Porovnání
Sleva 15 % s ISIC/ITIC
Kód: AVRPKPHET2050
Produktové číslo: THETHREEIIB

Klipsch The Three II Black

Luxusní stereo hudební stereo systém s povrchem z pravé dýhy. Legendární zvuk Klipsch, 192kHz/24-Bit dekódování podporující vysoké rozlišení hudebních nahrávek Vstupy: Bluetooth, USB typ B, Phono/cinch, 3,5mm jack je možné připojit jakékoliv zařízení

Detailní popis
Skladem
pá 30. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
13 490 Kč
11 149 Kč bez DPH

Klipsch The Three II Black

Proč koupit tyto reproduktory:

  • Legendární zvuk Klipsch – brilantní a vyladěný
  • Výkon úctyhodných 120 W
  • Tři aktivní reproduktory, včetně subwooferu s dlouhým dosahem pro dokonalé basy.
  • Dva 5,25" pasivní zářiče, které poskytují vylepšený basový reflex
  • Můžete připojit prakticky jakékoli zařízení díky vstupům Bluetooth, USB typ B, Phono/cinch, 3,5mm jack
  • Kompatibilita s operačními systémy Android a iOS
  • 192kHz/24-Bit dekódování pro vysoké rozlišení hudebních nahrávek a bezchybnou reprodukci hudebních stop
  • Klipsch – kvalitní audio značka s více než 70 lety tradice
  • Top retro design s odolnou retro textilií a příjemným kovovým ovládáním. Povrch z dýhy z pravého dřeva


Vychutnejte si legendární zvuk Klipsch

Tento prémiový bezdrátový stereo reproduktor s povrchem z dýhy z pravého dřeva nabízí mimořádný a brilantní zvuk. Vězte, že za tímto výrobkem stojí více než 70 let tradice, zkušeností a inovací legendární americké značky Klipsch, jejíž historie se začala psát už v roce 1946. Zvuk tohoto audiosystému je nejen mimořádně kvalitní, ale zároveň nevtíravý, a tak vás jeho poslech ani po delší době neunaví. Tradiční audio značka Klipsch totiž nemá potřebu sázet na laciné efekty a ve svých reproduktorech spájí klasiku a tradici s těmi nejmodernějšími technologiemi. Vše podtrhuje top design s odolnou retro textilií a příjemným kovovým ovládáním. Zasněte se a vydejte se na cestu časem do zlatého věku audiotechniky...

Parametry mluví za vše

Klipch The Three II má celkový výkon 120 W, frekvenční rozsah 45–20000 Hz a tři aktivní reproduktory, včetně subwooferu pro dokonalé basy. Vysoké rozlišení hudebních nahrávek a bezchybnou reprodukci hudebních stop podporuje 192kHz/24-Bit dekódování. Tento stolní reprosystém je osazen dvěma 2 1/4" širokopásmovými měniči a 5,25" basovým reproduktorem; vše je profesionálně vyladěno akustiky Klipsch, a tak máte zaručen prémiový zvukový zážitek. Kromě aktivního 5,25" subwoooferu s dlouhým dosahem má The Three také dva 5,25" pasivní zářiče, které poskytují vylepšený basový reflex. Připojte gramofon, počítač, přehrávač CD, smartphone nebo tablet a užívejte si vynikající zvuk z tohoto stolního stereofonního systému.
Široká kompatibilita

Reproduktor je kompatibilní s bezdrátovým připojením Bluetooth 4.0 (dosah 10 metrů) a také s operačními systémy Android a iOS. Můžete k němu připojit prakticky jakékoliv zařízení díky vstupům Bluetooth, USB typ B, Phono/cinch, 3,5mm jack. Je napájen z klasické zásuvky. Rozměry jsou 348 x 177 x 203 mm. V balení naleznete bezdrátový dálkový ovladač, 3,5mm aux kabel, usb-B – usb-A kabel, napájecí kabel.

Filosofie Paula W. Klipsche

Zakladatel společnosti Paul W. Klipsch věřil ve čtyři principy: Nízké zkreslení, vysoká účinnost, přesné nasměrování zvuku, přesná frekvenční odezva. A právě i tento reproduktor je výsledkem jeho filosofie – filosofie značky Klipsch. Však posuďte sami.
Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Subwoofer

Frekvence do (HZ) 20000
Frekvence od (HZ) 45

Pokročilé

Ovládání Dálkový ovladač

Obecné

Barva Černá
Bezdrátové připojení Bluetooth
Hmotnost sestavy (kg) 4,7
Rozměry reproduktoru (VxŠxH) 177x348x203 (mm)
Typ sestavy Aktivní
Typ zařízení Reproduktor

Vlastnosti

Celkový výkon (W) 120

Příslušenství

Dálkový ovladač Ano

Obsah balení

dálkový ovladač, 3,5mm aux kabel, usb-B - usb-A kabel