iSETOS.cz
Koncert inovací a elitní akustiky. Rozjeďte to  ve velkém s kultovní značkou Denon.

Koncert inovací a elitní akustiky. Rozjeďte to ve velkém s kultovní značkou Denon.

 
Publikováno dne 04.08.2023

Více než 110 let obdivuhodné historie. Nezměrná vášeň k umění. Přelomové technologie pramenící z otevřenosti ke kreativním myšlenkám a posedlosti poskytovat posluchačům výsadní zvukové zážitky. To jsou klíčové součásti filozofie japonské společnosti Denon, jejíž inženýři a tonmeisteři nepřestávají ani po několika dekádách překvapovat průkopnickými řešeními vzešlými z hlubin fyziky, strojírenství, estetiky i samotné přírody. Potěšte i vy své smysly prémiovým audiem, co nezná žádné kompromisy, a objevujte každý den nejkrásnější podoby muzikálního světa. Reprodukce, která je nepopsatelná slovy. Od lídrů v ozvučování domácích kin. Přesně to je Denon.

Exploze tónů. Bezdrátové reproduktory Denon Home.

Akcentované basy. Neuvěřitelně realistické středy. Hvězdně prokreslené výšky. Bezdrátové reproduktory se signaturou Denon Home sázejí na profesionálně vyladěné zvukové komponenty, přepychové měniče i skvostnou práci s digitálním signálem, díky čemuž se během streamování hudby dočkáte skutečně živelného víru not, který vás kompletně pohltí. Vaše milované songy dostanou úplně nový rozměr a epickou hloubku, což mimo jiné potvrzuje i schopnost audio systémů přenášet datový tok ve vysokém rozlišení až do 192 kHz/24-bit. Všechny reproduktory z dílny japonského génia vynikají plně integrovanými populárními službami Spotify, Amazon Music, Tidal a Deezer, a hlavně nabízejí také pestrou konektivitu reprezentovanou Wi-Fi, platformou AirPlay 2 a technologií Bluetooth pro pohodlné přehrávání muziky z mnoha různých zdrojů. Takže ať už dostanete chuť na šťavnatou večerní party pod taktovkou soukromých playlistů, nebo se spíše uvelebíte ve společnosti online podcastů, bezdrátové reproduktory Denon Home podají pokaždé nezaměnitelné výkony
Bezdrátové reproduktory Denon Home
Vyjma fenomenálních možností přizpůsobení vás vezmou za srdce rovněž designově nesmírně vytříbeným vzhledem, sofistikovanými materiály či pozoruhodným systémem HEOS. Ten je příznačným rysem pro všechny produkty z dílny Denon, kdy po propojení s mobilní aplikací otevírá takřka nekonečný potenciál k vytvoření na míru personalizované, excelentně propojené akustické zóny zajišťující spektakulární ozvučení celého domova. AV přijímače, zvukové projektory, síťově přehrávače, subwoofery... cokoliv si jen představíte, to může hrát báječně sladěným futuristickým rytmem odrážejícím vaše přání. Bezdrátové reproduktory Denon Home se pyšní nepřehlédnutelným High-end dotykovým senzorem, přičemž je můžete samozřejmě komfortně ovládat i prostřednictvím hlasu či skrze chytrý telefon. Liší se konstrukcí, vnitřní akustickou výbavou, celkovým výstupním výkonem, rozměry & hmotností a samozřejmě i cenou. Vyberte si ten pravý přesně dle svých potřeb a pochlubte se přátelům honosnou hudební sestavou, která očaruje i ty nejniternější emoce. 

Denon Home 150

Konstrukce 2pásmová
Měniče 25mm vysokotónový, 89mm středobasový
Zesilovače 2× třídy D
Rozměry 12 × 18,7 × 12 cm
Hmotnost 1,7 kg
Prémiové reproduktory Denon Home

Denon Home 250

Konstrukce 2pásmová
Měniče 2× 19mm vysokotónové, 2× 100mm středobasové, 1× 133mm pasivní bas. zářič
Zesilovače 4× třídy D
Rozměry 29,5 × 21,6 × 12 cm
Hmotnost 3,7 kg
Prémiové reproduktory Denon Home

Denon Home 350

Konstrukce 3pásmová
Měniče 2× 19mm vysokotónové, 2× 50mm středobasové, 2× 165mm basové
Zesilovače 6× třídy D
Rozměry 38 × 22,5 × 18 cm
Hmotnost 6,3 kg
Prémiové reproduktory Denon Home

Obklopeni perfekcí. Denon Home Soundbar 550 a Denon Home Subwoofer.

Pro zvukové fajnšmekry a milovníky filmů jsme do naší nabídky přidali rovněž audio speciality zastoupené soundbarem a subwooferem, ultimativní kompozicí, co vás přenese do samého centra hřmotných hudebních scén. Denon Home Subwoofer, jenž pracuje s ohromným 8palcovým reproduktorem a podporou USB disků, skóruje grandiózním přednesem nízkých frekvencí a impozantní akustickou hloubkou, zatímco Denon Home Soundbar 550 je učiněným mistrem extenzivní muzikální dynamiky – s dvojicí 19mm tweeterů, čtveřicí plnorozsahových 55mm měničů a trojicí 50×90mm pasivních zářičů, plnou podporou prostorových platforem Dolby Atmos & DTS:X i kompatibilitou s kinematografickými standardy 4K a HDR10 mocně uhrane i ty nejzhýčkanější konzumenty multimédií a zanícené gamery. Zažijte dokonalé splynutí se svým milovaným obsahem a pociťte trumfy, jaké přináší značka Denon. Máte se opravdu na co těšit.
 
Autor článku: Jakub Hasman

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Rychlé vyřízení objednávky, ochotný personál, kde mi vydali zboží i po zavírací hodině. Super obchod.

Ověřený zákazník
24.07.2024

Nevěděla jsem si rady s výběrem produktu. Zavolala jsem na uvedené číslo a tam mi velice ochotný personál poradil co a jak. Zboží přišlo na prodejnu velice rychle a vše bylo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji. Příště si u Vás objednám znovu.

Ověřený zákazník
14.06.2024

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024
Všechny recenze