Kód: ACHFBEPBHP001
Produktové číslo: MWNV2EE/A

Powerbeats High-Performance Earphones Black

Výkonná bezdrátová sluchátka Powerbeats s čipem Apple H1. Bytelná konstrukce s odolností proti potu a vodě. Nastavitelné háčky za uši. Sluchátka s baterií s 15 hodinovou výdrží tě provede náročným tréninkem.

Detailní popis
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH

Powerbeats

Výkonná bezdrátová sluchátka.
Výkon, který se ti dostane pod kůži.

Výkonná bezdrátová sluchátka Powerbeats se sluchátkovým čipem Apple H1 tě udrží v pohybu. Nastavitelné háčky za uši pohodlně a stabilně drží, zatímco bytelná konstrukce s odolností proti potu a vodě ti pomůže dostat kondici na vyšší úroveň. Sluchátka s baterií až na 15 hodin poslechu1 tě vydrží provázet silným, vyváženým zvukem při jednom tréninku za druhým.


Zvuk, který motivuje.

Powerbeats mají stejně silný a vyvážený zvuk jako Powerbeats Pro. Reprodukují muziku věrně, čitelně a s velkým dynamickým rozsahem. Výborně ale můžou znít jenom sluchátka, co dobře sedí. Proto jsou vyrobená s důrazem na ergonomické pohodlí.Svoje tréninky máš pod kontrolou.

Přehrávání můžeš ovládat přímo z pravého sluchátka. Tlačítkem b pustíš a zastavíš přehrávání, přeskočíš na další skladbu anebo přijmeš hovor. A dvojitým tlačítkem ovládání hlasitosti snadno přidáš (nebo ubereš) muziku, aby tě nic nevytrhlo ze soustředění. Ve spojení s iOS zařízeními funguje hlasová aktivace „Hey Siri“2 a podržením tlačítka b aktivuješ hlasového asistenta na nejrůznějších dalších kompatibilních zařízeních.


Energie na rozdávání.

Nekonečně dlouhý trénink? Maratóny? Jedno cvičení za druhým? Jdi do toho! Powerbeats vydrží hrát na baterii až 15 hodin, takže bez hudby určitě nezůstaneš. A když ti dojde šťáva, pětiminutovým nabíjením Fast Fuel dobiješ slabou baterii na hodinu poslechu. Místo nabíjení sluchátek se můžeš naplno věnovat tomu, co nabíjí tebe.Bezdrát, co funguje.

Powerbeats to můžou rozbalit na povel. Díky Bluetooth třídy 1 mají delší dosah s minimem výpadků. Jejich připojení je stabilní, i když jsi pořád v pohybu. Hlasový akcelerometr a dvojice mikrofonů s technologií formování paprsku dokáže zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat okolní hluk. Jejich nastavení je okamžité – stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu.


Ve dvou se to líp poslouchá.

Sdílení zvuku umožňuje bezdrátově sdílet zvuk mezi sluchátky Powerbeats a jakýmikoli jinými sluchátky Beats nebo AirPods. Některé písničky, podcasty nebo filmy si člověk líp užije ve dvou. O cokoli, co posloucháš na iPhonu nebo iPadu, se teď můžeš snadno podělit. Hlasitost přitom nastavíš pro každá sluchátka zvlášť. Stačí dát druhá sluchátka poblíž zařízení Apple a jedním klepnutím je připojit. A hned můžete oba poslouchat to samé.Obecné

Mikrofon Integrovaný
Typ sluchátek Do uší - špunty
Barevné provedení Černá
K počítači Ano
K televizi Ano
Sportovní Ano
Hmotnost (g) 26,3
Konstrukce Uzavřená
Audio konektor Bluetooth

Vlastnosti

Ovládání hlasitosti Ano
Potlačení hluku z okolí Ano
Odolné proti vodě Ano
Stupeň krytí IPX4
Vyměnitelné špunty Ano

Připojení

Typ připojení Bezdrátová
Audio konektor Bluetooth
Odnímatelný kabel Ne
Vedení kabelu Do obou sluchátek

Konektivita

Audio konektor Bluetooth

Funkce

Přijímání hovorů Ano
Hlasový asistent Ano
Přepínání skladeb Ano

Nabíjení

Délka přehrávání (hodin) 15
Nabíjení MicroUSB

Konstrukce

Barevné provedení Černá