iSETOS.cz
Oslnivá exkluzivita. Epická proslulost. Značka Bang & Olufsen nově v naší nabídce.

Oslnivá exkluzivita. Epická proslulost. Značka Bang & Olufsen nově v naší nabídce.

 
Publikováno dne 02.05.2022

Prominentní a pevně zakotvenou společnost Bang & Olufsen netřeba příliš rozsáhle představovat – jedná se o etablovaného dánského výrobce audio techniky, který patří v globálním měřítku mezi absolutní špičku na trhu. Od založení firmy uplynulo již téměř 100 let a vzácné zkušenosti vetkané do prémiových sluchátek, reproduktorů a dalších zvukových zařízení si mocně podmanily srdce desítek miliónů posluchačů po celém světě.

Pro produkty z dílny Bang & Olufsen je charakteristický překrásný design a naprosto fenomenální zvukový přednes s realistickými tóny, hřmotnými basy, průraznými středy a dechberoucími výškami. Na prvotřídní vyladění každého modelu vždy osobně dohlíží legendární Tonmeister značky, aby se každému zákazníkovi dostalo pouze vytříbených poslechových prožitků s monumentálními kulisami i u sebemenších detailů. Zvuk se signaturou Bang & Olufsen je prostě bombastický poprask, který nepřestává ohromovat – pojďte se mrknout, jaký opojný koktejl produktového portfolia jsme pro vás připravili.

Bang & Olufsen Beoplay H95. Volba číslo jedna pro ty nejnáročnější.

Bezdrátová sluchátka přes hlavu Bang & Olufsen Beoplay H95 drží s přehledem žezlo ve výstavní síni značky. Profesionální 40mm titanový měnič s neodymovými magnety a nejpokrokovější pětiúrovňovou technologií pro aktivní potlačení okolních hluků je zárukou naprosto spektakulární zvukové kvality s fascinujícími živými detaily. Okázalý charakter podtrhují u Bluetooth sluchátek Beoplay H95 také ultra komfortní náušníky z paměťové pěny a prémiové, neuvěřitelně měkké jehněčí kůže. Sluchátka vydrží na jedno nabití až ultimátních 50 h a pro báječnou audio synchronizaci disponují podporou moderního kodeku aptX. 8 integrovaných všesměrových mikrofonů synonymizuje křišťálově čistou kvalitu všech streamů a telefonátů. Beoplay H95 jsou kompatibilní s Android i iOS zařízeními a obdržíte s nimi i špičkové hliníkové pouzdro pro bezpečné přenášení a uschovávání. Luxusní a reprezentativní design si mimo přízeň vašeho srdce získá i toužebné pohledy každého z okolí. Bang & Olufsen Beoplay H95 nemají konkurenci.

Bang & Olufsen Beoplay HX. Mohutné vzrušení nejhlubších emocí.

Vážné pozornosti by rozhodně neměly uniknout ani bezdrátová sluchátka přes hlavu Bang & Olufsen Beoplay HX. Ačkoliv jde o levnější model než Beoplay H95, stále tu mluvíme o brilantně vyšperkovaných klenotech, které vám při každém poslechu odkryjí netušené odstíny hlubokých emocí. 40mm měniče s neodymovými magnety, inteligentní a nastavitelná funkce ANC, ultra stabilní technologie Bluetooth 5.1, podpora audio kodeku aptX, 8 vysoce citlivých mikrofonů a eminentní design s ergonomickými prvky a hliníkovým rámem. Bang & Olufsen Beoplay HX jsou snovými kousky z říše nulových kompromisů a na jedno nabití zprostředkovávají fenomenální, až 40 h provoz. Kompatibilita s Android i iOS zařízeními, stylové látkové pouzdro či 3,5mm jack kabel pro klasický drátový poslech jsou samozřejmostí.

Bang & Olufsen Beoplay EQ. Malá na pohled, obrovská na poslech.

Taková jsou bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay EQ s luxusním 6,88mm měničem, v reálném čase pracující technologií ANC, Transparency režimem, intuitivním dotykovým rozhraním, 6 integrovanými mikrofony, ultralehkou konstrukcí a vyměnitelnými nástavci do uší různých velikostí. Bang & Olufsen Beoplay EQ byla vyrobena z prémiových a vysoce odolných materiálů a na jedno nabití vydrží v provozu velkorysých 20 h. Příjemným benefitem je mimo subtilních rozměrů a opravdu nízké hmotnosti i dodávané hliníkové dobíjecí pouzdro podporující standard Qi.

