vyfoukne. Jednodušší než u doktora a bez stresu, který může výsledky zkreslovat.100% funkční i bez chytrého telefonu. Na rozdíl od předchozí verze funguje iHealth VIEW i bez chytrého telefonu, není tedy nutné při každém měření spouštět aplikaci. Vnitřní paměť tlakoměru uchová až 120 měření a synchronizaci lze provádět jednou za čas v intervalu podle potřeby. Kompaktní provedení a moderně jednoduchý design bez zbytečných tlačítek činí z iHealth VIEW ideální tlakoměr pro každodenní použití doma i na cestách. V balení proto naleznete i uzavíratelné cestovní pouzdro.Okamžité zobrazení výsledků na LED displeji. Aktuálně naměřené hodnoty zobrazuje integrovaný panel s LED podsvícením, který představuje další výrazné vylepšení proti předchozí verzi. Displej je dobře čitelný i na přímém slunci, zelené zbarvení přitom neunavuje oči ani v přítmí. Kromě výsledků měření a navigačních šipek ukazuje displej i probíhající synchronizaci s chytrým telefonem a stav baterie iHealth VIEW.Dlouhodobá výdrž baterie. Stav baterie kromě displeje zobrazí i aplikace. V předstihu se tedy dozvíte o nutnosti jejího dobití. Baterii dobijete snadno pomocí přibaleného mini USB kabelu a klasické telefonní nabíječky nebo USB portu počítače. Na jedno nabití zvládne baterie až 80 měření.Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Všechno proběhlo v pořádku, rychlé a milé jednání. Určitě doporučuji!

Ověřený zákazník
10.08.2021

isetos doporučuji

Ověřený zákazník
16.04.2016

přehledné, bezproblémové, rychlé

Ověřený zákazník
26.11.2021

Rychlé dodání zboží

Ověřený zákazník
22.11.2018

neměl jsem nikdy žádný problém

Ověřený zákazník
26.09.2015

doporučuji

Ověřený zákazník
27.07.2016

Velmi rychlý nákup, vše v pořádku

Ověřený zákazník
09.08.2021

Dobré ceny, příjemné vystupování, prozákaznický přístup

Ověřený zákazník
26.07.2016

Dobrá cena, zboží na skladě, možnost si osobně vyzvednout

Ověřený zákazník
08.11.2022

Rychlost, spolehlivost

Ověřený zákazník
11.03.2023
Všechny recenze