iSETOS.cz
To nejkrásnější setkání se zvukem. Značka Technics hýbe světem hudby.

To nejkrásnější setkání se zvukem. Značka Technics hýbe světem hudby.

 
Publikováno dne 24.11.2022

Jistě znáte dnešní situaci na trhu – masivní zástupy obrovského spektra výrobců usilují o vaši pozornost a představují přehršle nových a nových produktů, které lákají na pozoruhodné vlastnosti i výjimečné parametry, a to za leckdy velice pofidérní ceny. A v říši akustiky můžeme tento trend pozorovat možná více než kde jinde. Pokud je pro vás poslech hudby skutečně srdcovou záležitostí a toužíte-li prožívat opravdu silné emoce vyvstávající z majestátního umu těch nejlegendárnějších tonmeisterů, pak byste se měli při pořizování nového audio zařízení porozhlížet pouze mezi velice úzkými řadami tvořenými těmi nejvýznačnějšími brandy v oboru. Kultovní značka Technics tuto TOP hrstku vyvolených bezesporu reprezentuje, a proto vám výběr z jejího magického portfolia nově přinášíme na našem e-shopu. Pojďme si nejprve v pár řádcích představit samotnou společnost, pod pokličku konkrétních produktových zástupců mrkneme detailněji hnedle potom.

Posouvá limity. Překonává čas. Dotýká se našich srdcí. 

Mnozí z vás mají pravděpodobně signaturu Technics nostalgicky spjatou s historickými reprosoustavami, zesilovači, CD & DVD přehrávači či třeba gramofony – a nijak se tomu nedivíme, vždyť japonský velikán ohromuje exkluzivní HiFi audiotechnikou již několikerou generaci napříč všemi kontinenty. Společnost Technics, založená roku 1965, má zvukovou reprodukci a lásku k hudbě zakódovanou hluboko v DNA a již po desetiletí se řídí velice jasnou filozofií – poskytovat silně citové muzikální zážitky všem lidem bez rozdílu, pružně reagovat na nové technologie a inovace, nepřipouštět sebemenší kompromisy, budovat nadčasový a novátorský design, stanovovat nové mezníky, ctít věrnost k fundamentálním hodnotám a tradicím, zastávat celoživotní partnerství v péči o zákazníky, a především neustále usilovat o absolutně dokonalý zvuk a návrat k podstatě hudby
Tóny nás v různých podobách obklopují již od pradávna, často navíc ve spojení s doprovodným emocionálním účinkem – Technics z tohoto poznání vychází a milionům nadšených posluchačů zprostředkovává každodenně monumentální setkání se zvukem. S notami, které okřídlují ducha, těší mysl a jež uvolňují tajuplné kouzlo v nitru každého z nás. Nehledě na kulturní rozdíly – hudba spojuje nás všechny. Značka Technics skórovala v uplynulých dekádách u klasických přehrávacích přístrojů a prvotních médií, a to samé se jí brilantně daří i nyní – vstupem do éry rozmachu digitálních dat, internetu a technologických sítí zúročila své obrovské zkušenosti a všem vášnivým milovníkům hudby poskytuje i nadále bezkonkurenční kvalitu světové úrovně. Ať už jde o úžasně realistickou reprodukci burácivých rockových koncertů, intelektuality klasické hudby, dynamiky instrumentálů, autenticity živých přednesů nebo dojímavosti sólových nahrávek, značka Technics cílí na každého, kdo touží poznat ryzí esenci muziky. 
Všechny produkty jsou důsledně testovány za přítomnosti etablovaných audio specialistů & profesionálního zvukového výboru a splňují nejnáročnější kritéria pro hodnocení fyzických parametrů, controllingu kvality i výběru materiálů. Pouze stoprocentní vyhovění těmto pilířům může zavdat vzniku prémiového výrobku opatřeného čestným logem Technics. Neméně důležitou stránku představuje pro japonského krále zvuku také design – Technics výrobky mají na paměti loajalitu vůči decentním a čistým liniím, smyslným barvám lahodícím zraku, a rovněž si uvědomují jeden klíčový aspekt, totiž že kterékoliv hudební zařízení je v těsném sepětí s duší interpreta nebo posluchače, reprezentuje jej a podtrhuje jeho vkus, a je tak nutné, aby jej nositel vždy s pýchou a hrdostí používal či dával na odiv okolí. U produktů Technics naleznete pouze honosné prvky, které dokreslují celistvý luxus zařízení, i naprostou konstrukční vytříbenost, která synonymizuje ultimativní životnost. 
Pojďte si nyní poslechnout úchvatný soundtrack, jenž velebí tři nové kousky v našem portfoliu, a připravte se na vzácné, čisté, svěží a imerzivní momenty, jež budou v dokonalé harmonii s intencemi vašich milovaných tvůrců a umělců.