Bang & Olufsen Beoplay EX. Nová definice in-ear sluchátek.

Přeneste se do nahrávacích studií a poznejte, jaké byly pravé záměry interpretů. Značce Bang & Olufsen se podařilo něco opravdu kuriózního – do ultra kompaktních True Wireless sluchátek Beoplay EX totiž vsadila profesionální 9,2mm neodymové měniče, jež produkují neuvěřitelně realistické audio s úctyhodným nábojem intenzivních basů, brilantně ladných středů a půvabně podaných výšek. Z říše intra-aurálních Bluetooth sluchátek jsou právě tato ztělesněním prémiové elity, co vám doslova vyrazí dech. Bezkonkurenční výbava je podtržena adaptivní technologií pro potlačení okolních hluků, 6 integrovanými mikrofony pro průzračně čisté telefonáty, brilantní konektivitou se signaturou Bluetooth 5.2, certifikací vůči vodě, prachu a potu podle standardu IP57, okázalým nabíjecím & cestovním pouzdrem z vysoce odolného hliníku, až 28h výdrží a několika dalšími vychytávkami. Bang & Olufsen Beoplay EX výborně padnou do každého ucha a jejich pýchou je v neposlední řadě i opravdu impozantní design z pera známého návrháře Thomase Bentzena. Beoplay EX spojují jen to nejlepší ze světa maximální funkčnosti, moderní estetické elegance i obdivuhodné tradice značky a zaručeně vás vezmou za srdce. Po všech stránkách.

Bang & Olufsen Beolit 20. Širé davy pošle rovnou do kolen.

Majestátním králem na poli přenosných Bluetooth reproduktorů je jednoznačně Bang & Olufsen Beolit 20. Neskutečně nadupaná audio bedna s lomozivým 360° 3D zvukem, třemi plnorozsahovými a jedním širokopásmovým reproduktorem, dvěma pasivními basovými zářiči a dvojicí zesilovačů třídy D s celkovým impresivním výkonem 70 W.Bluetooth reproduktor Beolit 20 dokáže produkovat až strhující 93dB virvál a pro dokonalou možnost přizpůsobení nabízí (po propojení s aplikací Bang & Olufsen App) rozsáhlé možnosti mixování a ekvalizace zvuku. Masivní 3 200mAh baterie spolehlivě rozduní i celonoční pařby, poněvadž dosahuje až 37h výdrže na jedno nabití. I zde je příjemným benefitem podpora bezdrátového dobíjecího standardu Qi.

Bang & Olufsen Beosound A1 2nd gen. Prcek s velkými ambicemi a úžasným potenciálem.

Je to tak. Bang & Olufsen Beosound A1 2nd gen poskytuje navzdory kompaktním rozměrům neuvěřitelný zvukový výkon. Jeho doménou je mistrné podání i opravdu nízkých tónů či náramné vykreslení dynamických basů v 360° rozptylu. Přenosný reproduktor Beosound A1 2nd gen dostal do vínku konstrukci z perforovaného hliníku a prvotřídní kůže, kompletní vodotěsnost dle standardu IP67, 3 vestavěné mikrofony, podporu hlasových asistentům, špičkovou konektivitu Bluetooth 5.1 a také super funkce pro rychlé párování Microsoft Swift Pair & Google Fast Pair. Bang & Olufsen Beosound A1 2nd gen vydrží na jedno nabití krásných 18 h a díky subtilním rozměrům a fantastické hmotnosti jej snadno vezmete kamkoliv s sebou.

Bang & Olufsen Beosound Explore. Jeho domovem je cesta.

Ani vášniví dobrodruzi a milovníci outdoorových aktivit nepřijdou zkrátka. Bang & Olufsen má totiž i v segmentu odolných reproduktorů hrdého zástupce - je jím grandiózně obrněný Beosound Explore. Mistrovsky vybroušený kousek audio techniky, který ukrývá pod skořepinou z pevného, avšak příjemně lehkého hliníku šťavnatý výkon 60 W s hutnými basy a věrnými středy.Hlavní pýchou je komplexní krytí podle certifikace IP67 (rezistence proti prachu, vodě i větru) a dále také nejnovější technologie Bluetooth 5.2, pogumovaná základna, karabina pro pohodlné zavěšení, až 27h výdrž na jedno nabití a především i výborná ochrana před poškrábáním & nárazy. Bang & Olufsen Beosound Explore byl navržený a ručně vyrobený v Dánsku a zmínku určitě stojí i vychytané dotykové rozhraní – snadno jej totiž můžete pohodlně ovládat třeba v rukavicích.