Technics EAH-A800. Pozornost pro všechny audiofily. 

Aneb peckový High-end zvuk v nejčistší podobě. Jeden z nejpovedenějších modelů výstavní síně značky, circumaurální full-size sluchátka Technics EAH-A800, sází na eminentní 40mm dynamické PEEK reproduktory s třívrstvou membránou, profesionální akustickou komoru pro řízení zvuku v reálném čase, duální hybridní funkci aktivního potlačování okolních hluků (která je jednou z nejlepších na trhu), podporu exkluzivního Wireless kodeku LDAC i na inovativní technologii feedforward & feedback (zajišťující ničím nerušené kulisy i ve velice halasném prostředí). Sluchátka přes hlavu Technics EAH-A800 dokážou díky svým mocným vlastnostem nevídané – jednotlivé tóny jsou tak mistrně vykresleny, že budete při poslechu unášeni reálnými pocity muzikální hloubky a vzdálenosti. Jinými slovy budete přímo v centru dění. Vedle svého milovaného interpreta, v zóně bouřlivé metalové jízdy, v těsné blízkosti folkovým kvintetům. Jediným skutečným scénáristou je váš vkus, Technics EAH-A800 se postarají o monumentální produkci. 
Vyjma fenomenálního hudebního talentu mají náhlavní sluchátka Technics EAH-A800 v rukávu i 8 profesionálních MEMS mikrofonů se systémem beamforming (křišťálově čisté streamy a telefonáty si užijete v plné parádě), technologii pro simultánní a vícebodové propojení s externími zařízeními (až dvěma současně; mobily, tablety, laptopy...), volitelné režimy Transparency (průhlednost) a Attention (pozornost), sofistikovaný senzor detekující nasazení (a současně šetřící energii) i plnou podporu nejoblíbenějších hlasových asistentů. Bezdrátová sluchátka Technics EAH-A800 pracují na bázi technologie Bluetooth 5.2 a jsou kompatibilní jak s Android, tak i iOS zařízeními. Díky báječně vyladěné aplikaci Technics Audio Connect navíc získáte možnost dodatečných mixážních úprav, výběru z několika impozantních ekvalizačních režimů nebo třeba prostor pro preciznější vyladění funkce ANC.
Bezdrátová circumaurální sluchátka Technics EAH-A800 jsou vzorem okázalého luxusu i po designové stránce – díky nesmírně komfortním a krásně měkkým polstrovaným náušníkům s optimalizovaným systémem rozložení tlaku si za jejich doprovodu skvostně užijete i několikahodinové poslechové maratóny. Jako v bavlnce. To ostatně potvrzuje i naprosto bezprecedentní výdrž na baterii, která dosahuje absolutně nejvyšších hodnot v kategorii náhlavních Bluetooth sluchátek – model EAH-A800 zvládne na jeden zátah až 50 h nepřetržitého provozu se zapnutou funkcí ANC! To prostě nemá chybu. A jen tak tak mimochodem, pokud stále přemýšlíte o vhodném dárku pod stromeček (pro někoho, na komž vám mimořádně záleží), Technics EAH-A800 jsou za nás naprosto bombastickým tipem. Symbolizují totiž nejen prémiovou ušlechtilost, nýbrž i nebývalou originalitu, a to může (nejen vašim drahým polovičkám) na Štědrý večer docela slušně vyrazit dech :-). Technics EAH-A800 pořídíte ve stylové černé (EAH-A800E-K) nebo efektní stříbrné barvě (EAH-A800E-S).

Technics EAH-AZ60 & Technics EAH-AZ40. Malá na pohled. Nezměrná na poslech.

Intraaurální sluchátka těží z úžasně kompaktních rozměrů, a navíc i z nezaměnitelné akustické komory, jakou jejich špuntová konstrukce vytváří. I přes mimořádně subtilní tělo, které se vejde do dlaně jediné ruky, rozehrávají in-ear sluchátka Technics řady EAH-AZ dechberoucí výkony, při nichž tuhne krev v žilách. Sáhnout můžete buďto po modelech Technics EAH-AZ60 Wireless Stereo, jež cílí na náročné posluchače, nebo po odlehčené variantě s označením Technics EAH-AZ40. Pojďme si představit rozdíly. 
Bezdrátová sluchátka do uší Technics EAH-AZ60 dostala do vínku excelentní 8mm dynamické měniče, zásluhou kterých generují pozoruhodně hluboké, avšak stále přirozené zvukové pole. Pracují s pokrokovou akustickou komorou a invenčním harmonizérem, a tak dosahují grandiózních výsledků při reprodukci mohutných basů, průrazných středů i ostřejších výšek. Podobně jako větší sourozenci Technics EAH-A800 i in-ear špunty Technics EAH-AZ60 disponují duální hybridní funkcí aktivního potlačování okolních hluků, technologií feedforward & feedback, podporou LDAC kodeku, osmi profesionálními MEMS mikrofony, senzační simultánní a vícebodovou konektivitou, volitelnými režimy Transparency & Attention či podporou hlasových asistentů. Navíc se dočkáte celkového krytí podle standardu IPX4 – pokud tedy hledáte brilantní řešení i pro náročnější sportovní výkony, Technics EAH-AZ60 jsou odpovědí. I zde můžete samozřejmě rozkrývat rozličná dodatečná nastavení po propojení s aplikací Technics Audio Connect, nadto se vám ale dostane ještě o chlup optimálnějšího přizpůsobení – Bluetooth sluchátka Technics EAH-AZ60 jsou dodávána se 7 silikonovými koncovkami do uší a perfektně tak padnou opravdu každému. A díky luxusnímu nabíjecímu & přenosnému pouzdru s nimi můžete plout na vlnách milované hudby až velkolepých 25 h! Technics EAH-AZ60 můžete pořídit ve stejných dvou barevných designech jako u náhlavních zástupců EAH-A800.
Na závěr se dostáváme k cenově nejdostupnějším in-ear sluchátkům Technics EAH-AZ40. Ačkoliv naleznete patrné ústupky, stále se jedná o nesmírně populární model, který představuje pro obrovské množství uživatelů ideální balanc. V porovnání s našlapanými EAH-AZ60 zde nalezneme 6mm dynamické reproduktory, "pouze" 6 mikrofonů a vyměnitelné silikonové koncovky do uší jsou pro změnu jen ve čtyřech párech. Absentuje funkce ANC a podpora LDACu, zbylé parametry jsou totožné jako u výše představených krasavců. Toužíte-li však okusit ten impresivně znějící zvuk se signaturou Technics (a nechcete-li hned při prvním bližším seznámení se značkou investovat vyšší částky), bezdrátová sluchátka do uší EAH-AZ40 jsou jasnou trefou do černého. Mimo klasické černé a ikonické stříbrné je zde k dostání navíc i nepřehlédnutelná zlatá varianta
Tak co na nové přírůstky říkáte? Který Technics elegán padl nejvíce do noty vám? Omrkněte videa a důkladně zvažte, zda jednoho z těchto profi diskžokejů ještě nepřibalit pod stromeček ;). Hudba k Vánocům dozajista neodmyslitelně patří.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Rozhodne doporucuji, nakupovali jsme zde opakovane, vzdy plna spokojenost.

Ověřený zákazník
13.12.2017

Doporučuji vaší firmu a tím i Váš obchod všem svým partnerům a klientům. Odpověď uvedena výše. Kvalitní zboží, dobré ceny, seriozní jednání.

Ověřený zákazník
09.05.2016

Spokojenost, vše dodali rychle. Mohu jedině doporučit :-)

Ověřený zákazník
20.04.2020

Moc příjemný nákup v předvánočním období - až jsem čuměl, že to tak frčí :) velká spokojenost

Ověřený zákazník
05.01.2021

Bez problému.

Ověřený zákazník
13.08.2017

Vše proběhlo naprosto bez problému, skvělá komunikace s obchodníkem, kdy jsme skrze chat doladili výběr produktu. Zboží přišlo skvěle zabalené a velice rychle. Určitě pozitivní zkušenost a ráda doporučím dál.

Ověřený zákazník
19.05.2022

Doporucuji

Ověřený zákazník
21.04.2017

Profesionalita a vztah k zákazníkovi...

Ověřený zákazník
09.05.2015

Můžu jedině doporučit!!

Ověřený zákazník
04.01.2016

Večer objednáno v neděli a v pondělí v 10:00 h na prodejně přichystáno. Super, snad bude super i ta věc :)

Ověřený zákazník
23.12.2017
Všechny recenze